O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo, Kluivert, Ronaldinho, Toure, Xavi, Puyol, Eto, Davids, Saviola
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 1484
  • Polecenia 1671

Komentarze

0

@Bykunn Widziałeś w ogóle tę sytuację ?
https://imgur.com/7kTo7dw

Ktoś kto to oglądał na żywo miał całkiem długi moment po którym mógł mieć wrażenie że Asensio długo był na spalonym.
To że ktoś twierdzi że widział tego spalonego od razu, nie znaczy, że widział te 2 cm w dokładnym momencie podania. Wystarczy że rzucił wzrok na piłkę przy poadniu jak Asensio był metr przed Kounde i jego wrażenie będzie 'ewidentny spalony'.

Natomiast mnie śmieszą te wszystkie 'gdyby nie VAR to Barca miałaby mniej punktów', bo dla mnie to tylko dowód, że gdyby nie brak VAR, to Real Madryt nie miałby 3xLM z rzędu. Cieszy mnie, że technologia pomaga wyjaśnić takie rzeczy i mam nadzieję, że będzie dopracowywana, bo jeszcze sporo wtop mimo VAR się pojawia - sytuacja z ligi włoskiej z tego roku.


2

@Bykunn prawda jest taka że żyjemy w czasach systemów które te spalone mogą automatycznie "gwizdać" i aktualna technologia śledzi piłkę i 29 punktów na ciele każdego piłkarza, aby 50x w ciągu sekundy obliczyć dokładną pozycję na boisku.
I to jest wersja na prawie rok temu.
Więc jak będzie potrzeba to nie tyle 1cm spalony będzie gwizdany ale i 2-5mm zależnie od możliwości i nawet linii nie będzie można dla widzów narysować tylko będzie info V lub X

1

@mateusz1989VeB to było 2, góra 3 sezony temu co Ty piszesz..

0

A znana jest frekwencja ?

2

@require Ja myślę że to jest właśnie powód tego że pokazywał herb. Żeby zdementować plotki.

Zobacz wszystkie

101

Jak zwolni ? Wolny zawodnik nie musi zwracać uwagę na terminarz klubu.

62

La Rambla po transferze Lewego - jeśli strzeli 20 bramek w sezonie to w ciemno bym to podpisał.
La Rambla kiedy Robert ma 31 meczy 25 bramek i 6 asyst z czego w lidze 20 meczy 15 bramek 5 asyst - sprzedać go, do niczego się nie nadaje, nie ma techniki, odstaje, nic nie daje drużynie..

43

Widać że Xavi jest taktykiem, gram w piłkę całe życie i nigdy nie miałem nawet namiastki jego pola widzenia boiska. Xavi rozgrywał piłkę w sposób niemożliwy do zauważenia.
Tak samo to widać jak jest teraz trenerem i opisuje Ci sytuację, zastanawia mnie jak często widząc grę z boku trzyma w garści 5 lepszych rozwiązań i 'kurwi' że jego zawodnik na to nie wpadł :p

43

Z artykułu wynika jakby Mathieu i Bravo się nie sprawdzili, a to były bardzo dobre transfery, chociaż nie zagościli w drużynie na długo.
Obaj stanowili ważne postacie w drużynie z danych sezonów.
Ciężko też zgodzić się z tym że Dembele stał się ważną częścią drużyny już dzisiaj. Bo może za 2-3 miesiące będzie można tak powiedzieć, ale nie po 3 meczach, równie dobrze dzisiaj wieczorem może złapac kontuzję i czekać na kolejny sezon, czego mu absolutnie nie życzę ani kibicom Barsy. Oby faktycznie wkręcił się w grę i dał nam dużo pożytku.

22

Coutinho 5,5 za mecz i +1 za bramkę ? Chyba redakcja inny mecz oglądała.

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?