O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo, Kluivert, Ronaldinho, Toure, Xavi, Puyol, Eto, Davids, Saviola, Gavi
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5200
  • Liczba komentarzy 2508
  • Polecenia 2693

Komentarze

0

@Hasszz dlatego jak ktoś proponuje tego typu zmiany to ja nie jestem przeciw tylko za.
Tak samo z rzeczami gdzie sam mogę podobna decyzję podjąć, własnym portfelem.

1

Dużo osób pisze tu o generowanych kwotach piłkarzy, ale te kwoty nie generują piłkarze tylko biznes, który goli frajerów. Później płacimy za koszulki 400-500-700 zł gdzie równie dobrze mogłyby kosztować 60zł i opłaciłoby się to tym samym firmom.

1

@Murazor nie kto miał ale kto dostał - Benzema i Modric moim zdaniem obaj zupełnie niesłusznie i na siłę.

1

@BIGCULES nie robi tylko już od dawna jest, a okres kiedy w indywidualnych osiągnięciach wybór był między Messim a Ronaldo tylko przykrywał coraz gorszą patologie i uzależnienie od sponsorów.

1

@Albatros staram się tego unikać żeby płacić za markę czy logo jeśli nie daje to jakichś dodatkowych atutów, funkcjonalności itp

Zobacz wszystkie

101

Jak zwolni ? Wolny zawodnik nie musi zwracać uwagę na terminarz klubu.

62

La Rambla po transferze Lewego - jeśli strzeli 20 bramek w sezonie to w ciemno bym to podpisał.
La Rambla kiedy Robert ma 31 meczy 25 bramek i 6 asyst z czego w lidze 20 meczy 15 bramek 5 asyst - sprzedać go, do niczego się nie nadaje, nie ma techniki, odstaje, nic nie daje drużynie..

43

Widać że Xavi jest taktykiem, gram w piłkę całe życie i nigdy nie miałem nawet namiastki jego pola widzenia boiska. Xavi rozgrywał piłkę w sposób niemożliwy do zauważenia.
Tak samo to widać jak jest teraz trenerem i opisuje Ci sytuację, zastanawia mnie jak często widząc grę z boku trzyma w garści 5 lepszych rozwiązań i 'kurwi' że jego zawodnik na to nie wpadł :p

43

Z artykułu wynika jakby Mathieu i Bravo się nie sprawdzili, a to były bardzo dobre transfery, chociaż nie zagościli w drużynie na długo.
Obaj stanowili ważne postacie w drużynie z danych sezonów.
Ciężko też zgodzić się z tym że Dembele stał się ważną częścią drużyny już dzisiaj. Bo może za 2-3 miesiące będzie można tak powiedzieć, ale nie po 3 meczach, równie dobrze dzisiaj wieczorem może złapac kontuzję i czekać na kolejny sezon, czego mu absolutnie nie życzę ani kibicom Barsy. Oby faktycznie wkręcił się w grę i dał nam dużo pożytku.

35

Niezależnie od tego czy to plotki czy nie plotki, to jednak Flick powinien dyrygować tym kto jest potrzebny do jego drużyny, a nie Deco, ani tym bardziej Laporta.

Trener ma plan, pomysł i powinien go realizować, a jeśli ma dostać puzzle wybrane przez dyrektorów to coś jest nie w porządku.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?