O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo, Kluivert, Ronaldinho, Toure, Xavi, Puyol, Eto, Davids, Saviola
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4500
  • Liczba komentarzy 935
  • Polecenia 1187

Komentarze

0

Tu nie ma co rozważać..

0

@sintesox tu nawet sensownego podania nie dostał.

0

@sintesox ale co Lewy miał zrobić? On nie gra od budowy akcji żeby samemu kreować. Zobacz jakie piłki posyła KDB do Erlinga. To nie tak że ziomek sam ogrywa 4 piłkarzy jak Messi

0

@Mack10 albo trzech zależnie od interpretacji

0

@MrPGG serio? Czy to żart?

Zobacz wszystkie

101

Jak zwolni ? Wolny zawodnik nie musi zwracać uwagę na terminarz klubu.

43

Widać że Xavi jest taktykiem, gram w piłkę całe życie i nigdy nie miałem nawet namiastki jego pola widzenia boiska. Xavi rozgrywał piłkę w sposób niemożliwy do zauważenia.
Tak samo to widać jak jest teraz trenerem i opisuje Ci sytuację, zastanawia mnie jak często widząc grę z boku trzyma w garści 5 lepszych rozwiązań i 'kurwi' że jego zawodnik na to nie wpadł :p

43

Z artykułu wynika jakby Mathieu i Bravo się nie sprawdzili, a to były bardzo dobre transfery, chociaż nie zagościli w drużynie na długo.
Obaj stanowili ważne postacie w drużynie z danych sezonów.
Ciężko też zgodzić się z tym że Dembele stał się ważną częścią drużyny już dzisiaj. Bo może za 2-3 miesiące będzie można tak powiedzieć, ale nie po 3 meczach, równie dobrze dzisiaj wieczorem może złapac kontuzję i czekać na kolejny sezon, czego mu absolutnie nie życzę ani kibicom Barsy. Oby faktycznie wkręcił się w grę i dał nam dużo pożytku.

22

Coutinho 5,5 za mecz i +1 za bramkę ? Chyba redakcja inny mecz oglądała.

22

Pełna wypowiedź Peta Hoppinsa brzmiała :
"Do tej pory odwalaliśmy szajs, bo w sumie ludzie i tak kupią w końcy to Barsa, (...) Teraz chcieliśmy zrobić coś innego, by uczcić 20. rocznicę. Głównym wyzwaniem było sprawienie, by wszystkie poprzednie koszulki były obecne w tej nowej. (...) Ale umówmy się po tym co robiliśmy, to żadne wyzwanie zrobić coś co będzie chociaż 'dobre'. – powiedział dyrektor ds. projektowania Pete Hoppins."