O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo, Kluivert, Ronaldinho, Toure, Xavi, Puyol, Eto, Davids, Saviola
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1996

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 1956
  • Polecenia 2188

Komentarze

0

@Kubsoleon nie wiem lepiej, napisałem że były inne możliwości, to Tobie ciężko dopuścić to do głowy. Poza tym mogę mieć po prostu swoje zdanie i jak mnie przekonasz, luz, a jak nie to przy nim zostanę.
Deal with it

0

@wojopancer fakt chwilę później pomyślałem o tym wynurzaniu u wielorybów itp

1

@Nano22 nie sądzę. Obstawiam ssaka jednak, ryby krótko żyją

0

@Kubsoleon nie tylko PSG było w stanie to zrobić. Dodatkowo na tamtym etapie wystarczyło żeby opuścił drastycznie zarobki

13

@Kuba_1 taki sobie klub wybrałeś

Zobacz wszystkie

101

Jak zwolni ? Wolny zawodnik nie musi zwracać uwagę na terminarz klubu.

62

La Rambla po transferze Lewego - jeśli strzeli 20 bramek w sezonie to w ciemno bym to podpisał.
La Rambla kiedy Robert ma 31 meczy 25 bramek i 6 asyst z czego w lidze 20 meczy 15 bramek 5 asyst - sprzedać go, do niczego się nie nadaje, nie ma techniki, odstaje, nic nie daje drużynie..

43

Widać że Xavi jest taktykiem, gram w piłkę całe życie i nigdy nie miałem nawet namiastki jego pola widzenia boiska. Xavi rozgrywał piłkę w sposób niemożliwy do zauważenia.
Tak samo to widać jak jest teraz trenerem i opisuje Ci sytuację, zastanawia mnie jak często widząc grę z boku trzyma w garści 5 lepszych rozwiązań i 'kurwi' że jego zawodnik na to nie wpadł :p

43

Z artykułu wynika jakby Mathieu i Bravo się nie sprawdzili, a to były bardzo dobre transfery, chociaż nie zagościli w drużynie na długo.
Obaj stanowili ważne postacie w drużynie z danych sezonów.
Ciężko też zgodzić się z tym że Dembele stał się ważną częścią drużyny już dzisiaj. Bo może za 2-3 miesiące będzie można tak powiedzieć, ale nie po 3 meczach, równie dobrze dzisiaj wieczorem może złapac kontuzję i czekać na kolejny sezon, czego mu absolutnie nie życzę ani kibicom Barsy. Oby faktycznie wkręcił się w grę i dał nam dużo pożytku.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?