O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, muzyka, podróże, fotografia
  • Ulubiony zawodnik Każdy grający w FCB
  • Ulubione zespoły F.C. Barcelona, Stal Stalowa Wola
  • Barcelonie kibicuję od początku sezonu 2010/2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 2499
  • Liczba komentarzy 6041
  • Polecenia 19211

Komentarze

0

@alegre84 @tristan87 Stalowa w ekstraklasie

0

@FcPortoFan1999 No Katowice są faworytem, ale to jednak Motor, rok temu weszli do baraży w ostatniej minucie ostatniej kolejki z 6 miejsca, z Kotwica wyrównali w doliczonym czasie, a potem ograli Stomil po karnych. Wszystko może się zdarzyć, to tylko jeden mecz :))

1

@FcPortoFan1999 Oby się udało, bo już umówiony jestem z kolegami ze jedziemy na najlepsze wyjazdy :) Do Szczecina, Trójmiasta itd

2

Jeden gol i Wisła z wirtualnego 4 miejsca spada na 8 xD Coś pięknego :D Motor po baraże!

0

@LucasW123 Fermin i Yamal nie wypalili?

Zobacz wszystkie

159

Muszę się wam pochwalić, jestem mistrzem zemsty :D
Byłem dzisiaj w sklepie kupić czekoladę. Kosztowała ona 3.69 zł. Ja miałem w srebrnych monetach tylko 3.60 zł. Udało mi się z żółtych jakie odkopałem z portfela uzbierać jeszcze 7 groszy. Pytam się kasjerki czy może być bez dwóch groszy... a ona mówi, że nie. Albo płacę całość albo odkładam na półkę :) no to nie miałem wejścia, musiałem odłożyć. Już całkowicie pomijam fakt ile to już razy brałem resztę bez grosika i to w tym sklepie i w tej kasie :))
Wróciłem do domu, wziąłem skarbonkę i wysypałem wszystkie swoje jednogroszówki. Wziąłem z nich 4.50 zł i wróciłem do tego sklepu. Wróciłem po swoją czekoladę i wziąłem jeszcze chipsy. Idę do tej samej kasy, kiedy nadchodzi moja kolej mówię (ta sama kasjerka jeszcze była): dzień dobry, ja tutaj byłem 15 minut temu ale zabrakło mi 2 groszy na czekoladę. Teraz już je doniosłem. Kasjerka odpowiada: wiem, pamiętam pana. I w tym właśnie momencie oprócz wcześniejszych 1.60 zł wysypałem wszystkie jednogroszówki jakie wziąłem. Liczyła je z 7 minut, a jej mina bezcenna :D

157

Mocne słowa, które uraziły jego dumę

156

1:0
Zamieszanie w polu karnym Peesżee i co...? Jaka decyzja sędziego? Jest gol! Jeden zero! Ależ wcześnie! Tego chciał uniknąć Unai Emery! Nie udało się!
2:0
Uwaga Iniesta! Ależ powalczył! Co tutaj zrobił Andres Iniesta?!
3:0
Messsii! Ależ pewnie! Bez szans! Trzy zero, po piłkę i na środek boiska!
4:1
Rzut wolny. Dla Barcelony. Neymmmarrr! Perfekcyjne uderzenie Neymara. (...) Piękny gol na otarcie łez, można powiedzieć.
5:1
Messi, od razu nad linią obrony, Suarezz! I co? Rzut karny dla Barcelony! (...) Neymar! Pięć do jednego! Mają jeszcze pięć minut! Coś nieprawdopodobnego, co za mecz!
6:1
Neymar lewa noga, dośrodkowanie, ROBERTO! SERGI ROBERTO! SERGI ROBERTO! TO JEST NIEMOŻLIWE! MOŻEMY POWIEDZIEĆ JEDNO! NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

Dzisiaj mija dokładnie rok od tych wydarzeń :)

Pierwsza rocznica największej Remontady w historii piłki nożnej. Od meczu, który całkowicie zmienił moje i na pewno nie tylko moje spojrzenie na futbol. Przecież jeszcze w 86 minucie nikt, dosłownie NIKT z nas i nie tylko nas nie spodziewał się, że zdążymy strzelić jeszcze trzy bramki dające awans. Nawet komentator Wolski po golu z rzutu wolnego powiedział: ,,piękny gol na otarcie łez".
To co się wtedy wydarzyło na Camp Nou było czymś niezwykłym. To jest największa Remontada w historii, nie tylko ze względu na odrobioną stratę 4 bramek, ale też ze względu na to, że nasi piłkarze w końcówce pokazali charakter. Poszli za ciosem i wciągu 8 minut strzelili 3 gole PSG, które broniło się już całą jedenastką w polu karnym. Są ludzie, które nazywają ten mecz największym przekrętem w historii piłki nożnej, ale czy naprawdę warto się nimi przejmować? Ja osobiście się z nich śmieje. Z tego, że nie potrafią cieszyć się cudzym szczęściem, momentem, w którym utworzyła się historia. Oczywiście można mówić, że sędziowie nam pomogli, ale ile było tych pomyłek? Naprawdę nie wiele, w tym jedna bardzo ważna.
To był moment, w którym pierwszy raz w życiu płakałem ze szczęścia, nie mogłem się opanować z emocji. Ale tego co ja czułem chyba nie muszę opisywać, bo sami dobrze to wiecie.

Pamiętajcie Cules! Dzisiaj jest nasze święto, pamiątka po naprawdę niesamowitej i historycznej rzeczy. Taki mecz już się nigdy nie powtórzy, ale warto było czekać, warto było kibicować tym barwom, aż w końcu 8 marca 2017 roku tuż przed godziną 23 dumnie zaśpiewać Cant Del Barca :)

Dobrej nocy wszystkim, a kobietom-cules podwójne życzenia, bo w końcu dzisiaj obchodzicie też trochę inne święto :D
Visca el Barca!

https://m.youtube.com/watch?v=axOI4blGUNs

116

Zbigniew Boniek na temat klękania przed pierwszym gwizdkiem na stadionach w Anglii:
,,Ja jestem absolutnie przeciwko takim akcjom. To jest bowiem populizm, bo za tym nic nie idzie. Piłkarze czasem klękną, a jakby się niektórych z nich spytać, dlaczego klęczą, to nawet by nie wiedzieli"

Bardzo dobrze Panie prezesie, mam nadzieję, że Polacy jutro nie będą brać udziału w tej szopce.

115

Poraz pierwszy od 7 lat miałem spędzić wigilię u mojej babci.
Niestety nie zdążyłem... moja babcia odeszła dzisiaj w nocy.
Życzę wam drodzy cules błogosławieństwa Bożego, szczęścia, miłości oraz wielu wielu chwil spędzonych ze swoją rodziną, bo jest ona najważniejsza.
Trzymajcie się!

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?