O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, muzyka, podróże, fotografia
  • Ulubiony zawodnik Każdy grający w FCB
  • Ulubione zespoły F.C. Barcelona, Stal Stalowa Wola
  • Barcelonie kibicuję od początku sezonu 2010/2011

Statystyki

  • Dni w serwisie 2328
  • Liczba komentarzy 6016
  • Polecenia 19168

Komentarze

0

1

@graco14 Szachtar musi 8:0 wygrać a my przegrać, więc w zasadzie już pewne

0

@DawidekFCB Nie no akcent narazie kiepski, ale to normalne, bo póki co tylko rok nauki za nim. Mówi dobrze, prostym językiem, ale akcencik do poprawy (przyjdzie z czasem, sam też go się sporo uczyłem)

0

@FcPortoFan1999 Chcesz żeby Sporting odskoczył na 6pkt?

0

Grimaldo jest niesamowity, która to już jest jego taka brama w tym sezonie... Leverkusen na mistrza

Zobacz wszystkie

159

Muszę się wam pochwalić, jestem mistrzem zemsty :D
Byłem dzisiaj w sklepie kupić czekoladę. Kosztowała ona 3.69 zł. Ja miałem w srebrnych monetach tylko 3.60 zł. Udało mi się z żółtych jakie odkopałem z portfela uzbierać jeszcze 7 groszy. Pytam się kasjerki czy może być bez dwóch groszy... a ona mówi, że nie. Albo płacę całość albo odkładam na półkę :) no to nie miałem wejścia, musiałem odłożyć. Już całkowicie pomijam fakt ile to już razy brałem resztę bez grosika i to w tym sklepie i w tej kasie :))
Wróciłem do domu, wziąłem skarbonkę i wysypałem wszystkie swoje jednogroszówki. Wziąłem z nich 4.50 zł i wróciłem do tego sklepu. Wróciłem po swoją czekoladę i wziąłem jeszcze chipsy. Idę do tej samej kasy, kiedy nadchodzi moja kolej mówię (ta sama kasjerka jeszcze była): dzień dobry, ja tutaj byłem 15 minut temu ale zabrakło mi 2 groszy na czekoladę. Teraz już je doniosłem. Kasjerka odpowiada: wiem, pamiętam pana. I w tym właśnie momencie oprócz wcześniejszych 1.60 zł wysypałem wszystkie jednogroszówki jakie wziąłem. Liczyła je z 7 minut, a jej mina bezcenna :D

157

Mocne słowa, które uraziły jego dumę

156

1:0
Zamieszanie w polu karnym Peesżee i co...? Jaka decyzja sędziego? Jest gol! Jeden zero! Ależ wcześnie! Tego chciał uniknąć Unai Emery! Nie udało się!
2:0
Uwaga Iniesta! Ależ powalczył! Co tutaj zrobił Andres Iniesta?!
3:0
Messsii! Ależ pewnie! Bez szans! Trzy zero, po piłkę i na środek boiska!
4:1
Rzut wolny. Dla Barcelony. Neymmmarrr! Perfekcyjne uderzenie Neymara. (...) Piękny gol na otarcie łez, można powiedzieć.
5:1
Messi, od razu nad linią obrony, Suarezz! I co? Rzut karny dla Barcelony! (...) Neymar! Pięć do jednego! Mają jeszcze pięć minut! Coś nieprawdopodobnego, co za mecz!
6:1
Neymar lewa noga, dośrodkowanie, ROBERTO! SERGI ROBERTO! SERGI ROBERTO! TO JEST NIEMOŻLIWE! MOŻEMY POWIEDZIEĆ JEDNO! NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!

Dzisiaj mija dokładnie rok od tych wydarzeń :)

Pierwsza rocznica największej Remontady w historii piłki nożnej. Od meczu, który całkowicie zmienił moje i na pewno nie tylko moje spojrzenie na futbol. Przecież jeszcze w 86 minucie nikt, dosłownie NIKT z nas i nie tylko nas nie spodziewał się, że zdążymy strzelić jeszcze trzy bramki dające awans. Nawet komentator Wolski po golu z rzutu wolnego powiedział: ,,piękny gol na otarcie łez".
To co się wtedy wydarzyło na Camp Nou było czymś niezwykłym. To jest największa Remontada w historii, nie tylko ze względu na odrobioną stratę 4 bramek, ale też ze względu na to, że nasi piłkarze w końcówce pokazali charakter. Poszli za ciosem i wciągu 8 minut strzelili 3 gole PSG, które broniło się już całą jedenastką w polu karnym. Są ludzie, które nazywają ten mecz największym przekrętem w historii piłki nożnej, ale czy naprawdę warto się nimi przejmować? Ja osobiście się z nich śmieje. Z tego, że nie potrafią cieszyć się cudzym szczęściem, momentem, w którym utworzyła się historia. Oczywiście można mówić, że sędziowie nam pomogli, ale ile było tych pomyłek? Naprawdę nie wiele, w tym jedna bardzo ważna.
To był moment, w którym pierwszy raz w życiu płakałem ze szczęścia, nie mogłem się opanować z emocji. Ale tego co ja czułem chyba nie muszę opisywać, bo sami dobrze to wiecie.

Pamiętajcie Cules! Dzisiaj jest nasze święto, pamiątka po naprawdę niesamowitej i historycznej rzeczy. Taki mecz już się nigdy nie powtórzy, ale warto było czekać, warto było kibicować tym barwom, aż w końcu 8 marca 2017 roku tuż przed godziną 23 dumnie zaśpiewać Cant Del Barca :)

Dobrej nocy wszystkim, a kobietom-cules podwójne życzenia, bo w końcu dzisiaj obchodzicie też trochę inne święto :D
Visca el Barca!

https://m.youtube.com/watch?v=axOI4blGUNs

116

Zbigniew Boniek na temat klękania przed pierwszym gwizdkiem na stadionach w Anglii:
,,Ja jestem absolutnie przeciwko takim akcjom. To jest bowiem populizm, bo za tym nic nie idzie. Piłkarze czasem klękną, a jakby się niektórych z nich spytać, dlaczego klęczą, to nawet by nie wiedzieli"

Bardzo dobrze Panie prezesie, mam nadzieję, że Polacy jutro nie będą brać udziału w tej szopce.

115

Poraz pierwszy od 7 lat miałem spędzić wigilię u mojej babci.
Niestety nie zdążyłem... moja babcia odeszła dzisiaj w nocy.
Życzę wam drodzy cules błogosławieństwa Bożego, szczęścia, miłości oraz wielu wielu chwil spędzonych ze swoją rodziną, bo jest ona najważniejsza.
Trzymajcie się!

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?