O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 161
  • Liczba komentarzy 405
  • Polecenia 658

Komentarze

0

@tbas ale jak to? Powinno wyjść inaczej.

0

@Bobo25 Tak masz w koszu. Rzut (jeśli trafiony) + osobiste. Futbol dzięki temu bardziej promowałby styl ofensywny.

11

Takie przemyślenie mnie naszło. Dla fanów koszykówki. Wyobraźcie sobie, że po oddaniu rzutu nie ma NIGDY faulu w obronie... bo był rzut...

2

@Peciak Pełna zgoda. Szczególnie że taki przepis promuje cwaniaków, typu: "odkopne na bok i dam się z faulować". Czy tego chcemy?

1

Jeśli ktoś serio wierzy, że Lewy gra słabo, bo nie dostaje podań, to dla niego nie ma już ratunku. Dobrze, że chociaż w ataku jest ten Felix, bo byłoby krucho.

Zobacz wszystkie

33

@Colon Dar wina Núñeza.

27

@MesQueUnClub96 kolejny raz płaczą, bo wolny rynek zweryfikował wolnorynkowców? Stare, znałem.

23

Od kilku dni przewijają się posty jak to Konfederacja popiera embargo na ukraińskie zboże. Embargo, czyli jeden z najbardziej niewolnorynkowych mechanizmów XD

Przypomnijmy, że np. taki Dobromir Sośnierz nie miał problemu krytykować w europarlamencie utrudnień w imporcie chińskiego ryżu, żeby wspomóc lokalnych europejskich producentów.

https://youtu.be/AZ_gXp7wn-I

Wystarczy Europę zamienić na Polskę, ryż na zboże i Ukrainę na Kambodżę.

Festiwal hipokryzji wolnorynkowej xD

20

Niestety, ale takie są fakty. Messi udzielał wywiadu, gdzie zarzekał się, że dla Barcy mógłby grać za darmo - zarejestrowaliśmy Felixa za 3 mln (6 brutto), Messiemu nie chciało się po tyle schylać, kiedy przyszło co do czego.

17

Nic tak nie bawi na tej stronie jak zwolennicy posiadania broni walczący whataboutismem nożowym i samochodowym, z jednym prostym faktem.

W Polsce, gdzie posiadanie broni jest bardzo utrudnione, można wręcz powiedzieć niemożliwe, najgłośniejszą strzelaniną roku jest Konfederata, który zabił ziomka i siebie na oczach dziewczyny. W USA, gdzie dostęp do broni jest łatwiejszy, a czasem powszechny, strzelanin jest więcej niż dni w roku xD

Nie rozumiem jak można dyskutować z tak prostą argumentacją, nie będąc upośledzonym.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?