O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Christo Stoiczkow
  • Ulubione zespoły Zenek Martyniuk ;)
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 1702
  • Polecenia 1563

Komentarze

1

jestem kibicem barcy dlatego poszedłem do PSG, które kupiło Neymara i dało w pysk całemu barcelonismo, wybrałem PSG bo PSG słynie z wyciągania młodych zawodników z La Masi, wybrałem PSG bo robili zamęt w mediach że kupią Messiego, wybrałem PSG bo mimo FFP Oni dalej kupują, wybrałem PSG bo najważniejsze! Ostatnim czasem jest to najbardziej znienawidzony klub dla środowiska barcelonismo, ale oprócz tego serce mam bordowo granatowe :-)

oj jak dobrze, że on tutaj nie trafił - dobry grajek, ale niech kopię dla PSG.

0

@czarek78 "człowieku nie wiem skąd ty czerpiesz wiedzę może z fify" - wolę Pesa... a Koeman być może postawi na Emersona i będzie Ci głupio xD bo Emerson miał być sprzedany a na razie plotki o tym ucichły a pojawiła się opcja z Destem :-)

0

@czarek78 Roberto chcą skłonić do obniżki pensji a jak się nie zgodzi sprzedać. A z ostatnich plotek transferowych wynika, że Desta też mogliby sprzedać. Więc obaj jadą na jednym wózku. Ja jestem mega fanem Emersona i uważam, że to jemu powinno się powierzyć prawą flankę. Więc Roberto nie jest 'mój', jego pozostanie w Barcy to rozsądek, a nie moje marzenie, do tego Roberto bardzo by się przydał w pomocy. A Dest? Na dzisiaj gra gorzej niż Roberto, technika? Szybkość? Ok, ale gdzie u Desta gra obronna? Przecież to jest obrońca a przy tak wysoko grającym Albie prawy obrońca powinien przede wszystkim bronić.

A ty w kółko, Roberto beeee, Roberto zawalił mecze z Romą, Liverpoolem. Busi też out.

Nie no 20 osób się z Toba zgodziło. Stary tutaj jak ktoś napisze jakąś pierdołę o polityce potrafi dostać 200 xD więc bez przesady.

I zachowaj sobie swoją projekcję dla siebie, zrobiłeś ze mnie fana Roberto, którym nie jestem i nie byłem, naskakujesz na mnie bo śmiałem mieć inne zdanie niż Ty xD ale spoko przecież każdy może mieć inną opinią pod warunkiem że się z nią zgadzasz...

I zapamiętaj na dzisiaj Roberto > Dest a kluczem do tej dyskusji jest przedłużyć kontrakt z Roberto na warunkach Barcy, za rok będzie wolnym zawodnikiem. A zarobić na nim nie zarobimy grosza, raczej odejdzie jak Suarez, bo jego pensji + kasa na transfer raczej przerośnie inne kluby.

0

@czarek78 ochłoń i dopiero wtedy bierz się za dyskusję.Roberto > Dest - jeśli Roberto jest parchem to jak słaby musi być Dest?!

0

@czarek78 "Hehe żeś polecial." Roberto ktory gra dbo i tak grał lepiej niż Dest :-) a całość potraktuj jako ironie a nie manipulację.
Nik nie żyję przeszłością, ale nie można oddawać doświadczenia na pozycji gdzie mamy dwóch smarków, którzy są nowi. Podajesz przykład Davisa? Tego co w Bayernie gra od 2018? Do tego Davies na tez pozycji spokojnie mógł wystawić Alabę.

SZEŚĆ mam inne podejście, stawiać na młodych można z głową, a Ty być wywalił ich parę lat temu, pięknie, czemu Busiego nie wymieniać w tym gronie? Gra piach od lat ylko kto za niego.

Zrozum, że Dest jeszcze nic nie pokazał, na ten moment jest gorszy do Roberto którego chcesz sprzedać.

Tyle w temacie, w kółko piszemy to samo i nikt zdania nie zmieni.

Zobacz wszystkie

33

@zwyklykibic93 zaczynam pisac wiersze.
Szedlem rankiem gola stopa i wszedlem w kaluze,
Noga mokra, zimno, bleeee. Dajcie mi kase bo jest mi zle.

32

Czy ja jako jedyny żałuję, że padła SuperLiga?


30

Finał Ajax - Barcelona - to było by coś :-)

29

I super! Moim zdaniem nie ma powrotu dla niego. Bo: legendy graja w Barcy, a legenda to coś więcej niż skille. Chciał wygrać z PSG LM, niech walczy.

24

@fcbarcafan19 ja piedziele, co to za telewizor!?

Media