O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Christo Stoiczkow
  • Ulubione zespoły Zenek Martyniuk ;)
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 2504
  • Polecenia 2545

Komentarze

0

@Bananek8 ależ pełna zgoda... pytałeś o logikę...

0

@Bananek8 Deco nie mógł zostać dyrektorem te pół roku temu, miał swoje obowiązki. Alemany chciał wtedy odejść, nakłamali Alemanemu, a teraz Deco ma czas na robotę na full i tyle w tej sprawie

0

@Tomo1989 A dlaczego mam dzwonić ze stacjonarnego jak ulegnę wypadkowi samochodowemu? Czemu wymyślasz jakieś dziwne historie? Zadzwoń na pogotowie jak będziesz nieprzytomny xD ot takie te twoje argumenty. Na 112 zadzwonisz bez KARTY, jak nie masz zasięgu, swojego operatora za który płacisz, ale telefon i tak Ci się połączy do najbliższej stacji nadawczej. Nie ma to nic wspólnego z pokryciem kraju Internetem o który postulujesz. To są inne nadajniki, inna technologia.

"Nie mówię o rolniku, który sprzedaje towar, tylko o sprzedawcy towarów od rolnika." - a ja chodzę do rolnika, czy muszę chodzić tam gdzie ty? :-)I dasz namiar na tego twojego przedsiebiorcę z terminalem, kupie swieze pomidory od straganiarza, z paragonem i na kartę.

" To zapraszam do zapoznania się z prawem oświatowym." - zapoznałem się i nadal twierdzę, że piszesz bzdury. Na wniosek rodzica, dziecko może nie chodzić do szkoły, może uczyć się w domu, gdzie nauczycielami są rodzicę, bez wykształcenia. A po skończeniu podstawówki, ciąży na nim obowiązek nauki, ale niekoniecznie w szkole. Do tego w oświacie mam możliwość wybrania darmowej szkoły publicznej - analogia do płacenia gotówką, oraz szkoły prywatnej - terminal płatniczy. Ta pierwsza szkołą jest mi narzucona, rejonizacja - wypłata z bankomatu, a prywatna - to ja wybieram, ale płace ekstra- płatność kartą.


"Guzik mnie terminal interesuje. Chce mieć przedsiębiorca to niech ma, ale jak nie chce to niech ma alternatywę umożliwiającą płacenie bezgotówkowe." - a czemu mówisz innym jak mają życ? Chciałbyś aby w robocie szef kazał Ci spełniać jego zachcianki, które nie wynikają z prawa ale z jego widzimisię?


1

@Foton dokładnie o to chodzi. Kołodziejczyk żadnego poparcia wsi nie ma, a to co miał straci. Dla mnie ruch na niekorzyść platformy, ale Kołodziejczykowi da miejsce w sejmie... chyba, bo nawet nie wiem które miejsce mu dali ;-)

3

@michal26 to juz o tym lata temu mowili, IPN mu to zarzucił już w 2007 a sam TW BEN się do tego przyznał. Ot typowy kandydat PO :-)

Zobacz wszystkie

59

ale go dupsko piecze xD całą potęgę PSG budował na kopiowaniu Barcy... PSG ma nawet podobne barwy, skupowało piłkarzy z Barcy, ściągało nasze taleny, trenerów, gwiazdy, a nawet Messiego... i co? I jajco, Real ich 3:2, my Real 0:4, w momencie w którym przechodzimy przebudowę xD a PSG powoli kończy się cierpliwość i odchodzi Mbappe i trzeba będzie zaczynać od zera. Gratuluję.

58

@horang nie lubię i nie lubiłem Koemana, ale takie teksty (publicznie bo w 4 oczy to inna sprawa) oraz ataki fizyczne skierowane w Holendra to powód do wstydu.

33

@zwyklykibic93 zaczynam pisac wiersze.
Szedlem rankiem gola stopa i wszedlem w kaluze,
Noga mokra, zimno, bleeee. Dajcie mi kase bo jest mi zle.

32

Czy ja jako jedyny żałuję, że padła SuperLiga?


30

Finał Ajax - Barcelona - to było by coś :-)

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?