O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Christo Stoiczkow
  • Ulubione zespoły Zenek Martyniuk ;)
  • Barcelonie kibicuję od odkąd pamiętam

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 2485
  • Polecenia 2523

Komentarze

1

@Criss18Barca Ilość nie ważna, ważna jakość. Mój kolega, chłop 2 metry, nie wierzył, że można się zbesztać piwami. Poszliśmy na festiwal piwa, on nie lubi się bawić w tańcu wziął najmocniejsze... 0,5 litrowy Imperial Russian Stout - 20% alkoholu, po jednym zrozumiał, że musi zwolnić, wypił jeszcze dwa 0,3 o podobnej ale mniejszej moci tak się skończyło rumakowanie. Dla niego wieczór się skończył po 3 piwach ;-)

0

@Dawidfcb1998 szanuje :-)

1

@Magicc89PL Depay się u Nas nie sprawdził do tego, na każdą pozycję poza N, mamy zmienników. Raphinia, Dembele, Torres, Fati... 4 zawodników, 2 pozycję, po co Memphis? Pomijam, że od bólu na bokach ataku może grać Gavi, Pedri, Alba, Roberto (takie rzeczy się zdarzały). Lepiej zaoszczędzić kasę na pensji.

0

@Bartek22 Weź pod uwagę jeszcze jedno, piłkarze z Barcy są bardzo charakterystyczni, średnio sobie radzą poza Barcą, chyba, że do Barcy nie pasują, stąd ciężko nam kogoś sprzedać, bo jak u Nas gra dobrze, to gra po naszemu i ciężko go sprzedać, a jak gra źle to też niedobrze.

Ot taki urok Barcelony

3

@Sulimo bardzo delikatny jesteś... ktoś podał źródło, co jest normlane, w sumie sam powinieneś też podawać źródła, cytując książke powinno się podawać nawet stronę, rozdział itp.

A to jak zareagowałeś na post kolegi, który w sumie nic złego nie zrobił, uświadomiło mnie, że zamiast czytać "Twoje z głowy", wejdę sobie na fandom... albo wrócę do książki.

A fanem Tolkiena jestem przeokrutnym, ale tutaj strach się odezwać, żebyś nie zaczął się złościć.

Zobacz wszystkie

59

ale go dupsko piecze xD całą potęgę PSG budował na kopiowaniu Barcy... PSG ma nawet podobne barwy, skupowało piłkarzy z Barcy, ściągało nasze taleny, trenerów, gwiazdy, a nawet Messiego... i co? I jajco, Real ich 3:2, my Real 0:4, w momencie w którym przechodzimy przebudowę xD a PSG powoli kończy się cierpliwość i odchodzi Mbappe i trzeba będzie zaczynać od zera. Gratuluję.

58

@horang nie lubię i nie lubiłem Koemana, ale takie teksty (publicznie bo w 4 oczy to inna sprawa) oraz ataki fizyczne skierowane w Holendra to powód do wstydu.

33

@zwyklykibic93 zaczynam pisac wiersze.
Szedlem rankiem gola stopa i wszedlem w kaluze,
Noga mokra, zimno, bleeee. Dajcie mi kase bo jest mi zle.

32

Czy ja jako jedyny żałuję, że padła SuperLiga?


30

Finał Ajax - Barcelona - to było by coś :-)