Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 a kto zapłaci za inigo 15 mln? XD i jeszcze da mu taka pensje? poza tym to kolejny chłop co przyszedł na miłą emeryturę:D
0
@mesulete jeszcze nie wydali, był wypożyczony formalnie. Zapłacić trzeba za niego teraz w lecie :)
1
@JarekS z tego co wiem to klub dostarcza materiały, akceptuje projekt i ostateczna wersję zanim pójdzie do produkcji. Ktoś od nas dal srogo dupy
0
Z tego co czytałem koszulki zrobili zanim Spotify zmieniło logo i teraz się boksują co z tym zrobić bo ani nike tego nie chce brać na siebie ani klub ani Spotify xd i to nie wina nike bo zanim produkcja koszulek ruszyła to klub dostarczał materiały i ostatecznie zatwierdzał. Gdzieś na lini barca-spotify się coś pochrzaniło ;)
0
@Stinger_ tam problemem jest burdel w związku, nikt nie wie włącznie ze sztanem na czym stoją i to się odbija na pilkarzach
0
@Ronad10 zanim zaczniesz robić z siebie pajaca to odpal sobie raport finansowy ich klubu. Jakie 200 do wydania jak samej gotówki z poprzedniego sezonu mieli tyle, do tego 300 mln zobowiązań innych podmiotów i kolejne ponad 200 mln większych przychodów niz zakladane. Plus 100 które mieli być na plus. Dosłownie 800 które mogą wydać zanim ffp narusza. Możesz na uszach stawać ale finansowo to są daleko przed wszystkimi i ten dystans się raczej nie będzie skracać
0
@Ronad10 jakie real ma długi? Otwórz raport finansowy, jakby chcieli to od ręki mogą spłacić kredyt za stadion, takie problemy maja. W tym roku robią ponad miliard przychodów i wydatki planują na 700, na przyszły rok przewidują 1,2 mld przychodow a wydatki na podobnym poziomie jak w tym roku. Moga spokojnie wydac i 500 mln w lecie zanim naruszą ffp. Perez chce podobno wybudować drugi stadion i zrobić superlige aby zabezpieczyć finansowo real na przyszłość.
8
I tu widac skąd różnica w finansach klubów, real śpiący na kasie i tak każde euro ogląda a laporta rozdaje na lewo I prawo kase której nawet nie ma
0
@ShawnC a ma? Ile jego meczów w Brazylii widziałeś? Obejrzyj statystyki chociaz. Chłop nie ma odejścia, jest przeciętny pod tym względem
0
@Tom_Sta ale bananowy miał zawsze szybkość i drybling a nasz tego kompletnie nie ma, póki nie będzie wysokiego i silnego pomocnika żeby wchodził w pole karne to młody nie pogra
0
@Reviven po co PSV ma płacić za transfer i jego pensje jak chłop i tak do kwietnia nie będzie grać. PSV powiedziało już przecież, że go nie wykupią. Poczekają do stycznia, wezmą go za darmo
0
@LucasW123 dest kontuzjowany, zapomnij, że go ktoś kupi. Lenglet przez pensje też małe szanse
1
Nie wiem co jest śmieszniejsze, ten fragment o ligach mistrzow czy to o uzdrowieniu finansów. Przecież jak się odliczy dźwignie, gwarancje I kase z cvc to mamy dziurę w budżecie na ponad 200 mln ale po co o tym mówić xd
0
Niestety wszyscy wiedzą jak głęboko w dupie jesteśmy w tym roku, każdy będzie rzucać takie śmieszne propozycje bo wiedzą, że i tak musimy sprzedawać
0
@BARCA1899Messi mają fede, came który też jest 3 LO i aureliena ktory robi za 4 SO na dwie pozycje z tyłu. Jakaś kontuzja w środku czy obronie i będzie problem. W teorii by im pasował bo pokrywa defensywnego i PO ale patrząc po ich transferach to pojda raczej po jakiegoś młodzika :D
0
@BARCA1899Messi bo stać ich, wg pierwszych raportów zrobili miliard w tym sezonie więc mimo podpisania żółwia i tak maja ponad 300 mln do wydania zanim przekroczą ffp xd a kroos odszedł, ceballos odejdzie, ktoś by się potencjalnie przydał jako uzupełnienie skladu
0
@Onlikox w reprezentacji wygląda o niebo lepiej, robi tam za wolny elektron który rozgrywa prawie każdą akcję. W klubie to wiadomo, od tego był toni a młody miał zadania typowo skrzydłowego. Raphinia miał dobry sezon ale rodrygo to nie ma szans, że wygryzie
3
@Onlikox rodrygo to tam w zasadzie piłkarz najwazniejszy, przez to, że świetnie gra na prawej, srodku i lewej. Do tego super się czuje schodząc na 10. Chłop się wymienia, podwaja pozycje. Świetnie drybluje i rozprowadza akcje. Nasz to w zasadzie największy atut to wrzutki a w reprezentacji nie bardzo mają je do kogo posyłać
0
Największy absurd jest taki, że formalnie vitor jest tylko wypożyczony i dopiero teraz trzeba będzie za niego zapłacić a juz gościa chcemy opchnąć i modlimy się o 20 mln xD
0
@Allblacks86 wystarczy pooglądać obu, chłop jest ze dwie półki wyżej niż pedri. Może Flick go ogarnie bo się chlopak cofa w rozwoju przez te urazy, na razie jest bez podjazdu
0
@Emhyr malo, vitor, gavi, xavi i nowe kontrakty nie były wtedy liczone a przecież jeszcze tych dwóch baranów z Portugalii nam na 100% wciśnie Mendes xD
0
@Emhyr na 1:1 to nie ma szans, zamykamy sezon prawie 300 mln na minusie. 100 mln z dźwigni dziury, przychody mniejsze o wstępnie 60 mln niz zakladane. Gwarancje laporty do rozliczenia. Nowe umowy z podwyżkami. Gavi wraca na liste płac z nowym kontraktem. Trzeba zaplacic za vitora, przeciez teraz jest formalnie wypożyczony. Xaviemu tez trzeba zapłacić, ogólnie sytuacja jest dramatyczna i nie mam pojęcia jak chca z tego wyjsc. potrzebny by byl hajs od nike, dźwignie i jeszcze jakas gigantyczna wyprzedaż.
2
@BIGCULES przecież 90% obecnego gówna to świadome działanie laporty..
0
@sepek dobierali bo w pierwszym projekcie nie było chowanej murawy i na to byl pierwszy dodatkowy kredyt a drugi brali bo doszli do wniosku, że trzeba zrobić dodatkowe parkingi i kopać pod dodatkowa stacje metra która będzie połączona ze stadionem czyli znów dodatkowe prace nie uwzględnione w 1 projekcie
0
@sepek zwiększyli kredyt raz na murawę chowana a drugi raz na parkingi podziemne. Akurat na kosztach budowy to chłop się doskonale zna, miliardy na tym przecież zarobił jako największy budowlaniec w Hiszpanii xD
0
@sepek po prostu jak planują budżet to od dawna zostawiają sobie bufor do oczekiwanych przychodow po 100-200 mln i koncem sezonu go wydaja. Dlatego jak covid wywaliło to im nic nie bylo i przez ten bufor co roku kupują gości żeby podatków nie płacić. Inne kluby o których piszesz jak my wydatki na 0 z przychodem i wpadły w problem
0
@sepek akurat liczby to jakie były wszyscy wiedzieli, całość się jakoś trzymała bo zobowiązania były rozpisywane pod przewidywany wzrost przychodów. Co rok koszty planowane większe a przez covid zyski poleciały i nie poradzili sobie z tym u nas
4
No wiadomo, zmarnowaliśmy kompletnie najlepsza dekadę w historii. Oni swoja wykorzystują doskonale- nie dość, że zrobili chyba najlepszą zmianę pokoleniową jaką się tylko dało to mają kasy jak arabskie szelki a przy tym wciąż każdy tam ma poczucie bycia w klubie marzeń. Kurde, każdy tam daje z siebie 100% dla koszulki a u nas to mam wrazenie, ze lewy, gundo, wszystkie felixy i inne ostatnie transfery, mimo umiejętności, mają trochę w nosie gdzie grają. Tylko u młodych widać, że są tu dla marzeń, że każda porażka jest traktowana osobiście. Nie rozumiem dlaczego nie skupimy się na wybieraniu gości mających klub w sercu a nie dobra kasę, fajny PR i genialne miejsce do zycia
0
@sepek my byśmy mogli się nauczyć zarządzania od jednych albo drugich bo pojęcie projektu sportowego u nas leży i kwiczy. Nie da się gonić realu budowanego na chłopach po 20-24 lata gościami mającymi po 35 lat.
1
@Coutinho007 zarabiają razem nawet 60. Pytanie czy walka o 2 miejsce w lidze i ćwierćfinał lm jest wynikiem nieosiągalnym bez nich. Moim zdaniem wyżej i tak nie pójdziemy więc lepiej postawić na mlodych i celować w sukcesy za 3-4 lata u miec ogranych gosci wartych 100 mln niż męczyć się z emerytami których za chwilę nawet za darmo ciężko będzie wypchnąć z klubu