O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 219
  • Polecenia 351

Komentarze

5

@Pustelnik w poprzednim sezonie nie było tak decydującego zawodnika jak Courtois. Uważam że był to jeden z nielicznych sezonów gdzie ZP mogła iść spokojnie do zawodnika nie będącego pomocnikiem lub napastnikiem. Benzyna strzelił kilka bramek to fakt, ale to Courtois sprawiał że biali nie przegrywali. Osobiście uważam, że poziom Benzyny prezentowało kilku zawodników, ale ponad nimi był Courtois.

2

Coraz bardziej mi się podoba jego gra, dynamiczny, wybiegany i bezczelny momentami. Coraz częściej zauważalna jest jego gra ciałem w destrukcji. Chłopak coraz lepiej rokuje, i o dziwo na prawej obronie daje dodatkowe możliwości taktyczne. Niech jeszcze lepiej ułoży nogę, gdyż póki co nie może trafić w bramkę.

0

Ludzie się nie zmieniają.
Jak był piłkarzem to narzekał na wszytko dookoła.
Teraz że losowanie nie było dobre, chociaż sam mówił że chce to wygrać. To jak chce to wygrać jak już się boi innych? Chcesz wygrać to musisz być gotowy do pokonania każdego, nie da się wygrać turnieju trafiając tylko na Pilzno.

1

a ja uważam że Barca musi mierzyć się ze swoimi zmorami, aby odbudować charakter. Aktualnie nadarza się jedna z okazji, czyli Roma ;)

0

Odnośnie kwestii najlepszego, to jest to kwestia nie do rozstrzygnięcia.
Pique miał swoje walory, Puyol swoje. Tego co autor nie zauważył to Puyol w postaci Marqueza miał swojego Pique, i to że Pique w postaci Mascherano swojego Puyola.
Marquez dobrze czytał grę i wyprowadzał piłkę - taki trochę Pique
Mascherano mobilny z charyzmą i duchem walki - taki trochę Puyol.

Tak więc i Puyol i Pique potrzebowali konkretnego profilu obrońcy do pary, inaczej to nie grało, być może bez tego Oni nie mogliby być wielcy.

Ja uwielbiam ich obu, każdy i Puyol i Pique jest dla mnie numerem JEDEN, tylko że pod innymi względami.

Piłkarsko Pique.
Charyzmą, walecznością, mobilnością Puyol - zresztą najlepszy kapitan FCB w historii, nie tylko obrońca, ale KAPITAN.

Visca el Barca.
Gràcies Geri


Zobacz wszystkie

31

Poki co jedyny pozytyw to Balde, ależ ma speeda. Szkoda ze przez następne kilka meczy dupy z lawki nie podniesie.

13

Czas odstawiac Busquetsa w tył, troche daje z przodu ale tył zawala nonstop.
A prześcieradła jak to oni przypilnowali nas jak zwykle i skontrowali, nienawidzę ich piłki. Ulewa mi sie na ich grę.

12

Jak czytam co nie których to mi się ulewa. Od przyjścia Xaviego ewidentnie widać progres, znów wróciła chęć oglądania Barcy. Póki co wyniki rodzą się w bólach, ale się rodzą. Jak to mawiał klasyk lepiej mieć 1pkt niż 0.

Co do meczu to widać po zespole ile młodzian Gavi znaczy dla tej ekipy, zawziętość, presing, nastawienie. Chciałbym aby każdy z zawodników miał takie nastawienie jak On. Wolę widzieć czerwone kartki i wole walki niz spuszczone głowy. Każda z pamietnych ekip czy Ryjkarda, Guardiloli czy Enrique rodziła się w bólach. Ta też musi się nacierpiec, aby pewni chłopcy zmężnieli, a inni sie obudzili.

O piłkarzach negatywnie nie będę sie wypisywać, bedzie cały garnitur będę oceniał. Narazie wszyscy z przodu grają na nie swoich pozycjach (moze prócz Dembele) więc mogą byc tam trochę slabsi. Juz niebawem będzie cała ferajna, więc liczę że i gra z przodu tez się poprawi.

Głowa do góry. Nie namy sie czego wstydzić.

Visca el Barca.

12

Lewy to szef, każdemu podpowiada jak ma grać. Bedzie z niego pożytek. Bravo

11

Każda ekipa ma słabsze mecze i całe szczęście, że naszym się to przytrafiło w tego typu rywalizacji, gdzie jeden mecz nie decyduje o wszystkim :) i mamy jeszcze rewanż żeby naprawić to co nie wyszło.

A tak poza tym to fajnie, że mówimy o słabszym meczu w kontekście remisu :)
Ależ wielka różnica w porównaniu do Koemana czasów, gdzie często remis był traktowany jako sukces :)

VeB!