O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1114
  • Liczba komentarzy 408
  • Polecenia 1522

Komentarze

1

@zadafcb z Realem podobna a przeciwnik o wiele większy kaliber

0

@Krzysztof1987 no tak mój błąd

0

@Szklaner to wtedy Getafe sprzeda go za taką kwotę żeby te 40 procent ich zadowoliło

31

Czas pożegnać się z tym panem. I pomyśleć, że Barca swego czasu odrzuciła ofertę PSG opiewającą na 100 baniek :P

5

Co się porobiło z tym klubem... :(

Zobacz wszystkie

95

Sam krytykowałem ten transfer, wręcz go wyśmiewałem. Oświadczam iż nie znam się na futbolu, czapki z głów przed tym Panem.

94

Szkoda chłopa. Gdyby nie kontuzje to byłby pewnie jednym z najlepszych defensorów w historii wymienianym jednym tchem z takimi nazwiskami jak Maldini, Nesta czy Cannavaro. Zauważcie, że on po każdej kontuzji od razu jest w stanie wskoczyć do pierwszej 11 i zagrać tak pewnie jakby żadnej przerwy nie było. Wyobraźcie sobie jakby grał gdyby dane mu było złapać optymalną formę.

81

Poziom sędziowania w Hiszpanii to od lat kompletne dno. Cieszy, że Mallenco kończy karierę bo ciężko będzie znaleźć drugiego tak beznadziejnego arbitra. No może wspomniany Lahoz miałby jakieś szanse w tej rywalizacji. Nie wiem czemu La Liga na najważniejsze mecze nie ściągnie lepszych arbitrów z zagranicy, którzy chociaż wiedzą do czego służy VAR i nie boją się go używać.

77

Każdy żyje jak chce, nie wpierdzielaj się ludziom do sypialni.

67

A ja z innej beczki. Po tej pięknej manicie wzięło mnie na czułości i chciałem podziękować wszystkim w redakcji tego portalu za świetną robotę którą odwalają każdego dnia. Dzięki jesteście prawdziwymi profesjonalistami w tym co robicie!