O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1212
  • Liczba komentarzy 410
  • Polecenia 1529

Komentarze

2

Lewandowski, Messi, Van Nistelrooy, Henry, Ronaldinho, Inzaghi, Schevchenko, Kaka, Droga, C. Ronaldo, Ronaldo Nazario, Xavi, Pirlo, Zidane

5

@Gwidon przemawia przez Ciebie sentyment a nie obiektywna analiza. W futbolu to normalne bo wzbudza wielkie emocje. Eto lubisz, a Suareza nie i tyle powinieneś napisać, a nie wykładać bzdury, że Eto był lepszy niż Luis.

1

@zadafcb z Realem podobna a przeciwnik o wiele większy kaliber

0

@Krzysztof1987 no tak mój błąd

0

@Szklaner to wtedy Getafe sprzeda go za taką kwotę żeby te 40 procent ich zadowoliło

Zobacz wszystkie

95

Sam krytykowałem ten transfer, wręcz go wyśmiewałem. Oświadczam iż nie znam się na futbolu, czapki z głów przed tym Panem.

94

Szkoda chłopa. Gdyby nie kontuzje to byłby pewnie jednym z najlepszych defensorów w historii wymienianym jednym tchem z takimi nazwiskami jak Maldini, Nesta czy Cannavaro. Zauważcie, że on po każdej kontuzji od razu jest w stanie wskoczyć do pierwszej 11 i zagrać tak pewnie jakby żadnej przerwy nie było. Wyobraźcie sobie jakby grał gdyby dane mu było złapać optymalną formę.

81

Poziom sędziowania w Hiszpanii to od lat kompletne dno. Cieszy, że Mallenco kończy karierę bo ciężko będzie znaleźć drugiego tak beznadziejnego arbitra. No może wspomniany Lahoz miałby jakieś szanse w tej rywalizacji. Nie wiem czemu La Liga na najważniejsze mecze nie ściągnie lepszych arbitrów z zagranicy, którzy chociaż wiedzą do czego służy VAR i nie boją się go używać.

77

Każdy żyje jak chce, nie wpierdzielaj się ludziom do sypialni.

67

A ja z innej beczki. Po tej pięknej manicie wzięło mnie na czułości i chciałem podziękować wszystkim w redakcji tego portalu za świetną robotę którą odwalają każdego dnia. Dzięki jesteście prawdziwymi profesjonalistami w tym co robicie!