O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2654
  • Liczba komentarzy 536
  • Polecenia 2002

Komentarze

1

@Peciak no w sumie Fermina w życiu bym za tyle nie sprzedał ale to, że chce go ManU to sugeruje, że jednak nic z niego nie będzie.

4

Klub mem. Wywalili horrendalne pieniądze na Roque PÓŁ ROKU temu a teraz chcą się go pozbyć. To na jaką cholerne w ogóle go kupowali? Za te pieniądze mozna by było kupić nawet 2 solidnych grajków albo 1 z topu jak choćby Kimmich (mniejsza czy potrzebny czy nie), albo zwyczajnie ogarnąć burdel w klubie i poprzedluzac umowy kluczowych zawodników. Bartomeu i Rossell to była dżuma i cholera dla tego klubu ale Laporta wcale nie jest lekarstwem tylko kolejnym złapanym syfem, nieco łagodniejszym, może grypą. Prędko ten klub nie wyzdrowieje i czekają nas chude lata.

2

Czyli co dalsza wyprzedaż majątku klubu żeby na bieżąco konsumować. Bartomeu to przy Laporcie geniusz ekonomii i mąż stanu. Przecież ten klub nigdy się nie podniesie jeśli dalej będzie wyprzedawał wszystkie aktywa. Wyprzedaje się pasywa np de Jonga który bierze ogromne pieniądze i nic z jego gry nie wynika. Tu trzeba szukać kasy a nie wyprzedając coś co generuje jakieś zyski.

0

@FATTOMY no tak tylko że jak Xavi sam odchodził to nie przysługiwała mu odprawa a teraz ta odprawę trzeba mu zapłacić

1

@Crema Catalunya szczerze mówiąc to stawiając się na jego miejscu, mając cała karierę przed sobą, młody wiek i potrzebę rozwoju to nawet będąc kibicem Barcy wybrałbym raczej inny klub bo widząc to co się w Barcelonie dzieje mialbym duże wątpliwości czy to jest odpowiedni klub, gdzie sie mną zaopiekują i pomogą mi się rozwinac. Tym bardziej po aferze z V. Roque. Świat się zmienia dzisiaj są ciekawsze miejsca do grania w piłkę niż Barcelona. Nie wiem czy akurat Chelsea no ale to jego wybór.

Zobacz wszystkie

95

Sam krytykowałem ten transfer, wręcz go wyśmiewałem. Oświadczam iż nie znam się na futbolu, czapki z głów przed tym Panem.

94

Szkoda chłopa. Gdyby nie kontuzje to byłby pewnie jednym z najlepszych defensorów w historii wymienianym jednym tchem z takimi nazwiskami jak Maldini, Nesta czy Cannavaro. Zauważcie, że on po każdej kontuzji od razu jest w stanie wskoczyć do pierwszej 11 i zagrać tak pewnie jakby żadnej przerwy nie było. Wyobraźcie sobie jakby grał gdyby dane mu było złapać optymalną formę.

81

Poziom sędziowania w Hiszpanii to od lat kompletne dno. Cieszy, że Mallenco kończy karierę bo ciężko będzie znaleźć drugiego tak beznadziejnego arbitra. No może wspomniany Lahoz miałby jakieś szanse w tej rywalizacji. Nie wiem czemu La Liga na najważniejsze mecze nie ściągnie lepszych arbitrów z zagranicy, którzy chociaż wiedzą do czego służy VAR i nie boją się go używać.

77

Każdy żyje jak chce, nie wpierdzielaj się ludziom do sypialni.

73

Oj ciężko będzie go zastąpić. Wielka legenda, czapki z głów

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?