O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2455
  • Liczba komentarzy 520
  • Polecenia 1967

Komentarze

1

Kto wam tłumaczy te teksty bo tego się czytać nie da. Jakiś ledwo zrozumiały bełkot. I to nie pierwszy raz coś takiego widzę na tej stronie. Zmieńcie tłumacza albo chociaż niech przynajmniej raz ktoś z redakcji to przeczyta zanim wrzucicie na stronę.

2

@Satim jesteśmy skończeni na najbliższe lata. Co jeszcze sprzeda Laporta żeby przeprowadzić kolejne transfery gwiazd typu Raphinia czy Kessie? Może kurwa czas dźwignie ze stadionu zrobić? Bedziemy najwyżej na klepisku pod Barceloną pykać w piłeczkę a co!

5

Najstraszniejsze jest to, że Laporta postawił na ten projekt - na projekt Xavi - WSZYSTKO, zagrał va banque, all in, a tu szykuje się totalna klapa. To może nas kosztować los Milanu i to na dekady zanim uda się wyjść z długów na prostą. Upadek i degrengolada tego klubu. Przykro patrzeć jak można roztrwonić taką potęgę :(

0

@FioletoweOczy klątwę czawiego. A rzucił ją Laporta

1

Jakby to Koeman prowadził zespół z tyloma kontuzjami to byłby lament, że źle przygotował zespół do sezonu. Ale mamy Xaviego więc to niemożliwe - zostaje klątwa xD

Zobacz wszystkie

95

Sam krytykowałem ten transfer, wręcz go wyśmiewałem. Oświadczam iż nie znam się na futbolu, czapki z głów przed tym Panem.

94

Szkoda chłopa. Gdyby nie kontuzje to byłby pewnie jednym z najlepszych defensorów w historii wymienianym jednym tchem z takimi nazwiskami jak Maldini, Nesta czy Cannavaro. Zauważcie, że on po każdej kontuzji od razu jest w stanie wskoczyć do pierwszej 11 i zagrać tak pewnie jakby żadnej przerwy nie było. Wyobraźcie sobie jakby grał gdyby dane mu było złapać optymalną formę.

81

Poziom sędziowania w Hiszpanii to od lat kompletne dno. Cieszy, że Mallenco kończy karierę bo ciężko będzie znaleźć drugiego tak beznadziejnego arbitra. No może wspomniany Lahoz miałby jakieś szanse w tej rywalizacji. Nie wiem czemu La Liga na najważniejsze mecze nie ściągnie lepszych arbitrów z zagranicy, którzy chociaż wiedzą do czego służy VAR i nie boją się go używać.

77

Każdy żyje jak chce, nie wpierdzielaj się ludziom do sypialni.

73

Oj ciężko będzie go zastąpić. Wielka legenda, czapki z głów

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?