Paulinho: Brak mi słów, aby opisać, czym jest dla mnie wygranie pierwszego El Clásico

Majerr

23 grudnia 2017, 17:47

Mundo Deportivo

54 komentarze

Dzisiejszy mecz na Santiago Bernabéu miał wyjątkowe znaczenie dla Paulinho, który pierwszy raz w swojej karierze wziął udział w El Clásico.

– Jestem bardzo zadowolony, szczęśliwy, ponieważ to moje pierwsze El Clásico i odnieśliśmy wspaniałe zwycięstwo. Brak mi słów, aby opisać, czym jest dla mnie wygranie pierwszego El Clásico przeciwko tak świetnemu rywalowi jak Real. Musimy dalej podążać tą drogą, skupiamy się na tym, aby kontynuować taką grę.

– Dzisiaj nie udało mi się zdobyć bramki, ale najważniejsze dla mnie jest pomaganie drużynie w osiąganiu trudnych celów i podbijaniu stadionów wielkich drużyn. Dzisiejsze zwycięstwo jest dla mnie najważniejsze.

– Muszę podziękować moim kolegom z drużyny, ponieważ jestem w dobrym momencie mojej kariery, a oni bardzo mi pomogli w ostatnich miesiącach w zdobyciu zaufania i wiary w samego siebie. Ciężko pracuję, aby w jak najlepszy sposób wspomagać zespół.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Sam krytykowałem ten transfer, wręcz go wyśmiewałem. Oświadczam iż nie znam się na futbolu, czapki z głów przed tym Panem.

@mesulete: Mialem tak samo ale szczerze od jego pierwszego meczu jak do nas przyszedł to gościa polubiłem. On ma w sobie takie coś dzięki czemu do siebie przyciąga. Bije od niego wręcz taka aura optymizmu ;D

@Inmessionate10: Taka przyjemna czysta brazylijska radość typu Ronaldinho, inna od tej szalonej brazylijskiej radości typu Neymar/Alves :P No miło się patrzy na tę grę i zaraźliwy uśmiech :)

@mesulete: Dlaczego zawodnicy realu wychodzili z dziecmi a Bary bez dzieci ?
« Powrót do wszystkich komentarzy