O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dani Alves, Messi, Ronaldinho,Iniesta
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona,Lech Poznań,AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 463
  • Polecenia 747

Komentarze

0

@Midast nie piszę bez zastanowienia. Możesz uważać inaczej. Dla ciebie robi liczby i byś go zostawił. Może i tak. Na takie mecze z Almerią, Granadą jako rezerwowy by się przydał ale, jeśli ktoś wyłoży miliony za niego to, cześć jak czapka. Mnie jego liczby w ogóle nie ruszają bo są też słabe,ale bardziej patrzę na to jak gra, oglądając każdy mecz Barcy. Już i tak jest lepszy aniżeli jak przychodził do Barcy. Ale czy to jest zawodnik na Barcę? Śmiem wątpić. Jeżeli chcesz takimi zawodnikami walczyć o puchary to, powiedzenia. Ja tego nie widzę w ogóle. Jeśli zostanie jakimś cudem w klubie i osiągnie jeszcze wyższy poziom i zamknie mi buzię,to sam przyznam że się myliłem. Ale na dzień dzisiejszy gość nadaje się na tarcie chrzanu a nie na grę w Barcy.

0

@kanver_ z Ferranem na pewno. Jest jeszcze gorszy niż Brazylijczyk.

0

@Barcasub zgadzam się. Ale to nie znaczy żeby Raphine zostawić. Dlatego całą trójcę bym pożegnał jak najszybciej.

1

,,Z potencjalnych transferów z klubu, to chyba z nim najtrudniej byłoby się rozstać"
Redakcja,naprawdę to napisaliście?
Przecież ten gość nie potrafi chociaż jednego dryblingu wygrać. Strzały na ,,pałę" które nie raz dolecą do bramkarza itp. Ten gość jest tak słaby, że jeśli ktoś da za niego dobre miliony,to sam mogę go zawieźć na lotnisko. I szczerze? Po miesiącu bym nie pamiętał, że ktoś taki grał w Barcy.

0

Za słaby nawet na rezerwowego a oni chcą go zostawić...

Zobacz wszystkie

31

I ma 100 procent racji. Gdzie tam był faul? Sędzia ślepy A nawet varu nie przejrzał.....

24

@Darek_Maruszczak nie jest to fajna wiadomość dla niego ale,nie przesadzajmy. To tylko kontuzja zawodowego sportowca z czym każdy zawodowiec musi się liczyć. Przeżywać to można stratę kogoś bliskiego albo jakąś prawdziwą tragedię a nie, problem zdrowotny który jest do wyleczenia. Raczej nie musi się martwić co do gara włoży jak będzie na chorobowym. A większość ludzi musi. I to człowiek musi ciężko przeżywać, mając jeszcze rodzinę na utrzymaniu.

22

@Matix90 w tym momencie to tylko ty się odkleiłeś nikt więcej. Szanuj co masz w ważnym momencie klubu i ciesz się razem z nimi. A jeśli nie po drodze ci z Barcą,to drzwi otwarte i sajonara bez powrotu.

19

@talizmo że co ma real? 0 długu? Jeśli 903mln euro brutto w sierpniu 2022r dla ciebie to 0 długu,to fajnie. Nawet jeśli go zmniejszyli to na pewno nie o tyle milionów. Barca ma dużo większy dług,ale pisanie o realu i zerowym zadłużeniu to troszkę poleciałeś. Jedyną potęgą piłkarską w Europie która nie ma długów,to chyba jest bayern. I wcale mnie to nie dziwi,bo mieszkam od lat na Bawarii i wiem jacy to są ludzie.

18

Ja go za te 70mln osobiście do tego Londynu zawiozę. Tylko niech już podpisują papiery.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?