O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dani Alves, Messi, Ronaldinho,Iniesta
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona,Lech Poznań,AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 245
  • Polecenia 340

Komentarze

2

Hahaha co za hipokryzja....
Poza tym trzydzieści cztery dodatkowe mecze w sezonie to, katastrofa. Ja rozumiem że dostają piłkarze takie wypłaty że, to się w głowie nie mieści. Ale nie czarujmy się,mecze będą totalną porażką. Każdy ma swój limit baterii i w końcu będzie miał dość. Już teraz jest ciężko i przy nawet rozszerzonej kadrze to według mnie,nie ma szans bytu. A tak w ogóle to skąd po 34-40 piłkarzy na poziomie w każdym zespole? Na pewno tylu się nie znajdzie. To naprawdę już i tak niski poziom piłki nożnej jeszcze bardziej obniży.

5

@BordowyPtak i obudziłeś się obsrany....
Podaj jeszcze jak możesz liczby do dużego lotka.
A tak na poważnie to widzę że foliowy berecik wszedł za mocno. Nie rozumiem jak można jeszcze krytykować gościa który nas wyciągnął z bagna i potrafił w tak ciężkim czasie jeszcze zrobić transfery. Gdyby był jakiś nieudacznik prezesem to by już dawno była Barca sprzedana bo inaczej bankrut. Tak więc proponuję trochę szacunku mieć do gościa który robi co w jego mocy.

8

Nie było karnego nie, przesadzajmy

0

@Kilotopy pocałował go w usta?

0

@catalanian09 hahaha to nie fifa. Zejdź na ziemię. Tu trzeba wyjść najmocniejszą jedenastką i w pierwszej połowie zamknąć mecz a, później można kombinować z młodymi i lamami typu Alonso,Roberto itp.

Zobacz wszystkie

31

I ma 100 procent racji. Gdzie tam był faul? Sędzia ślepy A nawet varu nie przejrzał.....

22

@Matix90 w tym momencie to tylko ty się odkleiłeś nikt więcej. Szanuj co masz w ważnym momencie klubu i ciesz się razem z nimi. A jeśli nie po drodze ci z Barcą,to drzwi otwarte i sajonara bez powrotu.

19

@talizmo że co ma real? 0 długu? Jeśli 903mln euro brutto w sierpniu 2022r dla ciebie to 0 długu,to fajnie. Nawet jeśli go zmniejszyli to na pewno nie o tyle milionów. Barca ma dużo większy dług,ale pisanie o realu i zerowym zadłużeniu to troszkę poleciałeś. Jedyną potęgą piłkarską w Europie która nie ma długów,to chyba jest bayern. I wcale mnie to nie dziwi,bo mieszkam od lat na Bawarii i wiem jacy to są ludzie.

13

@Tridente2015 nie tłumacz takim chorągiewkom. Jeśli gości wypisuje że nie ogląda najważniejszego meczu w sezonie dla Barcy,to niech się goni jak najszybciej z tej strony i grona kibiców Barcy! Mniej takich, lepiej dla nas.

11

@FCBparasiempre bezproduktywny Fdj i można skończyć czytać.... Brednie to mało powiedziane

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?