0

@dawidlampa przecież tam cały czas była sprawa taka, że chciał kontrakt na dwa lata a City się zgodzić na to nie chciało. Też swoje lata ma, byle kontuzja na rocznym kontrakcie to w zasadzie koniec kariery. Postawił na bezpieczną opcję u nas, swoją drogą nieziemsko nas dojąc przy tym i nie dorabiałbym ideologii o miłości do klubu bo byliśmy dla niego opcją nr 2. Być może zarząd od poczatku go tratuje jako "niewolnika", być może trochę tak jest ale sportowo dawał radę więc jako kibic mu wybaczam.

1

city akurat mu dawało kontrakt na rok na tych samych warunkach a my na 3 i z lepszą kasą niż miał więc żadnego wysiłku nie musiał robić, poza tym fajny artykuł.

0

@Who_you_mam akurat w tym roku gdyby nie tebas to byśmy nawet nie wyszli na mecz. Ciągle mamy poprzedni sezon nierozliczony, jego dobra wola, że pozwolił na ten cyrk.

1

@Patolodzi bo nikt za nich w takim wieku nie zapłaci albo zapłaci kilka mln. O ile za gundo kogoś można postawić tak za lewego nie ma nikogo a jakiś sensowny następca kosztowałby kilkadziesiąt mln

1

@Ronad10 o, wylazł troll. Liczyć nie umie a w dodatku ślepy. Żyj dalej w swoim świecie i składaj modły czy co tam robisz do zdjęcia laporty. Każdy głupi by już dawno przyznał mi rację a ten dalej udaje, że wcale klub nie jest w finansowej dupie a brak rozliczenia poprzedniego sezonu wcale nie jest przez to, że wtedy byśmy nawet 1 piłkarza nie mogli zarejestrować xd

0

@Fabio99 w Hiszpanii od razu się zesrali, że mięsień poszedł ale jak tylko stłuczenie to zaraz wróci

1

@Kuchar to nie była walka o piłkę bo wychodzili 4 na 3 i go po prostu wykosił żeby skasować kontrę

1

@Bandzior obracał się i szli w 4 na 3. Nie twierdzę, że byłby z tego gol ale gdyby nie skaleczył podania to mieliby dobrą okazję więc karta się należała

0

@Ziemny jak się ploty potwierdzą to go nie będziesz musiał ogladać przez najbliższe 2-3 miesiące xd

0

@Kuchar pierwsza się tak samu mu należała. chyba, że twierdzisz, że powinien ich puścić z kontrą

1

@Tasde za to samo, wychodzili z kontrą i faulował pod ich polem karnym. To są jaja co sędzia odstawił, no musiał go wywalić a teraz się zesrają wszyscy, że sędzia mecz nam wydrukował i trochę słusznie

0

@TowarEK wątpliwe że 15 dostaniemy. przyszedł za darmo, może mieć zapis pozwalający mu odejść do arabii za grosze jak kessie

0

@Fake69 zobaczymy w sezonie, w lecie różne rzezy się dzieją

1

@Litman przecież poprzednia kadencja laporty wyglądała identycznie, yolo, lecimy z tematem a potem się coś wymyśli jak to ogarnąć xd

1

@Herbert technicznie to płatność była umówiona na lipiec i to się nie zmieniło, może dostali jakieś obietnice dodatkowej kasy za to, że pół roku wcześniej poszedł do nas ale ogólnie i tak w bilansie ffp teraz nam robi minus. Więc trochę śmieszna ta sprawa, że chłop miesiąc po płatności odejdzie za pół ceny xD

0

@Herbert nie mieli kasy na transfer definitywny, ledwo pensję wcisnęli w styczniu. Temu taki kwik teraz jest żeby go wypchnąć bo jak zostanie to trzeba będzie kogoś innego sprzedać xD

0

@Fake69 jak zagramy kilka meczow 4-2-3-1 to uwierzę, męczymy 4-3-3 od stu lat i każda zapowiedź odejścia od tego kończy się fatalnie

0

@Bajson jest nawet śmieszniej. On był wypożyczony na pół roku do nas, płacimy teraz 35 mln żeby go wypchnąć za 15 w to samo okienko xd

0

@333tricampeones333 nic nie daliśmy, on był tylko wypożyczony na pół roku z brazyli, formalnie to naszym graczem jest od lipca i teraz musimy zapłacić te 35 mln

0

@Aristocrate_7 gówno prawda, w poprzednim sezonie był tylko wypożyczony z brazyli, nie bylo kasy na transfer. teraz dopiero płacimy za niego, temu go chca wypchnac bo robi -30 w bilansie.

0

@Fake69 przecież on gra jako sp, skrzydłowy z niego żaden. pedri, gundo, fermin, fdj, gavi itd.

0

@Fake69 i dali mu 6 piłkarza na tą samą pozycje? Potrzebne bylo duże nazwisko które da rady wyciągnąć na raty żeby kibice się na nim skupili a nie na chlewie w klubie. Flick i tak się nie odezwie bo jak stąd wyleci bez dużych sukcesów to emerytura

0

@Cvzx trochę to tak wygląda jakby laporta dążył do tego zakopując klub w coraz większym syfie

0

@Ronad10 No, wiadomo, wejście na stronę klubu w zakładkę z dokumentami to czarna magia. Polecam, poczytasz to będziesz wiedział jak są klasyfikowane te pieniądze a nie strzelał teoriami z dupy jak to masz w zwyczaju. Te środki są wpisane jako przychód bo taka była potrzeba zeby graczy móc zarejestrować 2 lata temu i tak zostało formalnie. Może pierwotnie był plan, że po roku odkupujemy akcje i zamykamy program "barca vision" ale nie wyszło a teraz bez tej kasy budżet się nie zamyka i ciągniemy ten cyrk xd Ciekaw jestem czy przeprosisz jak opublikują wreszcie raport w którym będzie, że przychód zwyczajny był mniejszy niż zakładany xd

0

@19Macio93 Widzisz, myk jest taki, że to wpisane jest jako przychód dwa lata temu, to nie jest nic ekstra co będzie można zainwestować w piłkarza. Ta kasa jest przewidziana na pensje[ rejestracje graczy] na ten sezon i inne bieżące potrzeby klubu.

2

@zygzakmaklini taki mecz, jeżeli oni go będą organizować na naszym stadionie, to kilka mln euro przytulą z biletów, fantów i transmisji. Minus koszt organizacji to i tak wartościowy bonus, chociaż pytanie czy my tego nie pokryjemy xD

2

@togi3222 taki mecz, jeżeli oni go będą organizować na naszym stadionie, to kilka mln euro przytulą z biletów, fantów i transmisji. Minus koszt organizacji to i tak wartościowy bonus, chociaż pytanie czy my tego nie pokryjemy xD

0

@19Macio93 pieniądze z barca vision były na wypłaty w poprzednim sezonie, że to podpisali to zasypuje tylko dziurę ale nie generuje środków na to okienko

0

@Ronad10 JAK NIE ZNASZ SKŁADOWYCH? a co masz w planowanym budżecie który każdy klub publikuje? tam jest wszystko baranie wyszególnione, ile od sponsorów będzie, ile z fantów, ile z biletów itd xd tylko podstawiasz realne liczby w to i Ci wychodzi.

0

@Ronad10 A co bank obchodzą plany inwestycyjne jeżeli to jest kredyt hipoteczny? To jest kredyt pod zastaw nieruchomości wartej więcej niż kredyt, bank nawet liczy, że tego nie spłacimy. No to poczytaj ten fragment o przychodach jeszcze raz bo tam jest dokładnie to o czym pisałem, projekt obcięli a przychody magicznie wzrosły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?