0

@BORO_12 bardziej laporta probowal kolejnych wałów i mu pokazują miejsce w szeregu. Przecież kto nie będzie później to będzie miał na uwadze, że barcelona kręci i kombinuje mimo podpisanych umów. Do tego jak nie będzie presji dobrej umowy od nike to puma/adidas nie będą rzucać zbyt wiele bo i po co

0

@BORO_12 2029 to nie koniec kadencji laporty

0

@JoeSatriani bo żadnego się nie da sprzedać:(

1

@Tarins christensena sprzedać xD przecież napisał, że lenglet nie chce odejść

0

@vanbor czym się obronią? Gdyby chłop nie zrobił nic klub już by wyszedł z długów ale laporta obiecał show. To jego idiotyczna polityka doprowadziła do tego, że co okienko toniemy w kupie i dlugo nie będzie lepiej. Aktualnie wszystkie zobowiązania klubu są na 5 mld euro (3 mld sam stadion, ponad miliard innych zobowiązań, zalegle naleznosci na transfery, do tego cvc zje też grubo ponad miliard.) To nie jest przypadek, że ludzie będący w klubie po 20 lat uciekają jak szczury. A grubcio ma to w nosie, jego jedyna taktyka to teraz show a martwić się będziemy później

1

@Galera młody kon to odwalił najwięcej baboli ze wszystkich obrońców grających w 3 lidze I w zasadzie w pojedynkę zawalił awanas rezerw. Fizycznie ma gigantyczny potencjal, technicznie lekkie braki ale ustawianie się i orientacja co się dzieje dookoła to jakaś masakra. Chłop się potrafi do tego stopnia zawiesić, że jak ma do wyboru doskoczyć do tego lub tego to stoi w miejscu i się patrzy bo nie wie co robić. Na ten moment się nie nadaje nawet na zmiennika, on musi grac po 4000 minut w sezonie to się zacznie wyrabiać i za 2-3 lata może być kawał piłkarza

0

@JarekS żniwa i tak mają ale dla mnie kiepsko marketingowo by było wchodzić w to zanim się sytuacja nie wyjaśni. Nike moze czekac. Co będzie jak się okaże, że wały laporty się tak nawarstwiać zaczną, że się nie wygrzebią i będą musieli zrobić wyprzedaż kilku topowych zawodników? Brakuje nam marketingowych gwiazd, jedynie Yamal ma potencjal wbić się kiedys do top 10

1

@Konstanty23 aż się wkurzy ktoś i każe zapłacić podatek od tych "dochodow" z dźwigni i cyk, tebas przejmuje Arabię Saudyjską i bezcenny kaktus laporty:D

1

@sokot prawnie ciężko to będzie zrobić a i tak laporta skutecznie zakopał klub zobowiązaniami długoterminowymi i nawet araby tego nie obejdą

0

@JarekS nike pewnie będzie czekać jak się sprawa "korupcji" potoczy, kiepsko by było ogłosić umowę z barca chwilę przed procesem

0

@Messiasz2 zobaczymy dopiero jak zamkną poprzedni sezon, za ewentualny minus odliczą i mogą być jaja. Natomiast tu tylko suche liczby podają ile odejścia zwalniają środków. Kwestia czy klub ma jeszcze dodatkowe miejsce czy jak rok temu będziemy rozdawać piłkarzy na lewo I prawo

0

@LeoKrol po prostu zaczął się pozar w tym burdelu zwanym biurami zarządu. kończy się sierpień, kadra niezarejestrowana w komplecie a i tak Ci co są zapisani mogą zaraz wylecieć bo na ten moment mamy niezamkniety poprzedni sezon I teoretycznie skończyliśmy go na +9 mln euro. Jak realnie wyjdzie mniej to nam to odpiszą i juniorami chyba będziemy grać xd dealu od nike nie widać więc aspekt sportowy schodzi na dalszy plan i będą wypychać kogo się tylko uda "bo nie są w wizji trenera". Trzeba zejść z kosztów, pewnie będą próbować któregoś wychowanka opchnąć

0

@Doony7 teraz nie mam czasu, w sobotę poszukam co mówili gdy miał to udane pół roku bo dla mnie to jest identyczna historia jak z tym gosciem z chelsea z 10 lat temu. Chłop asystentem został z przypadku trochę bo się zupełnie czym innym już zajmował i na trenerce krzyżyk postawił a tu się taka okazja trafiła wtedy. Teoretycznie jest nieźle przygotowany, taktykę ogarnia ale nie umie w relacje międzyludzkie. Szatnia w Bayernie się rozsypala, potem w kadrze tez mu się kompletnie rozsypala i taki gość przychodzi sklejać naszą szatnię xd

0

@Doony7 jakie informacje? Ze jego jedyne udane pół roku trenerki było jak miał mało do gadania? To nawet książki nie trzeba, zobacz od kiedy pracował a kiedy powiedzieli, że zostaje na kolejny sezon i co prezes wczesniej mówił. Ze szukaja trenera na stale, ze do tego czasu bedzie flick i jak do tego czasu beda grać zeby przygotowac baze dla kolejnego trenera. Flick jest twarzą nieswojego sukcesu i tyle, on chyba nawet sam nie licxyl, ze to tak wyjdzie. Mial dociagnac do konca sezonu i wrocic do pracy w biurze. dla mnie gość jest marnym trenerem i to nie był przypadek, że przez 20 lat nikt go poważnie nie traktował.

0

@Nefir chłop ma 60 lat, doświadczenie trenerskie ma mniejsze niż xavi nawet xd udało mu się pół roku gdzie byl trenerem tymczasowym i polecam poczytac jak to wygladalo, on tam byl wybrany żeby być gosciem od wyknowywania polecen zarządu i faktycznie odpowiadal na poczatku tylko za przygotowanie fizyczne, z biegiem sezonu dostawal mozliwosc decydowania o kolejnych rzeczach ale nie miał autonomii ani w taktyce ani nawet w wyborze skladu. Drugi sezon gdy faktycznie dostal szansę i od niego wszystko zależało był kiepski- wyniki poniżej oczekiwan, szatnia się zaczęła kłócić bo liderzy nie byli zadowoleni z współpracy z flickiem i nie potrafił nad tym zapanowac, gra siła rzeczy wyglądała dużo gorzej a na poprawę się nie zanosiło i mu podziękowali. Potem fatalna reprezentacja i przez dwa lata chłopem się nikt z czołowych klubów nie interesował az wylądował u nas. Dla niego to jest jak 6 w totka okazja prowadzić Barcelonę i będzie lepić z tego co mu laporta da. Musi mówić, że jest zadowolony, xavi raz tylko powiedział nie po myśli prezesa i zaraz poleciał xd

1

@Nefir a po co laporta brał trenera na granicy końca kariery? Jak nie zrobi tu wyników to mu może tylko arabia zostanie a może nawet tam go już nie wezmą. więc nie może mówić co myśli tylko to co się prezesowi spodoba :D

3

@BartArt jak poczytasz to zrezygnowali bo kolano praktycznie tylko czeka na zerwanie więzadła. Może iść na operacje ale traci rok albo próbować wzmacniać kolano i uważać na nie ale gwarancje żadne. Duże ryzyko po prostu go brac

0

@Nefir flick to akurat gada co mu laporta każe więc bym tego nie brał do siebie za bardzo

1

@FioletoweOczy raczej pasuje mu obecna kasa więc szuka wymówki dla gazet, takie rozbicie kontraktu "marnuje" mu dwa lata. Może zgarnąć te 32 w dwa lata za granie gdzieś na wypożyczeniu i potem skoczyć do arabów za kolejne 40 w kolejne dwa. Teraz mu pewnie wiele więcej nie dadzą to po co się męczyć

1

@Proxi bo masz pensja+amortyzacja transferu, łącznie pod 30 mln xd

0

@Kibicodlat5 bo real nie musi sprzedawać i dodatkowo ma wyniki a my się ostatnio prosimy żeby kogoś od nas wzięli xD

0

@Ronad10 idź spać trollu bo nudny jesteś

1

@piessalomon chłop był pół roku najlepszym graczem, grał od deski do deski a jak już chłopa zajechali to dla pewności grał sam na 2 w meczu z psg bo skrzydłowego nie było a pomocnicy ledwo tuptali wie pomocy od nich nie było xd

1

@Emerald a kogo mają wysłać? mamy więcej "wspólnych" piłkarzy, równie dobrze mogli rozmawiać np o potencjalnym transferze Abde a o vitorze "przy okazji" albo mogli nawet zrobić spotkanie "na pokaz" bo i im to potrzebne żeby kibice nie narzekali i nam xd Zobaczymy co wymyślą ale nie wygląda to zbyt dobrze

1

@redman83 no tak ale wiesz, był projekt na poprzedni sezon. Tam są wszystkie szacunki ile z czego będzie. My mamy dostęp tylko do części danych ale i tak możemy podstawiać rzeczywiste liczby vs te oczekiwane i już coś oszacujemy. Tacy goście z bilbao pewnie mają dojścia w lidze i wyciągną albo wszystkie zmienne albo prawie wszystkie więc nawet bez oficjalnego zamknięcia sezonu mogą wyliczyć z dokładnością maks do kilku mln nasz budżet. Najpewniej nawet to zrobili żeby wiedzieć czy będzie nas stać czy nie, jedyne co może jakoś drastycznie zmienić sytuację to jakby teraz się jakieś deale urodziły

1

@redman83 przecież kluby publikują raporty finansowe, publikują też projekty budżetu. Jak się uprzesz to sam policzysz bo większość zmiennych jest dostępna a ludzie z drugiego klubu pewnie mają dostęp praktycznie do wszystkiego poza szczegółami umów sponsorskich

1

@Emerald bo czytam co tam w Hiszpanii piszą i betis jest kompletnie spłukany i nie stać ich na ruchy finansowe a mimo tego "negocjują". Może Sporting się waha i szukają jak chociaż trochę oszczędzić

0

@Czarny_ck to mu tylko większa krzywdę zrobi, tak to po prostu żeby nie płacić to będzie chronicznie poza kadrą i tylko jak już będą faktycznie go chcieć wystawić to mu "badania wyjdą dobrze i bedzie mógł znalezc sie w kadrze".

0

@Marcinss10 cała gra się bayernu rozsypała, wszyscy się zaczęli kłócić i nie potrafił nad tym zapanować, to rozumiem przez fatalny sezon. Cicho było o ofertach dla niego, dla mnie to taki gambit- albo się uda i będzie bohaterem albo będzie klops i arabia

0

@prodigy betis aktualnie nie ma kasy, żeby wyłożyć gotówkę za vitora musieliby sprzedawać wcześniej i u nich na forach piszą, że Betis rozważa Vitora tylko jeżeli przyjdzie za darmo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?