O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Guardiola, Ivan de la Pena, Pique, R10, Rivaldo,
  • Ulubione zespoły FCB, Ajax, VVV Venlo, AG.
  • Barcelonie kibicuję od '94

Statystyki

  • Dni w serwisie 2019
  • Liczba komentarzy 561
  • Polecenia 1228

Komentarze

0

Marzenie i zwrot we właściwym kierunku.
Zwłaszcza, gdyby wiązałoby się to z transferami Firmponga i Grimaldo i jednoczesnym pożegnaniem: Alonso, Roberto i zaciągu od Mendesa.

0

@MalanFCB i to jest błąd :(

1

Potargował się z Szejkami naszym kosztem, ale OK. Pijanić bis dziękuję.
Czekam na Niko i Oriola. Jak nie Crack w postaci Kimmicha, to wychowanek.

0

@Nefari Jak zawodnik odchodzi, to należności odroczone, trzeba mu wypłacić. Busi dostał ostatnio pokaźny przelew, zresztą Alba też.
Co do FFP, to trzeba pamiętać, że przychody spadają m.in. w związku z przeprowadzką na Montjuic.

1

Niby człowiek wiedział, a jednak trochę się łudził.....

Zobacz wszystkie

78

no i się zaczęło... ledwo chłopak wrócił i już w pierwszej 11.....

Koeman OUT !!!

74

Xavi kiedyś podjął podobną decyzję, oby historia się powtórzyła :)

44

Messi, Messim, ale ....

żaden piłkarz nie może być ponad Klub.

Od kiedy kibicuje FCB, byli już Stoiczkow, Figo, Rivaldo, Ronaldo, R10, E2... kochałem ich, podziwiałem, ale jedni odchodzą, inni przychodzą. FCB to Klub z ponad 100 letnią tradycją, a nie Messi. Szkoda, że legenda, chce zostać tak zapamiętana....

35

Powiem coś popularnego i coś niepopularnego ws. Sytuacji finansowej FCB i Messiego:

Coś popularnego:
FCB powinna poprzedni zarząd pozwać o odszkodowanie z tytułu nieprzestrzegania dyscypliny finansowej i nierzetelnego prowadzenia ksiąg handlowych i w tym celu skorzystać ze sławetnych gwarancji finansowych skalanych przez członków zarządu.

Dlaczego? Z dwóch względów. PO pierwsze bo tak trzeba, po drugie wyjaśni to przez kogo jesteśmy w tym a nie innym miejscu raz na zawsze.


Coś niepopularnego.
Wierzę, że Mes que in Club, to nie tylko slogan, ale pierwsze i najważniejsze przykazanie wszystkich barcelonismo. Skoro jesteśmy w czarnej D, to wszystkie ręce na pokład! Szczególnie powinni w tym uczestniczyć, Ci, którzy byli beneficjentami rozrzutności poprzednich władz.
Pomimo zasług dla Klubu i szacunku dla pracy i dokonań, to Pique, Alba, Roberto, Busi i Messi powinni stanąć i powiedzieć, ok. rozumiemy sytuację. Umawiamy się tak, 2 sezony gramy za 1 euro miesięcznie każdy, ale Prezydencie zrób porządek.
Pozostali zawodnicy powinni zredukować swoje wynagrodzenia Ci po 30 o 50%, ci między 23-30 o 30% a młodsi o 10%. Kto się nie zgadza, nie czują się drużyną więc do widzenia. Transfer albo nie gra.


Co do CVC, to warunki porozumienia są niejasne. Co innego mówi Tebas, a co innego donosi Marca i na konferencji zdradził Laporta. Z wypowiedzi Laporty wynika, że LaLiga zwodziła FCB co do limitu płac…. Dlatego nie można Tebasowi ufać. Tebas to terrorysta. Chciał FCB podstawić pod ścianą w sytuacji bez wyjścia i wymusić zgodę na wejście CVC i przekreślić szanse na Superligę.

Swoją drogą, to fakt, że LalLga przekazywała w swoich komunikatach nieprawdziwe informacje o warunkach umowy z CVC jest conajmnije bulwersujący i pozwala zadać pytanie, czy Pan Tebas nie działa na szkodę LaLiga …. Tym bardziej, że porozumienie z CVC wypracowywał z pominięciem klubów i co ważne jak wynika z wypowiedzi Laporty, to FCB o warunkach musiała uzyskać informacje z CVC ….coś tu jest mocno nie tak.

34

Memphis, to osobość i styl gry, któych nam brakowało i w szatni i na boisku.
Super transfer i oby potwierdzał to do konca przygody z FCB.

Szkoda, że z Wijnaldum'em nie wyszło, bo byśmy mieli załatwiony drugi palący problem. Mobilnego i silnego fizycznie ŚP.

Media

Sonda

Kto był największym objawieniem sezonu FC Barcelony w sezonie 2023/24?