O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Guardiola, Ivan de la Pena, Pique, R10, Rivaldo,
  • Ulubione zespoły FCB, Ajax, VVV Venlo, AG.
  • Barcelonie kibicuję od '94

Statystyki

  • Dni w serwisie 1652
  • Liczba komentarzy 547
  • Polecenia 1215

Komentarze

0

Ciekawy ruch. Oby nawiązał poziomem do sezonu 18/19 no i pudłował w meczach z FCB :)

0

@S_E_B_A Wątpisz w Alemanego?:P

2

Jakie to by było okienko transferowe, gdyby udało się:
definitywnie pożegnać: Desta, Umtitiego, Lengleta, Albę, Trincao, Lengleta, Collado, plus dobrze sprzedać Kessiego i może Fatiego oraz pozyskać: PO - Cancelo (wyp. + opcja wykupu), ŚO - Martineza (wolny transfer), DP - Kimmicha (wymiana za Dembele), Messiego (wolny transfer), Roque (wypożyczenie + opcja wykupu) i może Gündogana (wolny transfer), to byłoby to najlepsze okno transferowe od lat!
No, ale marzenia jak ptaki.... :D

0

@SenoX Bez szans. Jedyny transfer gotówkowy to będzie DP ŚN (Roque?) i może PO. Reszta przyjdzie z wolnego transferu i kasa pójdzie na kontrakty. Rygoty FFP by LaLiga są bezwzględne,

0

@SenoX No tak, ale racjonalnie patrząc, sprzedając Dembele za 60 mln (włączając w to wycenę przy wymianie), to żeby odnieść taką samą korzyść, R22 musiałby pójść za 120 mln ojro, co jest nierealne. Przy obecnej sytuacji finansowej nawet jeżeli Xavi bardziej ceni Dembele, to biorąc pod uwagę finanse i "dostępność" Osmana, wg mnie zostanie on "poświęcony" i włączony w transfer Kimmicha, co uwam za bardzo dobry ruch.

Zobacz wszystkie

78

no i się zaczęło... ledwo chłopak wrócił i już w pierwszej 11.....

Koeman OUT !!!

74

Xavi kiedyś podjął podobną decyzję, oby historia się powtórzyła :)

44

Messi, Messim, ale ....

żaden piłkarz nie może być ponad Klub.

Od kiedy kibicuje FCB, byli już Stoiczkow, Figo, Rivaldo, Ronaldo, R10, E2... kochałem ich, podziwiałem, ale jedni odchodzą, inni przychodzą. FCB to Klub z ponad 100 letnią tradycją, a nie Messi. Szkoda, że legenda, chce zostać tak zapamiętana....

35

Powiem coś popularnego i coś niepopularnego ws. Sytuacji finansowej FCB i Messiego:

Coś popularnego:
FCB powinna poprzedni zarząd pozwać o odszkodowanie z tytułu nieprzestrzegania dyscypliny finansowej i nierzetelnego prowadzenia ksiąg handlowych i w tym celu skorzystać ze sławetnych gwarancji finansowych skalanych przez członków zarządu.

Dlaczego? Z dwóch względów. PO pierwsze bo tak trzeba, po drugie wyjaśni to przez kogo jesteśmy w tym a nie innym miejscu raz na zawsze.


Coś niepopularnego.
Wierzę, że Mes que in Club, to nie tylko slogan, ale pierwsze i najważniejsze przykazanie wszystkich barcelonismo. Skoro jesteśmy w czarnej D, to wszystkie ręce na pokład! Szczególnie powinni w tym uczestniczyć, Ci, którzy byli beneficjentami rozrzutności poprzednich władz.
Pomimo zasług dla Klubu i szacunku dla pracy i dokonań, to Pique, Alba, Roberto, Busi i Messi powinni stanąć i powiedzieć, ok. rozumiemy sytuację. Umawiamy się tak, 2 sezony gramy za 1 euro miesięcznie każdy, ale Prezydencie zrób porządek.
Pozostali zawodnicy powinni zredukować swoje wynagrodzenia Ci po 30 o 50%, ci między 23-30 o 30% a młodsi o 10%. Kto się nie zgadza, nie czują się drużyną więc do widzenia. Transfer albo nie gra.


Co do CVC, to warunki porozumienia są niejasne. Co innego mówi Tebas, a co innego donosi Marca i na konferencji zdradził Laporta. Z wypowiedzi Laporty wynika, że LaLiga zwodziła FCB co do limitu płac…. Dlatego nie można Tebasowi ufać. Tebas to terrorysta. Chciał FCB podstawić pod ścianą w sytuacji bez wyjścia i wymusić zgodę na wejście CVC i przekreślić szanse na Superligę.

Swoją drogą, to fakt, że LalLga przekazywała w swoich komunikatach nieprawdziwe informacje o warunkach umowy z CVC jest conajmnije bulwersujący i pozwala zadać pytanie, czy Pan Tebas nie działa na szkodę LaLiga …. Tym bardziej, że porozumienie z CVC wypracowywał z pominięciem klubów i co ważne jak wynika z wypowiedzi Laporty, to FCB o warunkach musiała uzyskać informacje z CVC ….coś tu jest mocno nie tak.

34

Memphis, to osobość i styl gry, któych nam brakowało i w szatni i na boisku.
Super transfer i oby potwierdzał to do konca przygody z FCB.

Szkoda, że z Wijnaldum'em nie wyszło, bo byśmy mieli załatwiony drugi palący problem. Mobilnego i silnego fizycznie ŚP.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?