O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 1895
  • Polecenia 3109

Komentarze

3

@amanter Człowieku, przez takie "2 bańki więcej" jesteśmy właścnie na skraju bankructwa. Ty widzę myślenie masz jak Bartomeu.

0

@Greenalley Oczywiście, że tak. Odejdzie, a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów przez następne 5 lat.

0

2016 - Dani Alves, 33-lata: TRZEBA SPRZEDAĆ! Stary, nie nadaje się, nie prezentuje odpowiedniego poziomu, won z klubu!>>> 5 lat gry bez prawego obrońcy

2021 - Dani Alves 38-lat: Co może dać drużynie powrót Daniego i lista 157 argumentów za.

O, IRONIO!

0

10

Przecież tego typa może wyjaśnić 6 letnie dziecko w szkole. Wystarczy zapytać ile pieniążków wydał Don Barto na Usmana, Filipa i Antosia. 400 mln? Hmmm... Ktoś jeszcze chce dyskutować o poważnym i odpowiedzialnym prowadzeniu klubu?

Zobacz wszystkie

79

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

58

Jakbym miał gamonia, co mi takich piłkarzy jak Suarez oddaje za darmo i jeszcze mówi, że będzie mi dopłacał do jego pensji, to też mówiłbym, że jest wspaniały.

54

Rafinha jeszcze dogorywa po melanżu pewnie XD

52

Niemcy nie grają fajnie - są jak Real: grają jako-tako, ale wygrywają. Tyle xd

48

To tylko dowód na to jaki progres zaliczył w tym sezonie nasz wychowanek. Brawo Oscar!