O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 2245
  • Polecenia 4203

Komentarze

0

Ale co typa obchodzi ile mamy zadłużenia? Nie jego zasrany interes! "W Niemczech już dawno była by bankrutem" - ale kuźwa nie jest, więc na drzewo pajacu. Takie komentarze są brakiem szacunku wobec Barcelony i zwykłym chamstwem.

0

@kakusus W gruncie rzeczy jest dokładnie tak jak mówisz :) Gdzieś jest ta granica po prostu. 40, a 50 mln to różnica rzędu 20%.

1

Potężne i poważne rozważania dziennika sportowego, który za przeproszeniem **** ma do powiedzenia w całej sprawie.

13

@10LionelMessi10 Bzdury gadasz. Sporo było tu osób, które uważały, że nigdy nie powinniśmy się po niego zgłaszać, bo nie ma u nas dla niego pozycji w zespole. Pomijam sam fakt wydania 120 mln euro, których nigdy nie był wart, nawet w najlepszym momencie swojej kariery.

3

@Janas11224 Fame MMA to rozrywka na tym samym poziomie co trudne sprawy, albo dlaczego ja. Lasnują prymitywizm, chamstwo i buractwo. Współczuję każdemu kto spędza czas oglądając to.

Zobacz wszystkie

105

To jest moment, w którym Barca powinna powiedzieć "dziękujemy". Nie wyobrażam sobie wydać na gościa 100 mln, a potem się zastanawiać po dwóch latach, czy przedłuży umowę, czy będzie rządał jakiś kosmicznych pieniędzy jak Dembele. Ten transfer staje się już całkiem absurdalny w tej chwili.

79

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

73

Totalnie niezrozumiały wpis, nie chciał bym być niemiły, ale wygląda jak tłumaczone jakimś ubogim translatorem.

58

Jakbym miał gamonia, co mi takich piłkarzy jak Suarez oddaje za darmo i jeszcze mówi, że będzie mi dopłacał do jego pensji, to też mówiłbym, że jest wspaniały.

54

Rafinha jeszcze dogorywa po melanżu pewnie XD