O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 2630
  • Polecenia 5400

Komentarze

0

@Rust_Cohle Pizza tylko i wyłącznie łapami.

1

Javier Tebas - człowiek wyrocznia. Już niedługo ludzie będą pytać go jakie imię dać swojemu dziecku, a on będzie odpowiadał i wyjaśniał dlaczego tak, a nie inaczej.

1

@Crashynski No faktycznie przykro, że Lewy strzelił te dwa gole. Nic nie wnosi do zespołu, tylko te nikomu niepotrzebne gole... Co za typ z tego Lewego ;/

0

@Barcasub Konfederaci - jedyni specjaliści od wyłączania TV i włączania myślenia XDDDD

1

@tristan87 A, no to nie wiedziałem ;P

Zobacz wszystkie

105

To jest moment, w którym Barca powinna powiedzieć "dziękujemy". Nie wyobrażam sobie wydać na gościa 100 mln, a potem się zastanawiać po dwóch latach, czy przedłuży umowę, czy będzie rządał jakiś kosmicznych pieniędzy jak Dembele. Ten transfer staje się już całkiem absurdalny w tej chwili.

79

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

73

Totalnie niezrozumiały wpis, nie chciał bym być niemiły, ale wygląda jak tłumaczone jakimś ubogim translatorem.

58

Jakbym miał gamonia, co mi takich piłkarzy jak Suarez oddaje za darmo i jeszcze mówi, że będzie mi dopłacał do jego pensji, to też mówiłbym, że jest wspaniały.

54

Rafinha jeszcze dogorywa po melanżu pewnie XD

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?