O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 1507
  • Polecenia 1814

Komentarze

0

@Lares Jeśli tak to Eric mógłby brać, jeśli Todibo odejdzie.

8

Pjanić - 4, bo to bardziej pivot
Griezmann - 7, bo może potrzebna mu jest do szczęscia
Puig - 8, bo ma coś z dryblingu Iniesty
Depay - 9, bo snajper
Coutinho - 14, grał już chyba kiedyś z 'podwójną 7'
Ansu Fati - 17, przedostatni krok do '7'

Numer '6' widziałbym u S. Roberto, albo u E. Garcia jeśli uda się go kupić.

35

No cóż, moim zdaniem - kto jak kto - ale Coutinho należy się druga szansa w Barcelonie. Dobrze, że do tego doszło. Mam nadzieję, że Koemann znajdzie dla niego odpowiednie miejsce w drużynie i sprawi, że Cou znów zacznie błyszczeć. Miałem ogromne oczekiwania po jego transferze... Może jeszcze się spełnią :)

0

@Marjando Też mam taką nadzieję. Aczkolwiek w tym momencie raczej pozostanę mocno krytyczny względem naszej drużyny, bo mnie zawiedli niesamowicie w ostatnim meczu. Co do zarządu to wiadomo - bez komentarza, bo to jest poniżej poziomu krytyki i jest to też główne źródło problemów z jakimi teraz trzeba się mierzyć i z jakimi przyjdzie się mierzyć jego następcom.

1

Czyli: negocjacje ws. Lautaro są zaplanowane na najbliższe dni lub już się odbyły, a Vidal jest już jedną nogą w Interze.

Zobacz wszystkie

79

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

54

Rafinha jeszcze dogorywa po melanżu pewnie XD

52

Niemcy nie grają fajnie - są jak Real: grają jako-tako, ale wygrywają. Tyle xd

45

Zastanawiam się czy autor tekstu chociaż przez sekundę zastanowił się nad tym co pisze? Kto o zdrowych zmysłach zgodziłby się zapłacić w czerwcu 150 mln euro za piłkarza, którego niespełna miesiąc później mógłby kupić za 100 mln??? Widzę, że logika i zdrowy rozsądek nie znajdują tu zastosowania...

39

Zazdrości, że odpadli z CdR? No tak, w sumie po co wygrać Puchar Króla...