O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 2449
  • Polecenia 4972

Komentarze

2

@PabloVEB Nie chcesz żeby "Polską rządził Niemiec, czyli Tusk", ja pier**le, ale wyprany beret masz człowieku XD

11

3 razy TAK. Oczywiście na podobnych warunkach na jakich przychodził do nas z Arsenalu, bo innej możliwości po prostu nie mamy.

0

Ale się ośmieszył Jerzy XD

1

@Tridente2015 Bartomeu: "Że niby nas nie stać? Potrzymaj mi piwo..."

0

Skoro jest tyle zainteresowanych Kessie'm to bym go sprzedał. Może 30-40 mln dało by radę za niego wyciągnąć. Nie jest to jakiś wybitny piłkarz, a jeśli można by w jego miejsce wziąć za darmo Gundogana to na pewno było by to z dużą korzyścią finansową oraz sportową dla drużyny. ŚO najlepiej by wziąć Inigo Martineza - również darmowy zawodnik, na LaLigę spokojnie wystarczy oraz jako uzupełnienie składu. Dodatkowo jakiś weteran na środku obrony zawsze się przyda.

Zobacz wszystkie

105

To jest moment, w którym Barca powinna powiedzieć "dziękujemy". Nie wyobrażam sobie wydać na gościa 100 mln, a potem się zastanawiać po dwóch latach, czy przedłuży umowę, czy będzie rządał jakiś kosmicznych pieniędzy jak Dembele. Ten transfer staje się już całkiem absurdalny w tej chwili.

79

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

73

Totalnie niezrozumiały wpis, nie chciał bym być niemiły, ale wygląda jak tłumaczone jakimś ubogim translatorem.

58

Jakbym miał gamonia, co mi takich piłkarzy jak Suarez oddaje za darmo i jeszcze mówi, że będzie mi dopłacał do jego pensji, to też mówiłbym, że jest wspaniały.

54

Rafinha jeszcze dogorywa po melanżu pewnie XD

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?