O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4500
  • Liczba komentarzy 2330
  • Polecenia 4577

Komentarze

1

No to nas wydymało Atletico na okrągłe 100 baniek. Hit.

2

Mocno odczuwalny był jego brak we wczorajszym meczu. Dobra wiadomość przed rewanżem.

8

@zielak_1978 Zabawne jest to, że mówisz o tym w sposób taki, jakbyś sam był piłkarzem Barcy w tamtych latach i widział to wszystko od wewnątrz. Jakby sam Leo powiedział Ci o tym XD Żadnego trybu przypuszczającego, ani nic...

4

@Gracek10 29 września 2022 roku, a dla niektórych kawałek cyca na zdjęciu dalej wystarczy żeby wyrobić sobie opinię na temat kobiety XD Masakra, co za ciemnogród XD

1

@Przemek2323 Nawet nie wiadomo jak coś takiego skomentować XD Masakra jak robią z ludzi debili w tym TVPis. Tzn, jeszcze większych debili, bo żeby to oglądać to już podstawy z debilizmu trzeba mieć mocno zakorzenione w bani.

Zobacz wszystkie

105

To jest moment, w którym Barca powinna powiedzieć "dziękujemy". Nie wyobrażam sobie wydać na gościa 100 mln, a potem się zastanawiać po dwóch latach, czy przedłuży umowę, czy będzie rządał jakiś kosmicznych pieniędzy jak Dembele. Ten transfer staje się już całkiem absurdalny w tej chwili.

79

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

73

Totalnie niezrozumiały wpis, nie chciał bym być niemiły, ale wygląda jak tłumaczone jakimś ubogim translatorem.

58

Jakbym miał gamonia, co mi takich piłkarzy jak Suarez oddaje za darmo i jeszcze mówi, że będzie mi dopłacał do jego pensji, to też mówiłbym, że jest wspaniały.

54

Rafinha jeszcze dogorywa po melanżu pewnie XD