O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3600
  • Liczba komentarzy 1396
  • Polecenia 1521

Komentarze

0

@Bisz Ja tylko przypomnę, że w wieku 36-37 lat Alves jeszcze w PSG pierwsze skrzypce grał :)

1

Też kiedyś myślałem o tym... Nie przypominałby Wam odrobinę Daniego Alvesa na prawej flance? Nienaganna technika, szeroki wachlarz zagrań, duża precyzja w rozgrywaniu akcji i dobry przegląd pola. Do tego rewelacyjny odbiór piłki i zabójcza szybkość, przy "odrobinie dużej ilości" agresji i walki... Dodatkowo - podobnie jak Dani - bardzo dobrze rozumie się na boisku z Messim i ma spory temperament. Hmm

0

@Barca4231 Pewnie nie chce, ale czemu by nie zrobić z tego newsa transferowego? Za tydzień się napisze, że jednak nie chcą i będą nawet dwa! A że to żadnego sensu nie ma to chyba mało kogo obchodzi.

0

"Sky Sports: Za pieniądze ze sprzedaży Lautaro Martíneza i Mauro Icardiego Inter może spróbować sprowadzić Edinsona Cavaniego i Sandro Tonaliego."

Co to ma wspólnego z Barceloną? Serio musicie tak na siłę wciskać te o-kant-dupy-rozbić informacje?

Ogólnie jakość newsów transferowych na tej stronie to dno i tony mułu...

2

@LuisSalvano Chwalisz się, szukasz poklasku i atencji, czy po prostu tak się nudzisz w swoim życiu, że postanowiłeś się tą całą historią podzielić z nieznajomymi z internetu?

Zobacz wszystkie

79

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

54

Rafinha jeszcze dogorywa po melanżu pewnie XD

52

Niemcy nie grają fajnie - są jak Real: grają jako-tako, ale wygrywają. Tyle xd

45

Zastanawiam się czy autor tekstu chociaż przez sekundę zastanowił się nad tym co pisze? Kto o zdrowych zmysłach zgodziłby się zapłacić w czerwcu 150 mln euro za piłkarza, którego niespełna miesiąc później mógłby kupić za 100 mln??? Widzę, że logika i zdrowy rozsądek nie znajdują tu zastosowania...

39

Zazdrości, że odpadli z CdR? No tak, w sumie po co wygrać Puchar Króla...