O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5100
  • Liczba komentarzy 2853
  • Polecenia 6135

Komentarze

6

Moim zdaniem to może być genialne uzupełnienie składu, no i cieszy oczywiście fakt, że to wychowanek :)

0

Nie trzeba być przesadnie inteligentnym, żeby połączyć fakt braku odpowiedzi na przedłużenie kontraktu z rozpoczynającym się właśnie Copa America, w którym Araujo bierze udział. No ale tak, to w końcu artykuł od madryckiej Marki, więc wiele wymagać nie powinniśmy.

2

Atletico powinno spojrzeć prawdzie w oczy i przyznać, że wartość Felixa to ok 20 mln euro, czyli tyle co solidny rezerwowy w średnim klubie, a nie tak jak się wydaje temu Cerezo 80 mln, czy nawet więcej.

15

Trzeba by być skończonym debilem żeby kupić Olmo, zamiast Nico Williamsa za te same pieniądze.

0

@TheCule Nie no fajnie, fajnie. Według Ciebie tak super działa nasze ratownictwo i medycyna żeby wysyłać karetki do każdego kto sobie rozwali łeb, chociaż mógł zwyczajnie włożyć kask i nie byłoby problemu? W tym czasie może być inny poważniejszy wypadek gdzie ta karetka będzie bardziej potrzebna. Nie rozumiem w ogóle tych dywagacji - zakładasz kawałek plastiku na łeb - państwo ma mniej wydatków, Ty masz mniej problemów. Podaj mi jeden racjonalny powód za tym, że lepiej jest jeździć bez kasku.

Zobacz wszystkie

105

To jest moment, w którym Barca powinna powiedzieć "dziękujemy". Nie wyobrażam sobie wydać na gościa 100 mln, a potem się zastanawiać po dwóch latach, czy przedłuży umowę, czy będzie rządał jakiś kosmicznych pieniędzy jak Dembele. Ten transfer staje się już całkiem absurdalny w tej chwili.

79

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

73

Totalnie niezrozumiały wpis, nie chciał bym być niemiły, ale wygląda jak tłumaczone jakimś ubogim translatorem.

58

Jakbym miał gamonia, co mi takich piłkarzy jak Suarez oddaje za darmo i jeszcze mówi, że będzie mi dopłacał do jego pensji, to też mówiłbym, że jest wspaniały.

54

Rafinha jeszcze dogorywa po melanżu pewnie XD

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?