O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 1847
  • Polecenia 2968

Komentarze

0

@Oskar00 "Nie chcę zgrywać eksperta, ale jeżeli szczepionka miała by pomóc to chyba jednorazowe szczepienie powinno starczyć PRZYNAJMNIEJ na kilka lat" ahahahahah, pękłem ze śmiechu XD No ewidentnie ekspertem w tych dziedzinach to nie jesteś - no offence :D

0

@Bobo25 Nie, po prostu jeśli będzie chętny sprzeda się go za 5-10 mln euro i tyle. Dobra postawa klubu moim zdaniem.

EDIT: warto też wspomnieć w tym miejscu, że klub już raz nagiął swoje zasady odnośnie płac w młodzieżówce by go zatrzymać. Czy słusznie? Z perspektywy czasu wydaje mi się, że tak. Ale nie może być na pewno takiej sytuacji, że gość będzie stawiał takie warunki przy każdych negocjacjach, bo w pewnym momencie mając zbudowaną swoją pozycję w zespole nie będzie nas już stać żeby go utrzymać i co w tedy? Odejdzie za darmo piłkarz wart kilkadziesiąt milionów euro, a my będziemy mieli problem jak go zastąpić... Za Bartka takie rzeczy byłyby normalką, na szczęście Laporta widzi troche dalej i lepiej dba o politykę i wizerunek klubu.

0

@Kilotopy Co nie zmienia faktu, że nikt za niego tyle nie zapłaci xd No ogólnie moim zdaniem sam pod sobą dołek kopie chłopaczyna.

0

@barik_barca Nikt nie zapłaci za niego nawet połowy tej kwoty, wiedząc, że za rok będzie wolnym zawodnikiem.

0

@Em_DzeJ Co do tego oczywiście się zgadzam. Bardziej chciałem podkreślić to, że mega bym chciał żeby podpisał i że widzę w nim właśnie kogoś kto mógłby wnieść do drużyny wiele rzeczy i być jej podporą przez długie lata. Mam nadzieję, że on o tym wie...

Zobacz wszystkie

79

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

58

Jakbym miał gamonia, co mi takich piłkarzy jak Suarez oddaje za darmo i jeszcze mówi, że będzie mi dopłacał do jego pensji, to też mówiłbym, że jest wspaniały.

54

Rafinha jeszcze dogorywa po melanżu pewnie XD

52

Niemcy nie grają fajnie - są jak Real: grają jako-tako, ale wygrywają. Tyle xd

48

To tylko dowód na to jaki progres zaliczył w tym sezonie nasz wychowanek. Brawo Oscar!