Mundo Deportivo: W lecie Barça zażądała 40 milionów euro za Denisa Suáreza

Łukasz Lewtak

25 października 2018, 10:30

Mundo Deportivo

57 komentarzy

Jak informuje dziś dziennikarz Mundo Deportivo Miguel Rico, w letnim okienku transferowym Barcelona zażądała zaporowej kwoty za Denisa Suáreza, przez co hiszpański pomocnik pozostał na Camp Nou, mimo że mógł odejść do innego klubu.

Zdaniem Rico Barcelona zażądała za Denisa Suáreza 40 milionów euro. Zawodnikiem interesowały się AC Milan i Napoli, jednak podana przez kataloński klub kwota miała je zniechęcić do dalszych rozmów i przeprowadzenia transferu Hiszpana.

Należy jednak zaznaczyć, że sam Denis Suárez udzielił kilku wypowiedzi, w których podkreślał, że chce odnosić sukcesy w Barcelonie. Nie wiadomo więc, czy ostatecznie zdecydowałby się na transfer, nawet gdyby Blaugrana doszła do porozumienia z jednym z klubów zainteresowanych sprowadzeniem 24-latka.

W trakcie letniego tournée Barcelony po Stanach Zjednoczonych Denis Suárez doznał kontuzji mięśniowej. Otrzymał pozwolenie na grę dopiero 16 września. Od tego czasu nie pojawił się jednak na boisku ani na minutę w żadnych rozgrywkach. Wczoraj oglądał mecz Barçy z Interem z trybun.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ludzie - puknijcie się w łeb! Założę się że połowa z was jeszcze niedawno krzyczała jaki to beznadziejny zarząd, bo sprzedać nie potrafi, tylko pcha byle gdzie za marne grosze, a teraz gdy robią to co powinni krzyczycie, że cena za wysoka? To jest śmiechu warte... Może i Denis nie jest wart 40 mln, ale negocjacje (słyszeliście w ogóle o takim słowie?) mają to do siebie, że zaczyna się je zwykle z trochę wyższego pułapu. Rynek jest specyficzny na dziś dzień i nie jeden większy ogór zmieniał klub za podobne pieniądze. Tylko narzekać potraficie, a tu zarządowi należą się ogromne brawa.

@prodigy: Dobrze, że ktoś to napisał, bo myślałem, że tu wszystkim już rozumy pozjadało :)
« Powrót do wszystkich komentarzy