4

@LS Nie ma ani grama radości z oglądania tego piachu, który "grali" nasi przeciwko Argentynie. Jest tylko WSTYD i ŻENADA. Mecz z Francją obejrzę tylko dlatego, że gorzej niż wczoraj już być nie może. Osiągnęliśmy dno. To co pokazała Polska we wczorajszym meczu to jest antyfutbol. Jeśli dla Ciebie oglądanie tego to radość, to moim zdaniem jesteś masochistą. Pozdro!

2

@cyron1 Wybijamy jak najdalej? My nawet dobrze tej piłki wybić nie potrafiliśmy...

2

@Ronnie1992 Fanboye Krysi to mega odklejuchy jak widać :)

0

@FabianMrozek Moje odczucia po tym jednym meczu są kompletnie odwrotne. Musiala bardzo się starał i nie zawsze mu wychodziło, natomiast Pedri tańczył z piłką jakby sobie na treningu pykał. Ta lekkość, pomysł na grę, wyrafinowanie - nie da się tego porównać do żadnego z piłkarzy jacy byli tam na boisku. Pedri > Musiala.

1

@PatrychoO Naprawdę Ronaldo dostał MVP? Jak tak to nie mam więcej pytań xD

0

@Grabarz1750 W porządnej burgerowni (w dużym mieście) to za takie pieniądze może frytki dostaniesz. Burgery zazwyczaj 30-40 zł sztuka.

2

Nigdy nie przejdę do Barcelony, no chyba żebym przeszedł, to wtedy tak.

0

Jak chce iść do P$G to niech idzie xD

42

Wspaniała wiadomość. Aż serducho rośnie jak się widzi rozwój Balde w tym sezonie. Samo to powołanie jest już myślę dla niego dużą nagrodą. Pozostaje mieć nadzieję, że uda mu się zadebiutować i pokazać z dobrej strony! Vamosss!

0

Ciekawe, czy tak dobre ma te relacje z Leo jak z kibicami United xD

0

@draxidox To dawaj Bambi, powiedz jeszcze coś ciekawego.

0

@draxidox Skończysz wreszcie czy dalej będziesz mnie bez sensu pingował?

0

@draxidox Człowieku, zostałeś zjedzony w komentarzach na tej stronie. Na całe szczęście jesteś w mniejszości, którzy chcieliby żeby takie idiotyzmy zostały wprowadzone w życie. Nie ośmieszaj się dalej pls. Miłego dnia.

0

@draxidox I tutaj jest kolejny przykład Twojego myślenia "od dupy strony". Miasto jak chce zachęcić mieszkańców do korzystania z transportu publicznego powinno ZAINWESTOWAĆ i ULEPSZYĆ transport publiczny tak, żeby ludzie sami zaczęli z niego korzystać z własnej, NIEPRZYPUSZONEJ woli. Jak się okaże, że metrem / tramwajem jest taniej, prościej i przyjemniej to nikogo kuźwa nie będzie trzeba zniechęcać do korzystania z samochodu! Sami zostawią auto w garażu i pójdą na przystanek. Tymczasem Ty proponujesz utrudnić ludziom życie do tego stopnia, żeby przenieśli się na "zbiorkom", który w Polsce (może poza Warszawą, która ma metro) praktycznie nie istnieje. Dramat. Nie chce mi się tego ciągnąć już. Moim zdaniem Twoje myślenie jest całkowicie absurdalne, skrajnie idiotyczne, tak jakbyś w życiu autem nie jeździł, albo tramwajem. Czysta teoria, zero praktyki, powtarzanie durnowatych sformułowań, które tylko wydają się mądrze brzmieć ("prędkość projektowana" - kogo to ku**a obchodzi?!). Potem jeszcze dostanie się taki do stołka, nawymyśla podobnych farmazonów i się dziwić, że ludzie tracą nerwy na drogach i się zachowują irracjonalnie. Ehh...

0

@draxidox No i właśnie tędy droga: usprawniać samochody, nauczyć wreszcie ludzi jeździć, zrobić obowiązkowy egzamin z przepisów po np 5 latach, a nie stosować idiotyczne ograniczenia prędkości typu 30 km/h na dwóch pasach śródmiejskiej obwodnicy w milionowym mieście. No ludzie! Jaki kuźwa będzie miało sens posiadanie samochodu, skoro nie możesz nim przemieszczać się szybciej niż rowerem? 30 km/h jak się uprzesz to pobiegniesz nawet. Masakra jak można popierać takie debilizmy. Mam nadzieję, że nigdy nic takiego nie przejdzie.

1

@draxidox "Niwelujemy skutki i właśnie o to chodzi...". Właśnie kompletnie nie o to chodzi. Chodzi o to żeby wyeliminować PRZYCZYNĘ, a nie ograniczać SKUTKI. Inaczej pozbawione jest to sensu. Wypaczony sposób myślenia, całkowicie na opak. Mądre słówka i definicje tutaj zdrowego rozsądku nie zastąpią.

3

@draxidox Ale czemu 30 km/h, ograniczmy do 10-15 od razu. Przecież 30 km/h jest dużo bardziej niebezpieczne niż 10. Pieszym też wprowadziłbym jakiś limit, np zakaz biegania. Nie raz się zdarzyło przecież, że pędził taki na autobus, potrącił kogoś i ten drugi upadł i się poobdzierał.

0

@Emhyr Właśnie miałem pisać XD

6

Zerowe zaufanie mam do tego gościa. Tak samo jak do Ceferina. I choć nie popieram Superligi to jak widzę te mafijne gęby to aż mną trzęsie. Oni na pewno rozumieją ten ekosystem, dzięki któremu robią interesy idące w setki miliardów dolarów...

7

Gil Manzano to obok Lahoza najgorszy hiszpański sędzia, przy czym Lahoz to zwykły pajac-atencjusz, a Manzano zwyczajnie nie lubi Barcelony i praktycznie zawsze jest stronniczy.

1

@FabianMrozek "bogaci się zgadzają, bo to korzystne. Biedni też, bo dostają więcej kasy. Jak komuś nie pasuje to magicznie znika. Dobry układ"

To przekichane byczku, pewnie już jutro nie zobaczymy Ciebie piszącego tutaj komentarze i głoszącego tą niewygodną dla bogoli prawdę ;(((( RIP!

11

Historia dzieje się na naszych oczach. Odchodzi kolejny z Wielkich tego klubu. Jego kariera będzie punktem odniesienia dla następnych pokoleń, a sposób w jaki zawsze podchodził do tego herbu i barw zasługuje na szacunek i uznanie. Oj, będziemy tęsknić Gerard za Tobą chłopie...

15

Powinien zagrać Ferran, bo obecnie jest po prostu lepszy.

0

@Lionel_Messi10 Dodajmy jeszcze, że Alba był w zeszłym roku jednym z najlepszych asystentów w La Liga. Więc jeszcze całkiem żywotnego "dziadka" wygryzł :)

0

@Lucassito Kontrakty jakie oferuje klub nowym zawodnikom są znacznie niższe niż te oferowane przez Bartka, więc nie powinno być już takiego problemu.

8

@agaFCB Problem jest taki, że drastycznych zmian nie da się tak łatwo przeprowadzić. Przykładem jest chociaż fakt, że już 3-4 okienko transferowe pozbywamy się ciążących nam graczy i jeszcze tego nie ukończyliśmy. Łatwo się mówi, trudniej zrobić. Zmiany są, ale jest to proces, który po prostu trwa jakieś minimum 2-3 lata.

0

Szkoda strzępić ryja na mówienie o błędach i problemach w drużynie. Za dużo tego. W zamian za to myślę, że warto wspomnieć o kolejnym bardzo dobrym występie Balde. Chłopak gra jak natchniony. Brakuje mu troszkę w obronie jeszcze, ale jak cała drużyna gra taki piach jak wczoraj, to ciężko tu go winić. Gorszy od pozostałych obrońców nie był. Za to łatwość z jaką przemieszcza się z piłką do przodu niesamowicie imponuje. Brawo i oby tak dalej!

1

@ptsd Serio? I kogo byś ściągnął? Z czego byś mu zapłacił?

4

Khan powinien mówić za siebie, bo Salihamidzić ma chyba inne zdanie w kwestii szacunku do naszego klubu.

0

@Kszysiek7 Mamy mocnych obrońców: Araujo i Kounde. Niestety akurat wypadli w najbardziej jak się okazało kluczowym momencie tego sezonu, a ich zmiennicy zawiedli.

Media