La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 627 Culés

#Tiki-taka

Niektórzy pracownicy klubu, którzy zostali odsunięci od pierwszej drużyny, nie pojawili się jeszcze na nowym stanowisku. Dosłownie przepadli. [@fansjavimiguel]

1

Nie rozumiem, co w tym dziwnego ?

73

Totalnie niezrozumiały wpis, nie chciał bym być niemiły, ale wygląda jak tłumaczone jakimś ubogim translatorem.

2

Czyli mniej więcej tak jak zwolniony pracownik?

konto usunięte

23

To brzmi tak jakby Xavi z Puyolem ich wywiozł do lasu

0

@MysticCat Wpadli w dziurę i ich nie ma

5

Brzmi jakby ich zlikwidowali xD

0

@rafeVeB tylko, że ich chyba nikt nie zwolnił

2

@prodigy Dokładnie. Chyba chodzi o Barjuana i jego ekipę? Że już nie są z pierwszą drużyną a nie wrócili na poprzednie stanowiska?

3

@Strays77 Chodzi o ludzi z działy medycznego - niektórzy mieli przenieść się do innej sekcji. Barjuan i jego ludzie już wrócili do Barcy B. Ci którzy zostali natomiast zwolnieni - odeszli.

1

Zdaje się, że chodzi o ludzi, którzy nie zostali zwolnieni wraz z odejściem najbliższej ekipy Koemana, a którzy wciąż mieli ważny kontrakt z klubem i zostanie oddelegowani do pracy w innych sekcjach (tzn. Juvenil, rezerwy, itp.), tak przynajmniej mi się wydaje.

0

@prodigy Mam podobnie, wpadło mi do głowy że może ich porwali kosmici?

1

@rafeVeB no, tylko, ze oni nie zostali zwolnieni tylko przesunięci na inne stanowiska. Dalej maja umowy i pobierają wynagrodzenie

0

Proste...zostali najzwyczajniej wypierdoleni:)

1

Sprzedali wszystko i wyjechali w Bieszczady

0

@prodigy OJ nie wiem ,nie wiem...prawdopodobnie zamurowano ich w katakumbach Camp Nou. Sprawa się wyjasni przy okazji remontu...kiedyś.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?