O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3151
  • Liczba komentarzy 4092
  • Polecenia 6391

Komentarze

0

@scotti Generał zamiast zająć się trenowaniem kogoś sensownego i przygotowaniem do pracy na najwyższym poziomie zajął się zarabianiem petrodolarów w jakiejś śmiesznej lidze bo przez całą swoją karierę grał za czapkę gruszek i teraz musi sobie to odbić.

0

@Krycha1899 Mimo wszystko wyglądaliśmy z Bayernem jak debiutant w LM, a nie drużyna która gra tu regularnie od lat i nawet kiedyś miała sukcesy.Stąd to porównanie (wynik taki sam). Obym się mylił, ale końcowa tabela naszej grupy może to potwierdzić.

0

@LatajacyHolender W ostatnim czasie Barcy trafili się zawodnicy za 100 baniek którzy się do niczego nie przydali. Więc może lepiej że nie mamy stu baniek?

2

No i dobra, fajnie, poszedłeś do P$G, masz do tego prawo, ale po co gadać pierdoły jak to chciałeś iść do Barcelony, bla,bla,bla... Tak jakby gość się z czegoś tłumaczył. Wybrał lepszą kasę, wybrał większą szansę na sukces w europejskich pucharach, Barca dla niego to nawet nie zamknięty temat tylko nigdy nie otwarty więc po co o tym gadać?

0

@MarioVeB! Oby tak było ale Real i Atletico to raczej inna liga. Sportowo i organizacyjnie. A poza nimi są drużyny które mogą z nami powalczyć o miejsce w tabeli.

Zobacz wszystkie

56

"Największe pośmiewisko w historii", "Liga Mistrzów jest za duża dla Valverde", "Niczego się nie nauczyli" - to chyba najtrafniejsze zdania podsumowujące kompromitację Barcy.

54

W tej chwili większy ból głowy pewnie mają nie lekarze a księgowi.

52

Ja pier... Jest 4-0, jest momentami dobra gra zwłaszcza w pierwszej połowie... i k...a płacz na stronie. Bo zupa była za słona. Ogarnijcie się, zobaczcie w którym miejscu jest Barca, pierwszy mecz, próba przebudowy drużyny a niektórym nie pasi 4-0 i dobra gra. To mieli jeszcze zrobić konkurs wsadów na koniec?

50

Shkodran Mustafi... myślałem , że Niemiec to ma na imię Hans , Jurgen albo coś w tym stylu.

49

O, fajne przypomnienie, takie chyba na pokrzepienie serc.