O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3710
  • Liczba komentarzy 5801
  • Polecenia 9261

Komentarze

0

@Szklaner Alonso już u nich był to pewnie taki numer prosto z Nie ma mocnych raczej nie przejdzie.

1

Wszyscy wiedzą jak wygląda sytuacja Barcy, nie zagwarantujemy gościowi pieniędzy jakie by chciał, nie możemy zagwarantować odpowiedniego poziomu sportowego skoro w Europie dostajemy regularnie w du.ę więc niby czym mielibyśmy go skusić? Jeszcze opcja że może będziesz u nas grał ale jak się tebas nie zgodzi to nie będziesz.Nie wiem skąd się wziął ten temat. Przecież Barcelona na poważnym rynku transferowym to jest jakiś żart. My jako kibice możemy sobie powtarzać mantrę że Alemany coś wyczaruje ale piłkarza X czy Y (plus agentów) pewnie raczej mało to przekonuje. Te wszystkie "doniesienia transferowe" to w mojej ocenie bardziej szum medialny niż realne możliwości klubu.

1

@kinioo Na razie to on nie udźwignął tej 10-tki i tak na dobrą sprawę mógłby ją oddać nawet bez przychodzenia Messiego.

0

@Guess Jako kibic wybrałbym ofertę Barcy chociaż mam też sentyment do Arsenalu z czasów Bergkampa czy Henryego. Ale jako piłkarz musiał bym przekalkukować, kij z pieniędzmi, piłkarze nimi srają. Ale gdzie mam pewniejsze miejsce w składzie, gdzie mam szansę na europejskie trofea, gdzie jest mocniejsza liga. Akurat Arsenal jest na etapie odbudowy po latach posuchy i trudno go nazwać potęgą ale generalnie ja pewnie nie kierował bym się sentymentami przy wyborze klubu u progu kariery.

6

Koszykarze pokonali Albę? To może niech spróbują powalczyć z Balde?

Zobacz wszystkie

56

"Największe pośmiewisko w historii", "Liga Mistrzów jest za duża dla Valverde", "Niczego się nie nauczyli" - to chyba najtrafniejsze zdania podsumowujące kompromitację Barcy.

54

W tej chwili większy ból głowy pewnie mają nie lekarze a księgowi.

52

Ja pier... Jest 4-0, jest momentami dobra gra zwłaszcza w pierwszej połowie... i k...a płacz na stronie. Bo zupa była za słona. Ogarnijcie się, zobaczcie w którym miejscu jest Barca, pierwszy mecz, próba przebudowy drużyny a niektórym nie pasi 4-0 i dobra gra. To mieli jeszcze zrobić konkurs wsadów na koniec?

50

Shkodran Mustafi... myślałem , że Niemiec to ma na imię Hans , Jurgen albo coś w tym stylu.

49

O, fajne przypomnienie, takie chyba na pokrzepienie serc.