O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4092
  • Liczba komentarzy 7104
  • Polecenia 12327

Komentarze

0

Nie wiem co Xaviemu siedzi w głowie. Trener mówi że nie jest ważny... To kto ku... ma być ważny? Podanie decyzji o odejściu uwolniło drużynę i grają lepiej. Nie wiem, nigdy nie grałem profesjonalnie w piłkę, ale taki myk że nie wiem czy tu będę grał w następnym sezonie, nie wiem kto będzie trenerem, nie wiem kto będzie biegał koło mnie na boisku podziałał by na mnie deprymująco a nie mobilizująco. Chyba że w sensie trza sie sprężyć, dobrze pokazać i trza uciekać bo tu się pali więc bede tyrał jak stachanowiec żeby załapać inny klub.

12

Lucho to jednak mistrz konferencji prasowych. Dostał pytanie o Mbappe i w odpowiedzi nawet się o nim nie zająknął.

11

Z tym brakiem celebrowania po zdobyciu bramki przeciwko byłemu klubowi to przesada ale Dembele kibice Barcy nie mogą go lubić bo przesiedział tu kupę lat, klub stracił na jego transfer i uposażenie kupę pieniędzy i poza paroma przebłyskami to gó.no pokazał. Do tego dochodzą problemy pozaboiskowe, spóźnianie się na treningi, granie w gierki albo oglądanie seriali po nocach itp. Ja mimo wszystko bił bym mu brawo za fakt że już go nie ma w Barcy.

0

Ja już dawno mówiłem że Rafa to chyba jedyna możliwość w przypadku odejścia Xaviego.

0

Za małolata był uznawany za jeden z największych talentów bramkarskich na świecie a teraz takie wałki. Dobrze że Bułka stamtąd odszedł i zaczął grać. Tenas najwyraźniej poleciał na kasę, a mógł poszukać średniaka w La Liga i grać. Kij z tym całym P$G, pchnąć ich w rewanżu i niech ten zafajdany ali cośtam się wku...a.

Zobacz wszystkie

56

"Największe pośmiewisko w historii", "Liga Mistrzów jest za duża dla Valverde", "Niczego się nie nauczyli" - to chyba najtrafniejsze zdania podsumowujące kompromitację Barcy.

54

W tej chwili większy ból głowy pewnie mają nie lekarze a księgowi.

52

Ja pier... Jest 4-0, jest momentami dobra gra zwłaszcza w pierwszej połowie... i k...a płacz na stronie. Bo zupa była za słona. Ogarnijcie się, zobaczcie w którym miejscu jest Barca, pierwszy mecz, próba przebudowy drużyny a niektórym nie pasi 4-0 i dobra gra. To mieli jeszcze zrobić konkurs wsadów na koniec?

51

Nawet nie straszcie że Dembele może zostać w Barcy.

50

Shkodran Mustafi... myślałem , że Niemiec to ma na imię Hans , Jurgen albo coś w tym stylu.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?