O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3594
  • Liczba komentarzy 5389
  • Polecenia 8295

Komentarze

4

No i fajnie, najpierw kłamca morawiecki obiecał że podatnicy (bo nie żaden rząd) dadzą piłkarzom pieniądze, oczywiście namieszał tak że tradycyjnie nie wiadomo gdzie ten osobnik mówił prawdę, a gdzie kłamał, wywołał tylko sytuację konfliktową kadrze. I jeszcze takie brednie: "Ten sukces wart jest każdych pieniędzy!" K...a jaki sukces? To że fuksem wyszliśmy z grupy po beznadziejnej grze, za to podatnicy muszą jeszcze zapłacić ekstra premie bo tak sobie morawiecki umyślił?

0

@Gall Trochę dziwny argument, zawodnik powinien grać ze względu na prezentowany poziom a nie wysokość kontraktu ale akurat w przypadku FdJ dziwię się dlaczego nie ma jednoznacznej decyzji że ma być następcą Busquetsa. Albo Xavi sobie wymyślił że ma być drugi Busquets i będzie się starał za wszelką cenę wcisnąć kogoś w jego buty, albo to jest jakaś zakulisowa gierka która ma na celu pozbycie się de Jonga. Pokazanie mu że klub nie liczy na niego i zmuszenie do decyzji o odejściu.

0

@Kismeth A może, nawet nie wiedziałem, wiem tylko że z dawnej Barcy są tam Pep i Txiki jako dyr. sportowy.

0

@sonek Podejrzewam że miasto rowerów.

1

@Plmyszynski Nawet nie chce mi się tego komentować.

Zobacz wszystkie

56

"Największe pośmiewisko w historii", "Liga Mistrzów jest za duża dla Valverde", "Niczego się nie nauczyli" - to chyba najtrafniejsze zdania podsumowujące kompromitację Barcy.

54

W tej chwili większy ból głowy pewnie mają nie lekarze a księgowi.

52

Ja pier... Jest 4-0, jest momentami dobra gra zwłaszcza w pierwszej połowie... i k...a płacz na stronie. Bo zupa była za słona. Ogarnijcie się, zobaczcie w którym miejscu jest Barca, pierwszy mecz, próba przebudowy drużyny a niektórym nie pasi 4-0 i dobra gra. To mieli jeszcze zrobić konkurs wsadów na koniec?

50

Shkodran Mustafi... myślałem , że Niemiec to ma na imię Hans , Jurgen albo coś w tym stylu.

49

O, fajne przypomnienie, takie chyba na pokrzepienie serc.