0

@CarloCule W artykule jest że De Jong jest trzeci rok w klubie i nie zaliczył progresu. Koeman jest w klubie od trzech lat?

0

@4Fabregas4 Lepiej zdobywać "doświadczenie" (chyba raczej $$$) w śmiesznej lidze gdzie goście z nazwiskami kopią sobie półrekreacyjnie żeby zarobić kaskę niż powalczyć z no name'ami którzy mają coś do udowodnienia czy wywalczenia.

0

@Hadim Wymienieni przez ciebie trzej zawodnicy są zdrowi to i łatwiej im o miejsce.

0

@Majkerson Tak, tylko jakby coś nie poszło to zaraz podniosło by się larum, że Koeman specjalnie władował go na minę wystawiając w takim meczu żeby go udupić. Niech sobie siedzi na ławie, liczy kasę i czeka na szansę ale w PK albo innym klubie.

0

Panie oburzony, to nie była jakaś silna Barca, trzeba było brać d... w troki i grać, tym bardziej że mecz się wam otworzył idealnie. Wtedy by nie było płaczu że jakiś karny ustawił mecz. Ty jesteś oburzony, inni mogą się czuć rozśmieszeni.

2

@Herbert Może po raporcie o stanie stadionu kibice bali się żywiołowo reagować żeby nie uszkodzić trybun? Widziałeś jak się załamała trybuna w Nijmegen po meczu z Vitesse? Dobrze że nie było ofiar.

5

Oby to był początek powrotu Barcy na normalne tory. I w sprawach organizacyjnych omawianych przed meczem, i w sprawach czysto piłkarskich.

0

Ale ten Dest jest wkurzający.

3

@Karol_VeB Nawet jeśli Barca wygra to znajdą się argumenty że to nie była zasługa trenera.

0

Gavi musi uważać, trochę bez sensu ta kartka.

2

To początek k...a zaj...y.

0

"Do prezydenta: Kiedy socios dowiedzą się o tym, co stanie się z Bartomeu?". Ciekawe czy padnie odpowiedź na to pytanie.

0

@Chlebek23391 Skoro nie słychać że kibice chcieli go zlinczować to pewnie się nie pojawił.

0

Podobno możliwy jest scenariusz Mbappe do Realu, w jego miejsce Haland do PSG. Tak więc szanse Barcy są mizerne.

0

Barcelona na razie jest kandydatem do mistrzostwa świata jak rozwalić klub. I jeszcze takie zdanie o problemach :"Miała problemy na początku sezonu, lecz poprawi je już w nadchodzącym meczu" Gdyby Koeman powiedział coś podobnego zaraz rozpętała by się burza że nie wierzy w swoją drużynę.

1

@martin3131 Żeby było śmieszniej to nie jest jedynym piłkarzem z takim nazwiskiem a ci inni grali/grają a nie siedzą w poczekalni do lekarza.

0

O, fajnie, ktoś może przybliżyć na jakich pozycjach występują na boisku?

0

@pax Coś tam pamiętam że był taki zawodnik, chociaz prędzej pamiętam gościa który zagrał dwa mecze w reprezentacji Polski niż reprezentanta Hiszpanii, to że go
tak określiłem to efekt tego że nie rozumiem po jak wuj wrzucać wypowiedzi gości nie związanych z Barceloną tylko dlatego że powiedzieli coś negatywnego o Koemanie. Kiedyś Canizares, teraz Albelda, możliwe że ktoś jeszcze. O innych trenerach Barcy też pewnie były negatywne opinie ale jakoś ich nie wrzucano na stronę. Może za wyjątkiem Zlatana i opinii o Pepie. Koeman jest jaki jest ale ta cała nagonka na niego nie daje nic pozytywnego.

0

Facet pewnie ma rację z tym że jest pytanie: czy będzie wielką drużyną, czy będzie wielkim rozczarowaniem (nawet mi się fajnie rymnęło).

0

@Magicc89PL Niby masz rację ale pamiętaj że to nie metryka robi człowieka starym, dojrzałym albo dzieciakiem.

2

@LS To zależy jakie wypowiedzi masz na myśli bo ja kojarzę też takie że to talent czystej wody i Barca gra słabo bo nie wykorzystuje kosmicznego potencjału Puiga.

2

@ChampionLW Tam jest "w" a nie "dz". I chyba pora żeby powalczył gdzieś indziej i się rozdziewiczył piłkarsko zamiast siedzieć na ławie i płakać że nie dostaje szans bo w końcu zostanie boiskową starą panną.

4

@4Fabregas4 Dyskusja jest o Puigu, Koeman raczej nie ma tu cieplutkiego kur...dołka.

18

@4Fabregas4 Może kiedyś stanie się kluczowym graczem u Xaviego ale na razie nie słychać żeby wybierał się do Kataru. A teraz niech idzie gdziekolwiek i pokaże czy rzeczywiście stać go na grę na wysokim poziomie.

1

Jakoś nie widzę tych pozytywów. W przypadku Griezmanna błędem było w ogóle kupno tego gościa, pieniądze w błoto. Oddanie Suareza ze sportowego punktu widzenia to też porażka Barcy biorąc pod uwagę że mamy teraz Braithwaita, De Jonga i Aguerro. Tak że gościu mógłby sobie darować takie brednie.

1

A kto to jest David alcośtam? Nie poda ręki Koemanowi? O kurrr... , chłop się załamie. Można nie kogoś nie lubić, można kogoś szanować ale takie teksty są po niżej krytyki, ich zamiszczanie gdziekolwiek też. Niech se tą swoją rękę wsadzi gdzie chce i nie musi jej nikomu podawać.

0

@XTobiX Z punktu widzenia kibica Barcelony to raczej nie jest OK.

2

@Volley W Barcelonie można powiedzieć że trwa usuwanie wrzodu, planuje się rekonwalescencję i powrót do normalnej dyspozycji, trudno się spodziewać żeby wylewał się miód. Wylewa się, ale na razie z ust Laporty ale żeby popłynął z komentarzy potrzeba coś więcej niż populistyczne gadanie.

0

Ja mam na imię Tomasz i chociaż odrzucam takie wynalazki jak wpływ horoskopu czy imienia na charakter człowieka to jednak jedno mi się zgadza: nie zobaczę, nie uwierzę. Wszystko będzie tak pięknie że aż większość pytań poleciała dwa razy żebyśmy nie mieli wątpliwości.

2

@pacior95 A ja mam nadzieję że nie zobaczyłem go tu ostatni raz, chciałbym widzieć go jak najczęściej tylko nie wtedy jak pieprzy kacapoły (chociaż jego też trzeba wysłuchać) ale w newsach o tym że wreszcie dobrali się jemu i reszcie ekipy do d... i musi odpowiedzieć za swoją działalność.

Media