O sobie

  • Zainteresowania Ekonomiczny aspekt futbolu, istota ludzkiej natury, dzieje FC Barcelony XXI wieku, Historia (,,ludzkiej głupoty'')
  • Ulubiony zawodnik Iker Casillas, Carles Puyol, Xavi, Messi, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chelsea, Bayern Monachium,
  • Barcelonie kibicuję od 10 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 1198
  • Liczba komentarzy 3054
  • Polecenia 5401

Komentarze

0

@norbi77 "onetowanie", to jakiś precyzyjny termin?

2

@norbi77 Od tego są dziennikarze z redakcji, aby też w jakiś sposób wzbudzać ciekawość czytelnika. Takim tytułem niewątpliwie to robią, w pewien sposób skłaniając do refleksji na temat wagi samego meczu, postawy zespołu, trenera, może nawet przyszłości projektu Koemana. Powiem tak - bardziej stronnicze artykuły tutaj się pojawiały ;)

0

@Tomo_95 Torres obecnie mu gra jako napastnik, do tego notuje świetne liczby - nie ma żadnego powodu by się go pozbywać. Barcelona jak zwykle ostatnimi czasy przegapiła perełkę z rodzimego podwórka. Już nawet Cucurellę mogli spróbować odzyskać, a tu kolejny ciekawy zawodnik ucieka do Anglii. Źle się dzieje w państwie hiszpańskim.

1

@Herbert Tak to zwykle bywa. Wina rzadko kiedy leży po jednej stronie barykady. Najbardziej szkoda mi piłkarza, bo nie dostał szansy, na którą tak długo czekał. Koeman swoją drogą też ma taką niebezpieczną tendencję do nagłego eliminowania potencjalnych "asów" w kadrze, nie wiem czy to wynika z konfliktu charakterów, czy po prostu gość czegoś nie widzi i na tej podstawie wyklucza zawodnika na amen.

0

@Herbert Oficjalnie awansował do pierwszego zespołu. W presezonie był już członkiem I zespołu. Moim zdaniem Koeman i klub podjęli złą decyzję odstawiając Collado na boczny tor, bez uprzedniego przetestowania wychowanka chociażby w meczach przedsezonowych.

Zobacz wszystkie

67

Autokratyczny wobec siebie - dosyć rzadka cecha w szatni Barcy, ale najważniejsze, żeby był w stanie wyciągnąć wnioski i się poprawić.

66

@Pawlak1992 Ty swoim komentarzem pokazałeś, że Setien jest więcej wart niż Ty. Fakt, nie był trenerem odpowiednim na klubu formatu FCB, ale to inteligentny człowiek, który mimo wszystko potrafił prowadzić różne zespoły. Poza tym jeśli Barca z jakiegoś powodu nie dokończyła spraw związanych z kontraktem kantabryjczyka, to Setien może mieć powód do pozwania byłego pracodawcy (zresztą samo niewywiązanie się klubu jest bardzo szerokim pojęciem i na pewno nie o to chodzi, a dokładny zapis kontraktu Setiena). Stajesz w bardzo radykalnej i niekulturalnej zresztą pozycji do tej sprawy, kompletnie pomijając racje i ewentualne argumenty drugiej strony :/

65

@MaTt_BarcaFan Plusem jego transferu jest natomiast to, że to młody zawodnik. 23 lata i wciąż sporo ma przed sobą, może coś koło 7 lat na najwyższym poziomie. Szkoda, że tak się połamał. Przypuszczam, że gdyby nie to, Ousmane wcześniej zacząłby być lepszy. Nie uważam go za kompletnie nietrafioną inwestycję, bo były mecze, w których był decydujący, ale jeśli zostanie, czeka go jeszcze sporo do spłaty. Dla Mnie Coutinho bez porównania gorszy transfer.

55

Zapewne zostanę za to zdanie zlinczowany, w dla Mnie Messi nigdy nie był materiałem na kapitana. Jasne, ma umiejętności, ludzie go szanują, ale nie jest przykładem do naśladowania, a w trudnych momentach zdarza mu się po prostu spuścić głowę i po zawodach. Mo zdaniem, kapitanem od początku ery post Iniesta, powinien być Pique. Inną sprawą jest to, że takie zachowanie kapitana w żaden sposób nie pomaga ani drużynie wewnątrz, ani na zewnątrz drużyny, czy też klubu. Szanuję Messiego za to ile dał Barcelonie i jaką legendą klubu się stał, natomiast po kimś takim mam prawo oczekiwać mimo wszystko szacunku do sztabu trenerskiego (nie ważne kto by w nim był) i dawania przykładu (zwłaszcza dla młodych).

51

Nie za szybko? Jak to mówią : jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?