O sobie

  • Zainteresowania Ekonomiczny aspekt futbolu, istota ludzkiej natury, dzieje FC Barcelony XXI wieku, Historia (,,ludzkiej głupoty'')
  • Ulubiony zawodnik Iker Casillas, Carles Puyol, Xavi, Messi, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chelsea, Bayern Monachium,
  • Barcelonie kibicuję od 10 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 1322
  • Liczba komentarzy 4181
  • Polecenia 7405

Komentarze

2

Większe kwoty itd... Uwierzę jak zobaczę oficjalne ogłoszenie umowy sponsorskiej. Póki co katalońskie pismaki mogą wymyślać do woli, jak zwykle zresztą.

0

@Kraki91 Najpierw miał uraz, potem wyszło, że nie bardzo idzie jego integracja z zespołem, były tam jakieś jeszcze problemy wychowawcze.

0

@msmsms Tak, chociaż i Tagliafico talent ma. Co do Balde, to trudno powiedzieć ile by grał. Dużej konkurencji niby nie ma, ale ktoś tam za Argentyńczyka mimo wszystko gra.

1

@kuba1794 Lepszego dostępu do Krymu, pełnego przejęcia republik powstałych po 2014. To tak na początek. Finalnie pewnie Ukraina nawet połowy terytorium by nie straciła, ale region Donbasu spokojnie.

0

@Encore W wielkiej polityce ofiary są koniecznością. Putin ma przewagę technologiczną, więc zginie dużo więcej Ukraińców niż Rosjan. Jeśli wykorzystają dodatkowo swoje systemy walki radioelektronicznej, mogą w szybkim czasie zyskać znaczącą przewagę, bez konieczności składnia wielkich ofiar wśród swoich żołnierzy rosyjskich.

Zobacz wszystkie

76

Nie mają o czym pisać xD Teraz będą wyścigi, kto przyjechał pierwszy do Ciutat Esportiva?

74

Może ktoś mu napisze tygodniowy plan zajęć, jak do szkoły. Może wtedy nie będzie spóźnień.

67

Autokratyczny wobec siebie - dosyć rzadka cecha w szatni Barcy, ale najważniejsze, żeby był w stanie wyciągnąć wnioski i się poprawić.

66

@Pawlak1992 Ty swoim komentarzem pokazałeś, że Setien jest więcej wart niż Ty. Fakt, nie był trenerem odpowiednim na klubu formatu FCB, ale to inteligentny człowiek, który mimo wszystko potrafił prowadzić różne zespoły. Poza tym jeśli Barca z jakiegoś powodu nie dokończyła spraw związanych z kontraktem kantabryjczyka, to Setien może mieć powód do pozwania byłego pracodawcy (zresztą samo niewywiązanie się klubu jest bardzo szerokim pojęciem i na pewno nie o to chodzi, a dokładny zapis kontraktu Setiena). Stajesz w bardzo radykalnej i niekulturalnej zresztą pozycji do tej sprawy, kompletnie pomijając racje i ewentualne argumenty drugiej strony :/

65

@MaTt_BarcaFan Plusem jego transferu jest natomiast to, że to młody zawodnik. 23 lata i wciąż sporo ma przed sobą, może coś koło 7 lat na najwyższym poziomie. Szkoda, że tak się połamał. Przypuszczam, że gdyby nie to, Ousmane wcześniej zacząłby być lepszy. Nie uważam go za kompletnie nietrafioną inwestycję, bo były mecze, w których był decydujący, ale jeśli zostanie, czeka go jeszcze sporo do spłaty. Dla Mnie Coutinho bez porównania gorszy transfer.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Którego rywala chciał(a)byś dla Barcelony w Lidze Europy?