O sobie

  • Zainteresowania Ekonomiczny aspekt futbolu, istota ludzkiej natury, dzieje FC Barcelony XXI wieku, Historia (,,ludzkiej głupoty'')
  • Ulubiony zawodnik Iker Casillas, Carles Puyol, Xavi, Messi, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chelsea, Bayern Monachium,
  • Barcelonie kibicuję od 10 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 2202
  • Liczba komentarzy 5888
  • Polecenia 9393

Komentarze

1

@45 Jak na zawodnika Athleticu i w jego wieku, to bardzo dobre liczby. Dodatkowo biorąc pod uwagę to jaki szum potrafi robić na skrzydłach oraz w polu karnych oraz jak dobre relacje ma z Yamalem, to tylko kretyn by nie zawalczył o Williamsa. Niestety problemem będzie zarówno konieczność zapłaty za transfer w gotówce oraz wysoka pensja Hiszpana (który jest bodajże o 6 lat młodszy od Olmo). Z kolei Olmo w wieku 26 lat nie potrafił powtórzyć swojego najlepszego sezonu w Lipsku stając się tylko jednym z wielu w I zespole, jego transfer będzie droższy, amortyzacja będzie trwała dłużej (latami), więc nie będzie szans na jego sprzedaż, jeśli nie wypali. Niestety w klubie pracuje dwóch idiotów w postaci Laporty oraz Deco...

0

@JarekS Niestety Romeu otrzymawszy szansę na znalezienie się w Dumie Katalonii pewnie będzie się mocno trzymał kontraktu, chyba że Flick mu jasno powie, że na niego nie liczy, zaś Girona będzie nim jeszcze zainteresowana. Wtedy może udałoby się wymienić na Victora - byłaby nie tylko opcja dla Barcy Athletic, lecz również I zespołu (a nóż odpaliłby tak jak Fermin). W rezerwach dawno nie było tak ciekawego napastnika. Szkoda, że w kontekście skrzydłowych nie można tego powiedzieć, Barca ma jakiś problem z kształtowaniem skrzydłowych mam wrażenie. Pomocników nie powinniśmy praktycznie w ogóle szukać poza Barcą, bo produkujemy ich akurat na I zespół, ale skrzydła + boki obrony, to w szkolnictwie klubowym moim zdaniem kuleje.

3

@JarekS To nie w stylu Barcelony xD

0

@Wiking88 Kibicujesz Barcelonie, a nie normalnemu klubowi, nie szerz takich abstrakcyjnych wizji xD

0

@Chlebek23391 Poczekaj, jak dotąd piszę się tylko o zainteresowaniu lub o tym, że priorytetem Barcy jest Diaz. Jeśli transfer nie będzie w ratach (Athletic zwykł sprzedawać za gotówkę w wysokości klauzuli, a Barca na ogół kupuje tylko na raty), to raczej Williamsa możemy pożegnać na długo.

Zobacz wszystkie

76

Nie mają o czym pisać xD Teraz będą wyścigi, kto przyjechał pierwszy do Ciutat Esportiva?

74

Może ktoś mu napisze tygodniowy plan zajęć, jak do szkoły. Może wtedy nie będzie spóźnień.

67

Autokratyczny wobec siebie - dosyć rzadka cecha w szatni Barcy, ale najważniejsze, żeby był w stanie wyciągnąć wnioski i się poprawić.

66

@Pawlak1992 Ty swoim komentarzem pokazałeś, że Setien jest więcej wart niż Ty. Fakt, nie był trenerem odpowiednim na klubu formatu FCB, ale to inteligentny człowiek, który mimo wszystko potrafił prowadzić różne zespoły. Poza tym jeśli Barca z jakiegoś powodu nie dokończyła spraw związanych z kontraktem kantabryjczyka, to Setien może mieć powód do pozwania byłego pracodawcy (zresztą samo niewywiązanie się klubu jest bardzo szerokim pojęciem i na pewno nie o to chodzi, a dokładny zapis kontraktu Setiena). Stajesz w bardzo radykalnej i niekulturalnej zresztą pozycji do tej sprawy, kompletnie pomijając racje i ewentualne argumenty drugiej strony :/

65

@MaTt_BarcaFan Plusem jego transferu jest natomiast to, że to młody zawodnik. 23 lata i wciąż sporo ma przed sobą, może coś koło 7 lat na najwyższym poziomie. Szkoda, że tak się połamał. Przypuszczam, że gdyby nie to, Ousmane wcześniej zacząłby być lepszy. Nie uważam go za kompletnie nietrafioną inwestycję, bo były mecze, w których był decydujący, ale jeśli zostanie, czeka go jeszcze sporo do spłaty. Dla Mnie Coutinho bez porównania gorszy transfer.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?