O sobie

  • Zainteresowania Ekonomiczny aspekt futbolu, istota ludzkiej natury, dzieje FC Barcelony XXI wieku, Historia (,,ludzkiej głupoty'')
  • Ulubiony zawodnik Iker Casillas, Carles Puyol, Xavi, Messi, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chelsea, Bayern Monachium,
  • Barcelonie kibicuję od 10 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 832
  • Liczba komentarzy 1404
  • Polecenia 1953

Komentarze

0

@Johnnie_Walker Akurat w Monchengladbach byłoby dla Niego miejsce i dużo minut, a Źrebaki to dobry klub w Bundeslidze, z aspiracjami do walki o europejskie puchary. PSV Eindhoven dałoby mu pewnie jeszcze więcej minut, a poziom jest minimalnie gorszy od Ajaxu.

0

@Imonkey Baya go nie potrzebuje ;)

0

Czekaj, czekaj, czekaj... Co tu się odjaniepawla? o_O

1

@Veysel Nie wiem jaki jest Aaronsa, ale Dest jest bardzo ofensywnym obrońcą, jednak wciąż musi popracować nad grą defensywną. Ktoś oglądał Norwich?

3

Powodzenia. Lepiej Portugalczyk trafić w PL chyba nie mógł. Będzie wśród swoich, to i może lepiej będzie mu się wiodło niż na Camp Nou.

Zobacz wszystkie

55

Zapewne zostanę za to zdanie zlinczowany, w dla Mnie Messi nigdy nie był materiałem na kapitana. Jasne, ma umiejętności, ludzie go szanują, ale nie jest przykładem do naśladowania, a w trudnych momentach zdarza mu się po prostu spuścić głowę i po zawodach. Mo zdaniem, kapitanem od początku ery post Iniesta, powinien być Pique. Inną sprawą jest to, że takie zachowanie kapitana w żaden sposób nie pomaga ani drużynie wewnątrz, ani na zewnątrz drużyny, czy też klubu. Szanuję Messiego za to ile dał Barcelonie i jaką legendą klubu się stał, natomiast po kimś takim mam prawo oczekiwać mimo wszystko szacunku do sztabu trenerskiego (nie ważne kto by w nim był) i dawania przykładu (zwłaszcza dla młodych).

51

Nie za szybko? Jak to mówią : jedna jaskółka wiosny nie czyni ;)

45

A co z Busquetsem? Zawodnik od paru lat w formie średniej lub miernej, a czekaj ma status wychowanek czyli kryty nie ważne jak gra :/

37

Który to znowu taki nagłówek wymyślił?! To szanująca się strona czy zwykła platforma clickbaitowa? :/

36

,,Mam siłę, by kontynuować"- Ernesto Valverde.
,,Nie mamy siły, by na to dalej patrzeć" - kibice.

Media