O sobie

  • Zainteresowania Ekonomiczny aspekt futbolu, istota ludzkiej natury, dzieje FC Barcelony XXI wieku, Historia (,,ludzkiej głupoty'')
  • Ulubiony zawodnik Iker Casillas, Carles Puyol, Xavi, Messi, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chelsea, Bayern Monachium,
  • Barcelonie kibicuję od 10 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 1637
  • Liczba komentarzy 5550
  • Polecenia 8650

Komentarze

0

Niesprzedawalny przez Arsenal + chłopak miał tendencję zwyżkową, co przełożyło się na jego cenę. Typowa plotka dla zabicia nudy pomiędzy meczami mundialu.

2

Porro spoczko, ale Martinez z Girony będzie tańszy, tym bardziej że Sporting za mniej niż 25 mln go nie sprzeda, a chętnych na Porro raczej nie zabraknie. Gvardiol będzie horrendalnie drogi, jego sprzedaż najpewniej przyniesie Lipskowi min 50-60 mln euro, tak więc dla Barcy jest to cel poza jakimkolwiek zasięgiem.

1

Dyrekcja szuka młodego zawodnika do ataku. Następnie najlepsze opcje o największym potencjale okazują się za drogie. Dyrekcja uznaje więc, że w sumie to nie potrzeba wzmocnień w ataku, nie ma potrzeby zabezpieczenia kontroli nad zawodnikiem, więc odpuszcza. Niby nowa Barca, a jakby dalej durne mechanizmy odnośnie utalentowanych młodych zawodników z zewnątrz pozostają w mocy...

0

@pomi11 Pewnie uznał, że przestał działać. Lewy miał swój sposób na wolne i jak przestał z nich strzelać, to zaczął bić je w Bayernie inaczej i tyle w sumie było z wolnych.

0

Co teraz z Ronaldo? Czy ktoś z poważniejszych klubów zechce zawodnika bądź co bądź z poprzedniej epoki, któremu współczesna piłka mimo wszystko zaczęła już odjeżdżać?

Zobacz wszystkie

76

Nie mają o czym pisać xD Teraz będą wyścigi, kto przyjechał pierwszy do Ciutat Esportiva?

74

Może ktoś mu napisze tygodniowy plan zajęć, jak do szkoły. Może wtedy nie będzie spóźnień.

67

Autokratyczny wobec siebie - dosyć rzadka cecha w szatni Barcy, ale najważniejsze, żeby był w stanie wyciągnąć wnioski i się poprawić.

66

@Pawlak1992 Ty swoim komentarzem pokazałeś, że Setien jest więcej wart niż Ty. Fakt, nie był trenerem odpowiednim na klubu formatu FCB, ale to inteligentny człowiek, który mimo wszystko potrafił prowadzić różne zespoły. Poza tym jeśli Barca z jakiegoś powodu nie dokończyła spraw związanych z kontraktem kantabryjczyka, to Setien może mieć powód do pozwania byłego pracodawcy (zresztą samo niewywiązanie się klubu jest bardzo szerokim pojęciem i na pewno nie o to chodzi, a dokładny zapis kontraktu Setiena). Stajesz w bardzo radykalnej i niekulturalnej zresztą pozycji do tej sprawy, kompletnie pomijając racje i ewentualne argumenty drugiej strony :/

65

@MaTt_BarcaFan Plusem jego transferu jest natomiast to, że to młody zawodnik. 23 lata i wciąż sporo ma przed sobą, może coś koło 7 lat na najwyższym poziomie. Szkoda, że tak się połamał. Przypuszczam, że gdyby nie to, Ousmane wcześniej zacząłby być lepszy. Nie uważam go za kompletnie nietrafioną inwestycję, bo były mecze, w których był decydujący, ale jeśli zostanie, czeka go jeszcze sporo do spłaty. Dla Mnie Coutinho bez porównania gorszy transfer.