O sobie

  • Zainteresowania Ekonomiczny aspekt futbolu, istota ludzkiej natury, dzieje FC Barcelony XXI wieku, Historia (,,ludzkiej głupoty'')
  • Ulubiony zawodnik Iker Casillas, Carles Puyol, Xavi, Messi, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chelsea, Bayern Monachium,
  • Barcelonie kibicuję od 10 roku życia

Statystyki

  • Dni w serwisie 1475
  • Liczba komentarzy 5517
  • Polecenia 8559

Komentarze

0

@Fan2005 Niestety życie nie jest takie proste. Gdyby klubowi nie zależało, to nawet nie składaliby kolejnej oferty przedłużenia kontraktu, a jest inaczej. W czwartek się okaże jakie będzie rozwiązanie całej sytuacji.

0

@catalanian09 Nie sądzę ;)

1

@catalanian09 Ty po zarabianiu kilkunastu milionów euro rocznie zgodziłby się na 1,5 mln i niepewne 6 mln?

0

@svaras Zdajesz sobie z tego, że na taki zapis w zasadzie nikt by się nie zgodził w toku negocjacji, a zapis bez zgody drugiej strony skutkowałby potencjalnie pozwem, wypłatą odszkodowania i przedwczesnym pożegnaniem z zawodnikiem? Zapisy kontraktu się negocjuje i liczy na akceptację drugiej strony, a nie bezwiednie narzuca.

1

A może by tak zamiast Kounde sprowadzić Badiashille'a? Młody, lewonożny stoper o rewelacyjnych warunkach fizycznych, do tego być może będący na radarze Monchiego, co już stanowić może pewną rekomendację. Będzie przy tym tańszy od Kounde.

Zobacz wszystkie

76

Nie mają o czym pisać xD Teraz będą wyścigi, kto przyjechał pierwszy do Ciutat Esportiva?

74

Może ktoś mu napisze tygodniowy plan zajęć, jak do szkoły. Może wtedy nie będzie spóźnień.

67

Autokratyczny wobec siebie - dosyć rzadka cecha w szatni Barcy, ale najważniejsze, żeby był w stanie wyciągnąć wnioski i się poprawić.

66

@Pawlak1992 Ty swoim komentarzem pokazałeś, że Setien jest więcej wart niż Ty. Fakt, nie był trenerem odpowiednim na klubu formatu FCB, ale to inteligentny człowiek, który mimo wszystko potrafił prowadzić różne zespoły. Poza tym jeśli Barca z jakiegoś powodu nie dokończyła spraw związanych z kontraktem kantabryjczyka, to Setien może mieć powód do pozwania byłego pracodawcy (zresztą samo niewywiązanie się klubu jest bardzo szerokim pojęciem i na pewno nie o to chodzi, a dokładny zapis kontraktu Setiena). Stajesz w bardzo radykalnej i niekulturalnej zresztą pozycji do tej sprawy, kompletnie pomijając racje i ewentualne argumenty drugiej strony :/

65

@MaTt_BarcaFan Plusem jego transferu jest natomiast to, że to młody zawodnik. 23 lata i wciąż sporo ma przed sobą, może coś koło 7 lat na najwyższym poziomie. Szkoda, że tak się połamał. Przypuszczam, że gdyby nie to, Ousmane wcześniej zacząłby być lepszy. Nie uważam go za kompletnie nietrafioną inwestycję, bo były mecze, w których był decydujący, ale jeśli zostanie, czeka go jeszcze sporo do spłaty. Dla Mnie Coutinho bez porównania gorszy transfer.