O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1232
  • Liczba komentarzy 465
  • Polecenia 1118

Komentarze

1

Skoro nie ma innych kandydatów to się la lidze podoba upadanie na ryj - spoko.

0

@kanver_ a nie jest to przerażające?

8

Proszę - nie dołączajcie do rozkręcania tej polskiej gownoburzy. No i ok, się wkurzył - pewnie dawno już to z młodym wyjaśnił. Gość naprawdę nie musi być świętszym od papieża

14

Lewy mógłby już odpuścić kadrę - to by mu dało mnóstwo regeneracji. Fizycznej i psychicznej

4

Są różne levele głupoty - przed sezonem go nie mieliśmy. Teraz mamy za 400k. Albo nie wypali - trudno - albo wypali i zrobi nam mega sezon. A jak go nie wykupimy za rok? I TAK GO NIE MIELIŚMY. określać ze Barca może tylko rozegrać może wyłącze madrycki tabloid.

Zobacz wszystkie

72

Z czego dwie straty kryminalne, zero podań otwierających (ciekawe co to za 2 sytuacje wykreowane), a udział przy bramce bardzo mocno naciągany. Kolejny mecz z kategorii - gdzie ten talent?

39

@Lucassito o, jeden głupszy od drugiego. Z 1000 artykułów można znaleźć gdzie pokazane jest jak tatycznie ważny jest Ferran, co robi bez piłki itd. Plus gość ma 12 pkt w klasyfikacji kanadyjskiej, a do nas dołączył zaraz po wyleczeniu poważnej kontuzji. Gość jest absolutnie top3 transferem Barcy w ostatnich 5 latach (z Pedrim i Araujo).

32

Jestem dumny że pierwszą legitną koszulkę Barcy kupiłem z jego nazwiskiem. To jest sybol Barcy!

30

Nie zapominajmy - sukcesy Barcy ostatnich 17 lat to Messi, ale także Puyol, Pique, Xavi, Iniesta i z 20 innych piłkarzy. ZESPÓŁ. I teraz tez mamy szansę na taki zespół, też kozacki - Pedri, De Jong, Fati, Demir, Gavi, Nico, Araujo, Balde, Eric, Ilaix (?), Renato (?) - najstarszy ma 23 lata - prosze Was. Plus Griez, którego wreszcie mozę da się docenić, Memphis, Kun, Busi, Pique, Alba. Bez przesady - będzie DOBRZE. Może nie od jutra będziemy walczy o LM, ale nie wypadniemy z obiegu, a za 2-3 lata mamy szansę znów być TOPEM.

26

Czyli co? Dembouz idzie do pesehe, tam zwalniają Neya, zeby mieć hajs - Ney do nas za darmo i 6 mln euro rocznie + postanawia, ze jednak chce wygrać złota piłkę i zaczyna grać jak w 2015? ;p;p;p;p;p

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?