O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 629
  • Polecenia 1467

Komentarze

3

@Halloween cały czas powtarzam. ta ekipa potrzebuje tylko czasu. cierpliwość to klucz.

18

Ansu był tragiczny. I tyle w temacie.

0

ależ on dziś był irytujący. zagrać gorzej od Pique to wyczyn. naszemu młodziakowi się to jednak udało.

0

@Herbert OK
moja pomyłka. z rozpędu. faktycznie piąta a nie czwarta kolejka. tym bardziej powinny być o tej samej porze. w 5 i 6 kolejce deklarują się awanse. sytuacja zawsze może być na styku. kiedyś fifa przekombinowała z godzinami meczów na MS, czego efektem Algieria w 1982 roku została bezceremonialnie wydymana przez niemców i austriaków, czego główni aktorzy tego skandalu nawet nie ukrywali.
faktycznie, czwarta drużyna w twoim układzie jest już bez szans. ale jeśli tak po prawdzie porównać te sytuacje, to my mówimy o Barcelonie, która była trzecia przed tą kolejką, a nie czwarta. w twoim układzie nadal by miała szanse. w naszej grupie czwarta drużyna tez już nie miała szans. ale trzecia wciąż je miała. i manewry godzinowe spowodowały, że motywacja przed pierwszym gwizdkiem mogła ulecieć.

0

@Herbert kolego, chyba nie do końca czujesz sytuację i wiesz o czym piszesz.

na MŚ po rozegraniu 3 meczów w grupie (cała 1 kolejka + pierwszy mecz drugiej kolejki), nie ma możliwości by pozbawić kogoś szans awansu, nawet tej drużyny, która przegra już dwa mecze (w pierwszej kolejce i w pierwszym meczu drugiej). wciąż będzie miała teoretyczne szanse uzależnione oczywiście od pozostałych meczów). w LM, w której gra się nie 3 tylko 6 kolejek, nasz przypadek pokazał, że po rozegraniu 3,5 kolejki - można nawet nie czwartą, a trzecią drużynę pozbawić szans i mecz kończący 4 kolejkę jest dla jednej drużyny 'o nic'.

Zobacz wszystkie

75

kwiaty, dyplom, impra na stadionie i życzenia powodzenia. Dzięki Sergi. Byłeś oddanym piłkarzem. Miałeś momenty. Dzięki klubowi do końca życzia będziesz mógł chwalić się swoją karierą. Do prywatnej gabloty trochę medali włożyłeś. Ale przychodzi czas pożegnań. Jeszcze raz dzięki za wszystko i powodzenia w innym miejscu.

46

młodziutki Messi w 2006 też miał dłuższą przerwę po kontuzji w meczu z chelsea. to znak :)

32

ale przynajmniej będzie się mógł chwalić, że trenował z Messim

32

Dzięki Ivan za te lata. Zachowamy ciepłe wspomnienia. Bramkę z Juve w finale LM, bramki z realem na bernabeu, cudo gol z totenhamem, za Twoje płuca, zaangażowanie i dobrą robotę w środku pola. Tego nigdy tego nie zapomnimy. Ale czas się pożegnać. I ty to wiesz, i my. Powodzenia w Sevilli.

32

moim zdaniem słaba argumentacja. EV rzucił do gry to co miał najmocniejszego. niemal optymalne zestawienie. wypoczęci, zmotywowani, pomni doświadczeń sprzed roku. gdzie jest wina EV gdy Alba robi wielbłąda przy pierwszym golu? gdzie jest wina trenera przy kryminalnym zachowaniu defensywy przy czwartym golu? gdzie jest wina EV, że niemal wszyscy gracze nie podjęli walki? nasz środek pola (może poza Vidalem) przetruchtał mecz. wiedzieli z kim grają, gdzie grają i - co najważniejsze - o co grają. potrzebowali dodatkowej motywacji? niech zmienią dyscyplinę, skoro nie udźwignęli presji.

Pewnie. Po takiej porażce trener też jest winny. Ale ludzie opamiętajcie się. Wychodząc na boisko mieliśmy wszystkie asy w ręku. Piłkarze mieli tylko tego nie spieprzyć.