O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4400
  • Liczba komentarzy 580
  • Polecenia 1298

Komentarze

1

i pewnie zamknął za sobą drzwi.

0

uwielbiam ten tekst: "komplikuje się przyszłość.... [pada nazwisko grajka]".

od wielu miesięcy przyszłość wielu marnych kopaczy tego klubu jest skomplikowana. klub chce się ich pozbyć, a oni nie chcą odejść. ta sytuacja nie może skomplikować się jeszcze bardziej.

3

a piłkarze rano zjedli śniadanie

2

a piłkarze zjedli rano śniadanie :D

0

nareszcie skończą się te artykuły o ostatnim spotkaniu i ostatniej szansie na ostateczne porozumienie.

Zobacz wszystkie

75

kwiaty, dyplom, impra na stadionie i życzenia powodzenia. Dzięki Sergi. Byłeś oddanym piłkarzem. Miałeś momenty. Dzięki klubowi do końca życzia będziesz mógł chwalić się swoją karierą. Do prywatnej gabloty trochę medali włożyłeś. Ale przychodzi czas pożegnań. Jeszcze raz dzięki za wszystko i powodzenia w innym miejscu.

46

młodziutki Messi w 2006 też miał dłuższą przerwę po kontuzji w meczu z chelsea. to znak :)

32

ale przynajmniej będzie się mógł chwalić, że trenował z Messim

32

Dzięki Ivan za te lata. Zachowamy ciepłe wspomnienia. Bramkę z Juve w finale LM, bramki z realem na bernabeu, cudo gol z totenhamem, za Twoje płuca, zaangażowanie i dobrą robotę w środku pola. Tego nigdy tego nie zapomnimy. Ale czas się pożegnać. I ty to wiesz, i my. Powodzenia w Sevilli.

32

moim zdaniem słaba argumentacja. EV rzucił do gry to co miał najmocniejszego. niemal optymalne zestawienie. wypoczęci, zmotywowani, pomni doświadczeń sprzed roku. gdzie jest wina EV gdy Alba robi wielbłąda przy pierwszym golu? gdzie jest wina trenera przy kryminalnym zachowaniu defensywy przy czwartym golu? gdzie jest wina EV, że niemal wszyscy gracze nie podjęli walki? nasz środek pola (może poza Vidalem) przetruchtał mecz. wiedzieli z kim grają, gdzie grają i - co najważniejsze - o co grają. potrzebowali dodatkowej motywacji? niech zmienią dyscyplinę, skoro nie udźwignęli presji.

Pewnie. Po takiej porażce trener też jest winny. Ale ludzie opamiętajcie się. Wychodząc na boisko mieliśmy wszystkie asy w ręku. Piłkarze mieli tylko tego nie spieprzyć.