O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 446
  • Polecenia 925

Komentarze

0

patrzysz na Gaviego i widzisz ruchy Iniesty. jak ten młodziak kontroluje piłkę, jak się z nią porusza. kalka Don Andres. do tego Pedri jako mózg i wierna kopia Xaviego a zabezpieczy wszystko Niko, gość już dziś przypominający postura i grą Busquetsa. Niech oni się dobrze rozwijają a będziemy mieli spokój z druga linią na lata.

0

@mleczkoo ale ja nie kwestionuję jego talentu, jego zaangażowania czy strony mentalnej. dziwią mnie zachwyty za mecz z Benficą. moim zdaniem chłopak zagrał bardzo słabe zawody. bo można mieć dwie okazje jak Demir i ponadto dać sporo drużynie. ale niestety tym razem zabrakło tych dodatków. były dwie okazje, ale ponadto chłopak przewracał się o własne nogi. fatalnie podawał, irytująco długo holował piłkę wdając się bardzo często w niepotrzebne dryblingi. generalnie dokonywał złych wyborów. i tyle.

0

to nie ujma zagrać w tych rozgrywkach. tu jest szansa na więcej spotkań, nawet na zwycięstwo, jeśli Xaviemu zaskoczy. w każdym razie na pewno nie będzie tragedii.

5

sorry, ale Demir, poza dwoma akcjami niewiele pokazał. niedokładne a wręcz niechlujne podania, zbyt długie holowanie piłki i wdawanie się w skazane na porażkę dryblingi; zwróćcie uwagę, że już po przyjęciu piłki, obrońcy z Lizbony często go wyprzedzali. no strasznie irytujący był wczoraj. OK. dwie akcje znakomite, ale absolutnie nic więcej. nie wiem, nad czym te zachwyty. znakomicie to zagrał Gavi, Busi, Niko, Araujo, ale na pewno nie nasz sympatyczny Austriak.

5

A ja jestem podobnego zdania, które powiedział Strejlau, że jeśli pozwoli się pracować Xaviemu, to ta Barcelona za 2 lata będzie znowu wielka. Byłem pod wrażeniem gry naszych młodziaków i Busquetsa. Gavi 17 lat, a kręcił jak zaawansowany Iniesta. Nico, to będzie jeszcze lepsza wersja Busiego. Jest Pedri, Fati. Zankomity wczoraj był Araujo. Jeśli będziemy cierpliwi, to będziemy znowu mieli La Masię na murawie.

Zobacz wszystkie

46

młodziutki Messi w 2006 też miał dłuższą przerwę po kontuzji w meczu z chelsea. to znak :)

32

ale przynajmniej będzie się mógł chwalić, że trenował z Messim

32

Dzięki Ivan za te lata. Zachowamy ciepłe wspomnienia. Bramkę z Juve w finale LM, bramki z realem na bernabeu, cudo gol z totenhamem, za Twoje płuca, zaangażowanie i dobrą robotę w środku pola. Tego nigdy tego nie zapomnimy. Ale czas się pożegnać. I ty to wiesz, i my. Powodzenia w Sevilli.

32

moim zdaniem słaba argumentacja. EV rzucił do gry to co miał najmocniejszego. niemal optymalne zestawienie. wypoczęci, zmotywowani, pomni doświadczeń sprzed roku. gdzie jest wina EV gdy Alba robi wielbłąda przy pierwszym golu? gdzie jest wina trenera przy kryminalnym zachowaniu defensywy przy czwartym golu? gdzie jest wina EV, że niemal wszyscy gracze nie podjęli walki? nasz środek pola (może poza Vidalem) przetruchtał mecz. wiedzieli z kim grają, gdzie grają i - co najważniejsze - o co grają. potrzebowali dodatkowej motywacji? niech zmienią dyscyplinę, skoro nie udźwignęli presji.

Pewnie. Po takiej porażce trener też jest winny. Ale ludzie opamiętajcie się. Wychodząc na boisko mieliśmy wszystkie asy w ręku. Piłkarze mieli tylko tego nie spieprzyć.

31

gaspart może się wreszcie ujawnić. już nie jest najbardziej znienawidzonym i niekompetentnym prezesem w w historii klubu.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna sprowadzić Daniego Alvesa?