O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 192
  • Polecenia 321

Komentarze

1

czasem tak jest, że najlepsze transfery nie muszą dotyczyć piłkarzy. w 2015 roku najlepszym transferem Barcelony było zatrudnienie w madrycie rafy beniteza. w tym roku naszym najlepszym transferem będzie wywiezienie na taczkach obecnego zarządu klubu z bartusiem w pierwszej taczce.

1

a czy ktoś już przygotował taczkę dla naszego bartusia?

0

Fajne podsumowanie tego, jak niektóre kluby budują swój zespół. Porównanie ManUtd i Bayernu w kontekście sukcesów i wydatków na pensje daje sporo do myślenia.

1

@arturekker wijnaldum nie przyjdzie. i dobrze.

1

@Bogan akurat Haaland ma taką. to był warunek przejścia do BVB

Zobacz wszystkie

32

Dzięki Ivan za te lata. Zachowamy ciepłe wspomnienia. Bramkę z Juve w finale LM, bramki z realem na bernabeu, cudo gol z totenhamem, za Twoje płuca, zaangażowanie i dobrą robotę w środku pola. Tego nigdy tego nie zapomnimy. Ale czas się pożegnać. I ty to wiesz, i my. Powodzenia w Sevilli.

32

moim zdaniem słaba argumentacja. EV rzucił do gry to co miał najmocniejszego. niemal optymalne zestawienie. wypoczęci, zmotywowani, pomni doświadczeń sprzed roku. gdzie jest wina EV gdy Alba robi wielbłąda przy pierwszym golu? gdzie jest wina trenera przy kryminalnym zachowaniu defensywy przy czwartym golu? gdzie jest wina EV, że niemal wszyscy gracze nie podjęli walki? nasz środek pola (może poza Vidalem) przetruchtał mecz. wiedzieli z kim grają, gdzie grają i - co najważniejsze - o co grają. potrzebowali dodatkowej motywacji? niech zmienią dyscyplinę, skoro nie udźwignęli presji.

Pewnie. Po takiej porażce trener też jest winny. Ale ludzie opamiętajcie się. Wychodząc na boisko mieliśmy wszystkie asy w ręku. Piłkarze mieli tylko tego nie spieprzyć.

31

gaspart może się wreszcie ujawnić. już nie jest najbardziej znienawidzonym i niekompetentnym prezesem w w historii klubu.

22

bartek, zacznij od zwolnienia samego siebie.

20

tu nie ma na co czekać. Busi - dziękujemy za wszystko i powodzenia w innym klubie życzymy. Suarez - dziękujemy za wszystko i powodzenia w innym klubie życzymy. Alba - dziękujemy za wszystko i powodzenia w innym klubie życzymy. Vidal - dziękujemy za wszystko i powodzenia w innym klubie życzymy. Umtiti - dziękujemy za wszystko i powodzenia w innym klubie życzymy. Pique bym zostawił po męskiej rozmowie. Sergi Roberto też jako zapchajdziurę. Nam potrzebni są gracze, którzy nie boją się dużo biegać. Tiki-taka skończyła się wraz z odejściem Xaviego i Iniesty. Tego stylu już nie ma. Zapamiętajmy to i przyzwyczajmy się. Dopóki nie pojawią się tego typu gracze, musimy przestawić myślenie i styl gry.