O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 984
  • Liczba komentarzy 903
  • Polecenia 790

Komentarze

0

@monsterrize taaa tylko jak oni spuchną, to ja nie wiem gdzie my wtedy będziemy :/

0

@SamuraJack to czemu ich nie ma nawet na ławce wobec dramatycznych braków w składzie i czemu ściągamy za 18 baniek łajtłajta skoro mamy takich super grajków? Nie narzekam na nich, ale realnie patrząc to może najlepsi zawodnicy z Barcy B moooooooże łapali by się u jakiegoś średniaka w lidze hiszpanskiej na ławce albo w jakieś dalszej drużynie, ale czy widzisz któregoś z tych piłkarzy którzy wchodzą do drużyny i na nich opiera się skład - nawet Puig czy Fati nie dźwignęli - wiem że młodzi, ale autor artykułu stawia tezę, że to będą zbawcy w czasach kryzysu, więc ja bym odpowiedział ..no w chuj nie!

0

@SamuraJack tak -bo rozegrali 28 kolejek, z czego wygrali 13 razy a 15 zremisowali lub przegrali - tak rozumiem radzenie sobie w kratkę ;) a to że to 2 liga i na pierwszym miejscu jest Castellon (who tf is Castellon) a dalej są potęgi typu Sabadell, UD Cornella, Lleida Esportiu. Więc jak chłopaki nie dźwigają Castellon, to jak chcą zdobyć Europę i Ligę Hiszpańską???

2

aha chłopaki z 3 ligi gdzie radzą sobie w kratkę uratują klub i zastąpią Messiego, Ter Stegena i innych - pozdrawiam. Jeśli byliby chociaż perspektywiczni, to już dawno by trenowali z pierwszą drużyną i grali ligę wyżej - chyba dzis nie jest prima aprilis w hiszpanii?

0

@catalunya77 powinni mu dać wolną rękę o znalezienie nowego klubu :/ i zabrać ze sobą łajtłajta

Zobacz wszystkie

43

jak to - przecież transfer, to kwestia godzin, a jutro prezentacja ;)

30

towarzystwo wzajemnej adoracji

23

szczerze to Najszych najlepszych grajków bym tam nawet nie zabierał, tylko ściemnił jakieś kontuzje - ten puchar w Arabii jest zalosny - nawet nie wiem czy chcialbym sie chwalić jego zdobyciem - uczestnicy tego "wydarzenia " powinni je zbojkotować i oddać walkowera, albo wysłać Barcę D, a najlepiej żeby w ataku zagrał Waldek i Bartek.

20

@MESSIah16 lekarze ratujacy zycie, osoby ktore sa blisko znakezienia lekarstwa na raka czy inne choroby, naukowcy ktorzy dzieki nauce pozwalaja osobom niepelnosprawnym zyc normalniej???

19

90+6 Ramos na 2:4 :P

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?