O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1464
  • Liczba komentarzy 2244
  • Polecenia 1960

Komentarze

1

Powinien od razu iść na wypożyczenie

1

@koksik2700 tiaa a Barca może w międzyczasie zbankrutować

0

@krzyrzak69 zgodze się z Toba, zwłaszcza gdy piłkarze spoglądaja w stronę PSG i tam Neymar kupe kasy, Mbappe oferują chyba już kolonizację marsa, ramos przychodzi z Realu zdobywając w szystko i dostaje 2 razy więcej - zero problemów, a tutaj albo dostajesz połowe Twojego kontarktu albo CIę uwalimy. Na miejscu Messiegi nigdy nie podpisałbym tego kontraktu. A jeśli jest tami wielkim oddanym Barcy socio, to niech zagra za darmo, albo odejdzie i wtedy jedna wysoka pensja spadnie z ciezaru klubu - proste! To zdecydowanie obnizy morale. Chcociaz trzeba też dodać , ze kiedy Widzew Łódz wygrywał mistrzostwo Polski i gral w LM, to piłkarze nie dostawali nic, przez kilka miesięcy i były gigantyczne długui ;)

0

@JarekS nie zgodzę sie z Tobą, bo mówimy o połowie kadry, któa zdobyła już wszystko i ma przed sobą ostatnie 2-3 lata gry: morale są zupełnie inne. A Xavi to czemu poszedł do Azji - ze względu na super projekt sportowy i chęć wygrywania kolejnych trofeów?

0

@MARCIN73 nie no genialnie :)))) nie dość że będzie płacił gruby hajs to jeszcze trubyny i obnoizenie morali w druzynie - brawo Ty! Jak chce ich wyrzucic to ok, ale hajs i tak będzie płacic - tak jak za ostatnich 2 trenerów których się pozbyli przed czasem - dostają hajsy mimo z enie grają - tak jak Leo będzie dostawał przez 5 lat nie będąc już piłkarzem ;)

Zobacz wszystkie

43

jak zwykle większość osób nie umie czytać i nie zrozumiała artykułu! Suarezowi nie chodzi o to że jest płacz że musiał odejść, tylko że potraktowali go jak nic nie znaczącą jednostkę. To tak jakby po 6 latach dziewczyna Wam wysłała smsa o treści " to koniec, pozdro 600" i tak się poczuł Luis - nawet nie dostał pożegnalnych 5 min w meczu towarzyskim, a pozbyli się go telefonem 2 minutowym - jeśli dla Was to jest ok, to życzę Wam żeby Was traktowali w ten sam sposób. Ja się nie zgadzam z tym i o ile dobrze że już odszedł, to nie w taki sposób ...

43

jak to - przecież transfer, to kwestia godzin, a jutro prezentacja ;)

37

Super tylko w obecnej sytacji; po co? Po co w szatni zgnile jajaktore za rok odejdzie za darmo

30

towarzystwo wzajemnej adoracji

23

szczerze to Najszych najlepszych grajków bym tam nawet nie zabierał, tylko ściemnił jakieś kontuzje - ten puchar w Arabii jest zalosny - nawet nie wiem czy chcialbym sie chwalić jego zdobyciem - uczestnicy tego "wydarzenia " powinni je zbojkotować i oddać walkowera, albo wysłać Barcę D, a najlepiej żeby w ataku zagrał Waldek i Bartek.

Media