Liverpool odrzuca drugą ofertę Barçy za Coutinho

Majerr

10 sierpnia 2017, 10:11

The Telegraph/Liverpool Echo

300 komentarzy

Operacja sprowadzenia Philippe Coutinho na Camp Nou jeszcze bardziej się komplikuje. Liverpool odrzucił drugą ofertę FC Barcelony, jasno pokazując, że nie ma zamiaru sprzedawać swojej gwiazdy.

Trzy tygodnie temu klub z Anfield Road odrzucił pierwszą ofertę FC Barcelony opiewającą na 80 mln euro. Angielskie media informują, że Katalończycy przygotowali kolejną propozycję, mając nadzieję, że Liverpool w końcu ustąpi i puści swojego zawodnika. The Reds otrzymali od Barçy drugą ofertę w wysokości 85 mln euro kwoty stałej + 15 mln tzw. zmiennych, lecz i tym razem pracodawca Coutinho zaznaczył, że Brazylijczyk nie zostanie sprzedany w tym okienku transferowym.

The Telegraph pisze, że nie ma żadnych przesłanek do tego, aby sądzić, że Jürgen Klopp i właściciele klubu zmienią zdanie. Choć zawodnik pragnie przejść na Camp Nou, Liverpool wielokrotnie jasno zaznaczał, że nie ma ceny i okoliczności, które przekonałyby go do sprzedaży swojego piłkarza tego lata. The Reds nie mają najmniejszego zamiaru wchodzić w negocjacje z Barçą i nie chcą ustalać ceny za 25-letniego pomocnika.

Z kolei Liverpool Echo pisze, że klub z Anfield miał przekazać Barcelonie, że Katalończycy jedynie zmarnują swój czas, jeśli wrócą z trzecią ofertą. Anglicy są nieugięci i zaznaczają, że Coutinho nie będzie następcą Neymara na Camp Nou. Na koniec pada zdanie: „Coutinho chce podpisać kontrakt z Barçą, lecz jak dotąd nie ma żadnych oznak, że domaga się transferu”.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

jak to - przecież transfer, to kwestia godzin, a jutro prezentacja ;)
« Powrót do wszystkich komentarzy