O sobie

  • Zainteresowania FC Barcelona, Muzyka
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo Nazario de Lima, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 954
  • Liczba komentarzy 750
  • Polecenia 737

Komentarze

6

@Jersi nie, dlaczego. Domyślam się że śledziłeś wyłącznie poczynania naszego Asa Leona, ale jak znajdziesz czas to obejrzyj sobie jeszcze raz i zobacz prace Griezmanna. Gdzie na boisku i w jakich sytuacjach się pojawiał, co robił i jakie otrzymywał podania. Polecam.

0

@Mateee93 @KibicBarcy84 co więcej porównywanie Lewego do Leo -z całym szacunkiem...Robert jest w tym porównaniu dość jednowymiarowy i liczę że ta różnica uwypukli się w najbliższym meczu.

6

@Gomess przeszła mi myśl oglądając go w meczu wczoraj, że tyra chłop, wychodzi na pozycję, dogrywa, nawet dryblował wczoraj a podania to mu takie posyłali że nie wiadomo co z tym zrobić. Za mocno niedokładnie. Płuca zostawił na boisku a znów bez gola. Szkoda mi go w związku z tym

0

@Greenalley właśnie tego powrotu Busiego się boje .. niby to taka ważna postać- tak mówią, a wczoraj bez niego nie było hamowania ale jazda do przodu. Dobrze wyglądała współpraca pomiędzy liniami mimo że De Jong po kontuzji a Ivan starawy.

7

Może pora, zamiast pokładać wszelkie nadzieje w seniorach na świadczeniu przedemerytalnym zrobić zawieruchę i dać się wyszaleć młodym. Doświadczenie i umiejętności nie pomogły w rewanżach z Romą czy Liverpoolem, więc może pora na odwagę?

Zobacz wszystkie

21

Chłop gdy zobaczył jak bardzo są nieprzygotowani do sezonu musiał przeżyć niezły szok....a teraz zawodnicy w szoku bo treningi codziennie a nikt niepewny wyjścia w składzie. Do roboty Panowie.

21

"Setien zmienia harmonogram pracy zespołu. Czwartek trening o 11, piątek o 18, sobota o 11 + konferencja. W niedzielę trening przed meczem o 11, potem piłkarze odpoczną w domach i o 19 wrócą na Camp Nou. [@gerardromero]"
:-) skończyło się lenistwo!!! Trening w dniu meczu!!! Ole!!!!!

19

Co się tam dzieje z sztabem medycznym????

14

Skromność Leona i szczerość są równie wielkie jak Jego talent!!

13

Bałagan organizacyjny na całej linii......wszyscy już wiedzą za można Barcę ruchac- i na boisku i w biznesie.