O sobie

  • Zainteresowania FC Barcelona, Muzyka
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo Nazario de Lima, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Hutnik Kraków
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 2337
  • Liczba komentarzy 1860
  • Polecenia 2496

Komentarze

0

@robertocarlos76 zrozumiałem. Chodzi mi o to, że jednej złotej reguły nie ma na wprowadzanie młodych a sztab widzi Roque na treningach i prawdopodobnie jakieś powody ma, że tak mu dawkuje minuty.

0

@robertocarlos76 kiedy Cubarsi czy Yamal grają wszystko,kibice: zaorają ich!! Kiedy młody wprowadzany delikatnie: ogrywać, ogrywać. Nie dogodzisz ;-)

0

@Czarny_ck otóż to! Chłop potrzebował grać i się za to odpłaca

0

@Rhaan hm...a dlaczego Martinez nie wychodzi w pierwszym składzie..? Pewnie ze względu na wysoki poziom ..Za Christensena nie ma kto jak na razie grać .więc to wątpliwy stoper. Kunde może...ale nie ma nikogo na jego obecną pozycję. Cancelo nie gwarantuje nic w defensywie, a Blade .oby wrócił w formie lepszej niż Pedro czy Ansu po kontuzjach. Eric nigdy nie wyglądał gorzej niż okazjonalny Inigo a miał więcej kreatywności.

0

@Rhaan wszyscy wymienieni wychodzą najczęściej w pierwszym składzie. A co z kontuzjami, co z ławką? I druga sprawa, czy ta nasza defensywa to taki monolit ? Dzieci, dzieci bez minut, dziadek, Dzik ,który pokazał ostatnio że jak go podejść, wali błędy ważące miliony

Zobacz wszystkie

93

Quiz: wskaż gracza, który Twoim zdaniem "tak ciężko nie trenował od lat"?

91

Rozumiem emocje i ludzkie uczucia. Wszystko jasne. Ale dlaczego jak gracz ucieka z klubu, jak chce odejść ,jak czasem po kryjomu umawia się z innym klubem to jest fair, ale jeśli klub chce rozstać się z piłkarzem to jest to złe ? Przecież miał konferencje, miał sesje rodzinna z pucharami,klub zgodził się na trenowanie z zespołem do ostatniego dnia... czego nie wszyscy odchodzący doświadczają. Czego oczekuje Messi? Fiesty tygodniowej , koncertów,fajerwerków,tancerek..?

79

Należy to traktować w kategoriach sukcesu...?

72

@JarekS zawsze warto patrzeć na obydwie strony. Skoro Dembele w maju trenerowi obiecywał pozostanie w klubie i w czerwcu zapewniał o wygrywaniu z Barca LM..., to nie można mówić o ośmieszaniu się klubu, ale chęci rozwiązania tej ucieczki z największymi korzyściami dla klubu( choć samo odejście Dembele jest niezaprzeczalną korzyścią ;-) )

56

Ma chłop klasę i styl. Trzeba umieć odejść

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?