O sobie

  • Zainteresowania FC Barcelona, Muzyka
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo Nazario de Lima, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Hutnik Kraków
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 2105
  • Liczba komentarzy 1795
  • Polecenia 2430

Komentarze

2

@catalanian09 najlepiej już się napiętnuj na zapas

0

@kejdzi przy próbie zatrzymania, Bamba się przewrócił i wtoczył na nogę Frenkiego ( i niestety w ale nie wyglądało to przypadkowo...:-( )

10

Pierdu pierdu. Po co się martwić co będzie za rok. Jeśli Joao swoją grą przyczyni się do wygrania Laligi a może i LM to nie mam nic przeciwko rośnięciu jego ceny. Lepsze to, niż wypożyczenie zawodnika,jego brak formy albo kontuzja i odcinanie kuponów. Dodatkowo, należy podkreślić wyjątkową zgodność forumowiczów co nieczęsto się tu zdarza ;-)

2

@Alan_fcbfan ale zawsze ;-) poprawi się

1

A czy przypadkiem Raphinha nie zakończył ery bez gola z wolnego po swoim strzale ( w meczu towarzyskim) ale zawsze.

Zobacz wszystkie

93

Quiz: wskaż gracza, który Twoim zdaniem "tak ciężko nie trenował od lat"?

91

Rozumiem emocje i ludzkie uczucia. Wszystko jasne. Ale dlaczego jak gracz ucieka z klubu, jak chce odejść ,jak czasem po kryjomu umawia się z innym klubem to jest fair, ale jeśli klub chce rozstać się z piłkarzem to jest to złe ? Przecież miał konferencje, miał sesje rodzinna z pucharami,klub zgodził się na trenowanie z zespołem do ostatniego dnia... czego nie wszyscy odchodzący doświadczają. Czego oczekuje Messi? Fiesty tygodniowej , koncertów,fajerwerków,tancerek..?

79

Należy to traktować w kategoriach sukcesu...?

71

@JarekS zawsze warto patrzeć na obydwie strony. Skoro Dembele w maju trenerowi obiecywał pozostanie w klubie i w czerwcu zapewniał o wygrywaniu z Barca LM..., to nie można mówić o ośmieszaniu się klubu, ale chęci rozwiązania tej ucieczki z największymi korzyściami dla klubu( choć samo odejście Dembele jest niezaprzeczalną korzyścią ;-) )

56

Ma chłop klasę i styl. Trzeba umieć odejść

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?