O sobie

  • Zainteresowania FC Barcelona, Muzyka
  • Ulubiony zawodnik Ronaldo Nazario de Lima, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Hutnik Kraków
  • Barcelonie kibicuję od 1990

Statystyki

  • Dni w serwisie 1273
  • Liczba komentarzy 1550
  • Polecenia 2000

Komentarze

0

Czegoś tu nie czaję....jak prezentacja skoro w artykule jest mowa, że jest jeszcze zawodnikiem City...?

2

@kaamil1910 Ciekawe spostrzeżenie! Znamienne jest to , że tak się zawodnicy zachowywali także przy dwóch poprzednich trenerach...wygląda więc na to , że zmiana trenera to za mało i musi się zrealizować "siedmiodniowy" plan Laporty ;-)

0

@Azi dokładnie. Nie ma wątpliwości, że w ofensywie potrafi nadal pokazać dynamikę, ale niestety w obronie nieadekwatnie słabiej

0

@Azi Warto spojrzeć na kwestię też i z takiej strony: jakiej formacji zawodnikiem jest Alba? Barca w tym sezonie straciła rekordowo dużo goli...może jego skuteczność w obronie pozwoliła by na lepsze wyniki. Gdyby powstrzymał dodatkowo 18 sytuacji podbramkowych i uratował od utraty 5 bramek ..kto wie ;-)

0

@Bobo25 Nie,nie, z nim nikt nie będzie rozmawiał. Razem z Umtitim i Pjanicem siedzą już na walizkach za drzwiami ;-)

Zobacz wszystkie

93

Quiz: wskaż gracza, który Twoim zdaniem "tak ciężko nie trenował od lat"?

91

Rozumiem emocje i ludzkie uczucia. Wszystko jasne. Ale dlaczego jak gracz ucieka z klubu, jak chce odejść ,jak czasem po kryjomu umawia się z innym klubem to jest fair, ale jeśli klub chce rozstać się z piłkarzem to jest to złe ? Przecież miał konferencje, miał sesje rodzinna z pucharami,klub zgodził się na trenowanie z zespołem do ostatniego dnia... czego nie wszyscy odchodzący doświadczają. Czego oczekuje Messi? Fiesty tygodniowej , koncertów,fajerwerków,tancerek..?

56

Ma chłop klasę i styl. Trzeba umieć odejść

52

I można bez biurofaksu???? Szybka piłka!. Powodzenia Ivan!!Dzięki za serce i walkę. Może tym razem restauracja w Sevilli wypali.

35

To co mówi Ronaldo w pierwszym akapicie,jest kwintesencją słabości Barcy. Roma osiąga niemożliwy wynik ( i to przy składzie Barcy, który grał z sobą lata...) Live zdobywa tyle goli ile potrzebuje...każdy umiarkowanie zmotywowany zespół wie, że Barcę można ograć samym tylko pressingiem. 20 minut agresywnej gry i mecz jest ułożony, a zespół Barcy nie jest w stanie odpowiedzieć, w żaden sposób.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?