• Liczba komentarzy 6063
  • Polecenia 8961

Komentarze

0

@ini_barca a sprawdziłeś chociaż jak te transfery napędziły koniunkturę? Brak inwestycji mógłby oznaczać nawet utratę miejsca w LM, a to byłaby tragedia.
Obecnie zainteresowanie klubem jest ogromne co pokazuje najwyższa frekwencja na stadionie w porównaniu ze wszystkimi klubami.
Zobacz teraz jak wyglądało to wcześniej

0

@Pilka_jest_okragla Real zgrał parę dobrych minut z City, 1 połowę z PSG, słaby dwumecz z Chelsea i Liverpoolem, a mimo to wygrał LM.
Styl nie jest problemem tylko brak punktów.

0

@MesQueUnClub96 Różnica jest taka, że Vini potrafi strelać gole w przeciwieństwie do Dembele

1

Dembele to jedna wielka strata.

1

@ToWinaSedziego nie dość, że dostali olbrzymie pieniądze to jeszcze zaoszczędzili na jego kosmicznym kontrakcie

Zobacz wszystkie

75

Widać było po nim, że strasznie chciał tego gola. Rezerwy mają tę przewagę, że nawet przy 3:0 cisną przeciwnika szukając kolejnego gola. Brak odpuszczania i to mi się podoba.

62

Zauważyliście jak mocni kondycyjnie obecnie jesteśmy? Te końcówki są wręcz zabójcze i często zdarza się że dobijamy w nich zmęczonego rywala. Na zero z tyłu i znów Puchar Króla w zasięgu ręki.

60

Nigdy nie spodziewałbym się takiej wygranej z Sociedad na wyjeździe. Jeszcze to jest 5 zespół ligi więc wynik cieszy jeszcze bardziej.