O sobie

  • Zainteresowania medycyna, kino, gry video, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik David Villa, Iniesta, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2128
  • Liczba komentarzy 1569
  • Polecenia 3227

Komentarze

0

@l0Messini Co się stało, że ja okazuję Ci szacunek i odpisuję pełną wiadomością, a Ty wbrew prośbie już trzeci raz zarzucasz mnie linkami? Jak myślisz, dokąd Cię to prowadzi i jaki obraz Twojej osoby buduje?

0

@Kamyk37 Ale przywołujesz w dyskusji, chyba nie bez powodu :)

0

@l0Messini To nie jest odpowiedź ;)

0

@Kamyk37 Eriksen? Ten piłkarz, który oficjalnie nie szczepił się przeciw COVID? Oszuści pisali o jego śmierci przez szczepionkę zanim zdążył paść na ziemię, takie to żerowanie na cudzym cierpieniu stosuje się w imię kłamstw.

0

@l0Messini Znamienne, że zamiast odpowiadać na konkretne argumenty wysyła się filmik. Teraz oglądaj człowieku 30 minut odpowiednio posklejanych scen, bo one robią większe wrażenie niż cokolwiek, co sam jesteś w stanie powiedzieć, prawda?

Te filmiki mają zresztą swój stały tor. Sadza się przed widzami jakąś osobę, której nikt nie zna, buduje jej autorytet kilkoma ładnymi sformułowaniami o "współpracy z wieloma towarzystwami", po czym przez kolejne minuty podważa autorytet innej osoby już bardziej ogólnymi stwierdzeniami, jak "coś jest nie tak", "rządy to pionki w grze o nasze życia", "ponadnarodowe podmioty handlują naszymi życiami", "kontrolują wszystko" i flow w coraz większe straszenie podatnych oglądających.

Oszczędź mi tego. Za dużo widziałem, żeby naciąć się na takie filmidło. Jednak pierwszą rzecz jaką robię to sprawdzam kim jest dana osoba...

Autorka artykułów naukowych o... starzeniu się, medycznych możliwościach powstrzymywania starzenia, wpływie izolacji na starsze osoby i e-learningu w Kamerunie. Swój autorytet podbija 25-latami współpracy z Uniwersytetem w Genewie, ale nie podaje, że ta skończyła się w 2016 roku z powodu "głoszenia treści niezgodnych ze stanowiskiem uczelni".

Mówi, że nie żyjemy w science-fiction, w którym nie można wyrazić swojego zdania. Wy mi tu mówicie, że nie można prowadzić badań naukowych bez zgody koncernów. Tymczasem jej wypociny można obejrzeć i przeczytać w każdej chwili, co niniejszym robimy.

Rozumiem jednak czemu mogłeś w to uwierzyć. Rozumiem, że trudno odsiać ziarna od plew, gdy ktoś zarzuca Cię tak specjalistycznymi sprawami jak wpływ szczepionek mRNA na receptory układu rozrodczego... Jest to dość sprawnie uszyta manipulacja, ale kiedy ja je śledzę od roku z okładem, to widzę że nawet marnie wygłasza pierwotną wersję fakenewsa ;)

Zobacz wszystkie

66

@Kurkmen Śmiem wątpić, ponieważ lekarz nie ma ŻADNEJ potrzeby ani obowiązku pytać rodziny o taką zgodę. Idąc dalej, żeby móc wpisać COVID jako przyczynę zgonu potrzebny jest dodatni wynik testu, który jest weryfikowany przez zewnętrzny organ (sanepid) bez kontaktu z lekarzem.
Co więcej widzę tę niewyobrażalną historię słowo w słowo już co najmniej trzeci raz, co wobec powyższego uważam za trollową pastę i zwykłe kłamstwo :)

46

@MaTt_BarcaFan Polacy to w tej chwili jedyny naród w Europie, który jest na tyle głupi, żeby w kwestiach zdrowia ufać bardziej swoim mamom i babciom (wykazało to oficjalne badanie), niż lekarzom oraz podkopywać tych ostatnich, gdy są najbardziej potrzebni.
Ale nie martwcie się, gorzej w statystykach już nie będzie. Mamy najmniej personelu medycznego w całej Europie, a młodzi lekarze, studenci i uczniowie aspirujący na medycynę dobrze to widzą, przez co podejmują decyzję o emigracji albo rezygnują. Po co pracować na dwa etaty, użerać się z beznadziejnym systemem i takimi pacjentami jak Ty, skoro można iść do korpo i normalnie żyć?
Więc w statystykach gorzej nie będzie, ale dla Was - tak. Ja już mam podpisany kontrakt w Niemczech i stają tam na głowie, żeby mi wszystko ułatwić. Jako profesjonalista systemu opieki zdrowotnej będę doceniony na całym świecie, oprócz własnej Ojczyzny, nie ma sensu się dłużej męczyć.

41

Współczuję każdemu przykrych emocji, które popychają do obrażania zawodników i trenerów. Nie potrzebujecie tego syfu.

Obejrzeliśmy doskonały półfinał, niesamowite SPORTOWE widowisko i pozostaje tylko się cieszyć, że możemy przeżywać takie historie i emocje. Jestem wdzięczny obu ekipom

34

Sejm właśnie odrzucił veto senatu - za nieumyślny błąd lekarski do 7 lat bezwzględnego więzienia.
Powodzenia, jeśli ktoś z Was będzie potrzebował kardiochirurga, neurochirurga albo nie daj Boże Wasze niemowlaki będą potrzebowały leczenia i operacji.
Brawo dla PiSu, który tak bardzo chciał dobrać się do "elit", że strzelił w kolana wszystkim Polakom :)

33

@Jarema1987 Wybacz, ale w co byś nie wierzył, symbole to tylko symbole i nie wymagają ochrony. Cokolwiek znaczą tylko w naszej wyobraźni. I są właśnie wykorzystywane przez polityków, żeby jednych Polaków skłócić z drugimi.
Chronić trzeba ludzi, którzy strajkują z powodu narażenia ich wolności i zdrowia. I to tych żyjących, nie nienarodzonych, uprzedzając wiadome odpowiedzi. Narodowcy w tych ludzi rzucali petardami, a we Wrocławiu z Ostrowa Tumskiego - nie znalazłszy "wrogów kościoła" na miejscu - biegli dalej atakować kobiety.

Media