O sobie

  • Zainteresowania medycyna, kino, gry video, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik David Villa, Iniesta, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1978
  • Liczba komentarzy 1109
  • Polecenia 2325

Komentarze

0

@lukaszbarca15 No zdecydowanie wtedy jego nazwisko zrobiło się bardzo głośne, zresztą szeroko komentowano sprowadzenie go przez Bayern w wiadomych okolicznościach, kiedy wiele klubów skłonnych było płacić za niego poważne pieniądze. To był rok 2013!
Patrząc na historię statów w kolejnych FIFAch, które są jakimś tam pośrednim wykładnikiem popularności gracza, to właśnie w edycji z 2013 miał overalla 83, rok później 85 i po dołączeniu do Bayernu 87. Naprawdę? Anonimowy piłkarz?

0

@norbi77 Jakie trzy lata temu, halo, 38 osób przyklasnęło na tę chwilę tej opinii? Co się dzieje? xD

10

@tomek8756 Nóż się w kieszeni otwiera. Czasami mam fantazję, żeby wpuścić do szpitala pieszą wycieczkę i pokazać ludziom jak wygląda pacjent z rozwiniętymi powikłaniami palenia papierosów, chorzy na depresję, czy po skoku na główkę do na płyciznę, żeby obraz zapadł w pamięć, bo słowa nie wystarczają.

0

@Mixtape Zgadzam się prawie co do joty odnośnie handlu w niedziele, ale "wolność kapitalizm" to jednak myślenie życzeniowe. Brak odgórnych zakazów nie wyklucza, że różne formy nacisku w pracy Ci tej wolności nie odbierają. Gdyby nie liczne prospołeczne (możesz mówić, że socjalistyczne) prawa, wyzyskiwano by nas jak robotników fabrycznych w XIXw i tyle wolności z kapitalizmu by zostało.

0

@Biskup Musisz mnie jednak wprowadzić w kontekst swojej wypowiedzi, bo nie mam pojęcia czemu mi to piszesz

Zobacz wszystkie

66

@Kurkmen Śmiem wątpić, ponieważ lekarz nie ma ŻADNEJ potrzeby ani obowiązku pytać rodziny o taką zgodę. Idąc dalej, żeby móc wpisać COVID jako przyczynę zgonu potrzebny jest dodatni wynik testu, który jest weryfikowany przez zewnętrzny organ (sanepid) bez kontaktu z lekarzem.
Co więcej widzę tę niewyobrażalną historię słowo w słowo już co najmniej trzeci raz, co wobec powyższego uważam za trollową pastę i zwykłe kłamstwo :)

46

@MaTt_BarcaFan Polacy to w tej chwili jedyny naród w Europie, który jest na tyle głupi, żeby w kwestiach zdrowia ufać bardziej swoim mamom i babciom (wykazało to oficjalne badanie), niż lekarzom oraz podkopywać tych ostatnich, gdy są najbardziej potrzebni.
Ale nie martwcie się, gorzej w statystykach już nie będzie. Mamy najmniej personelu medycznego w całej Europie, a młodzi lekarze, studenci i uczniowie aspirujący na medycynę dobrze to widzą, przez co podejmują decyzję o emigracji albo rezygnują. Po co pracować na dwa etaty, użerać się z beznadziejnym systemem i takimi pacjentami jak Ty, skoro można iść do korpo i normalnie żyć?
Więc w statystykach gorzej nie będzie, ale dla Was - tak. Ja już mam podpisany kontrakt w Niemczech i stają tam na głowie, żeby mi wszystko ułatwić. Jako profesjonalista systemu opieki zdrowotnej będę doceniony na całym świecie, oprócz własnej Ojczyzny, nie ma sensu się dłużej męczyć.

34

Sejm właśnie odrzucił veto senatu - za nieumyślny błąd lekarski do 7 lat bezwzględnego więzienia.
Powodzenia, jeśli ktoś z Was będzie potrzebował kardiochirurga, neurochirurga albo nie daj Boże Wasze niemowlaki będą potrzebowały leczenia i operacji.
Brawo dla PiSu, który tak bardzo chciał dobrać się do "elit", że strzelił w kolana wszystkim Polakom :)

33

@Jarema1987 Wybacz, ale w co byś nie wierzył, symbole to tylko symbole i nie wymagają ochrony. Cokolwiek znaczą tylko w naszej wyobraźni. I są właśnie wykorzystywane przez polityków, żeby jednych Polaków skłócić z drugimi.
Chronić trzeba ludzi, którzy strajkują z powodu narażenia ich wolności i zdrowia. I to tych żyjących, nie nienarodzonych, uprzedzając wiadome odpowiedzi. Narodowcy w tych ludzi rzucali petardami, a we Wrocławiu z Ostrowa Tumskiego - nie znalazłszy "wrogów kościoła" na miejscu - biegli dalej atakować kobiety.

32

Odejście teraz to, patrząc przeszłość na wielu graczy, dobra decyzja. Kiedy pozostawi nam taki mały niedosyt, że może by jeszcze jeden sezon pociągnął, zapamiętamy go lepiej niż jakby miał przez rok wchodzić na koniec meczu i nie dawać rady fizycznie. Lepiej pisać "szkoda, że już teraz", niż "niestety powinien już odejść"