O sobie

  • Zainteresowania medycyna, kino, gry video, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik David Villa, Iniesta, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3123
  • Liczba komentarzy 3002
  • Polecenia 5799

Komentarze

1

@malicinho Przecież "Puta Barca" nie jest rasistowskie, a więc z definicji nie ma w nim nic złego :P

1

@Popitek12 Obecnie bym utrudnił. Zawsze jak wjeżdżam do polski, to dzieją się rzeczy dziwaczne. Życzyłbym sobie, żeby testowane były aspekty wpływające na płynność ruchu drogowego i kulturę drogową, takie jak jazda na suwak, właściwa jazda po ekspresówkach i autostradach itd. choć zdaję sobie sprawę, że jest to trudne do przeprowadzenia.

Ciekawi mnie natomiast przyszłość. Jak ruch zdominują elektryki, to pewnie technikalia staną się anachroniczne.

9

@Lukikiki Nie wierzę w znieczulicę. Ludzi obchodzą takie rzeczy i każdy, kto nawet odejdzie bez reakcji będzie się potem zastanawiał czy mógł coś zrobić. Zresztą widać po komentarzach, że ludzie rozważają takie rzeczy. Problemem są właśnie możliwe konsekwencje. Raz, że sam możesz zarobić lutę, dwa jak dojdzie do przepychanki to każda krzywda wyrządzona przez Ciebie może zostać surowo ukarana. Poza tym ludzie nawet będący ofiarami przemocy w związku wcale nie chcą z automatu reakcji osób trzecich. Jak się zestawisz z tymi wszystkimi wątpliwościami, bo trudno podjąć spontaniczną decyzję o reakcji.

Co ja bym zrobił? Zadzwoniłbym na policję

0

@AxelF Słonie rzekomo również nigdy nie zapominają. Ja też nie zapomniałem

0

@MesQueUnClub_87 Dla jasności ująłbym to tak: normalne, że domagasz się od pracodawcy wypłaty zaległego wynagrodzenia. No chyba, że wisi ci grube dziesiątki milionów, wtedy wypada odpuścić.

Zobacz wszystkie

66

@Kurkmen Śmiem wątpić, ponieważ lekarz nie ma ŻADNEJ potrzeby ani obowiązku pytać rodziny o taką zgodę. Idąc dalej, żeby móc wpisać COVID jako przyczynę zgonu potrzebny jest dodatni wynik testu, który jest weryfikowany przez zewnętrzny organ (sanepid) bez kontaktu z lekarzem.
Co więcej widzę tę niewyobrażalną historię słowo w słowo już co najmniej trzeci raz, co wobec powyższego uważam za trollową pastę i zwykłe kłamstwo :)

46

@MaTt_BarcaFan Polacy to w tej chwili jedyny naród w Europie, który jest na tyle głupi, żeby w kwestiach zdrowia ufać bardziej swoim mamom i babciom (wykazało to oficjalne badanie), niż lekarzom oraz podkopywać tych ostatnich, gdy są najbardziej potrzebni.
Ale nie martwcie się, gorzej w statystykach już nie będzie. Mamy najmniej personelu medycznego w całej Europie, a młodzi lekarze, studenci i uczniowie aspirujący na medycynę dobrze to widzą, przez co podejmują decyzję o emigracji albo rezygnują. Po co pracować na dwa etaty, użerać się z beznadziejnym systemem i takimi pacjentami jak Ty, skoro można iść do korpo i normalnie żyć?
Więc w statystykach gorzej nie będzie, ale dla Was - tak. Ja już mam podpisany kontrakt w Niemczech i stają tam na głowie, żeby mi wszystko ułatwić. Jako profesjonalista systemu opieki zdrowotnej będę doceniony na całym świecie, oprócz własnej Ojczyzny, nie ma sensu się dłużej męczyć.

41

Współczuję każdemu przykrych emocji, które popychają do obrażania zawodników i trenerów. Nie potrzebujecie tego syfu.

Obejrzeliśmy doskonały półfinał, niesamowite SPORTOWE widowisko i pozostaje tylko się cieszyć, że możemy przeżywać takie historie i emocje. Jestem wdzięczny obu ekipom

39

Panowie, ważne!
Z Erykiem chodziłem do szkoły. On uwielbiał grać w piłkę i uwielbiał Barcelonę. Co więcej od początku był przeciwny transferowi Neymara, co świadczy o jasnym umyśle i zdolności przewidywania. Eryk chciał wyjechać, pracować i realizować swoje życie... po drodze miał jednak koszmarny wypadek samochodowy i już nigdy nie zagra w piłkę. Walczy o to, żeby móc choć samodzielnie wstawać z łóżka.

Proszę Was o wsparcie. Jeśli macie ochotę dać choć kilka groszy, to zamieszczam link do zbiórki:
https://www.mammoc.pl/eryk-strzesniewski

36

Czy ktoś kiedyś powiedział, że Messi nie miał etyki pracy? Nie był profesjonalny? Nie przypominam sobie nic, oprócz odwiecznej mitologii wokół CR.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?