O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1782
  • Liczba komentarzy 532
  • Polecenia 946

Komentarze

0

@YeastMoss No i muszę odszczekać, na koniec poczuli krew

1

@norbi77 Właśnie często słyszałem ten argument, którego nawet nie zbijałem (z niewiedzy) co uznawałem za zbyt naciągany. Dzięki za informację :)

1

Nigdy nie uwierzę w tłumaczenie, że jakiś klub po prostu "nie ma historii" i przez to nie radzi sobie w LM. Jednak nie mam alternatywnego wyjaśnienia, czemu piłkarze PSG w finałach mają na twarzach wymalowany strach i nic im nie wychodzi.

4

@krzysiekVeB Bo Ci się wydaje, że nie mając najwyraźniej nic wspólnego z ochroną zdrowia, wiesz co oznaczają te liczby. Widzisz bezwzględną wartość i wydaje Ci się, że jeśli jest mniej niż 10, czy mniej niż 1 to jest mało. Nie jest mało, bo nie tak to działa. Policz sobie dla jakiego procenta Europejczyków są miejsca w szpitalach i co by się stało, gdybyś pozwolił temu "małemu procentowi" zachorować bez wypłaszczania krzywej.
Bez lockdownu COVID wykończyłby polskie szpitale, widać to po np. Szwajcarii, która podeszła do tematu odważnie, zakładając że jeden z najbardziej rozwiniętych systemów opieki zdrowotnej w Europie ich zbawi, ale szpitale zostały zapchane po brzegi.

Poza tym mnie bawi z kolei nazywanie przekazywania informacji straszeniem ;) Skąd to się wzięło? Wprowadźmy w ogóle zakaz mówienia o negatywnych rzeczach, bo to przecież straszne.

1

@Niente Pisz ze zrozumieniem.
"toksoplazmoza nie jest groźna dla ciężarnej matki chociaż może nieść że sobą gorączkę, męczliwość organizmu. Ale dla dziecka już jest groźna. Z HIV jest podobnie"
Nie oczekuj, że ktoś zrozumie informację, której jasno nie przekazałeś. Z tego zdania wynika, że HIV przebiega podobnie jak toksoplazmoza dla matki i dziecka

Zobacz wszystkie

34

Sejm właśnie odrzucił veto senatu - za nieumyślny błąd lekarski do 7 lat bezwzględnego więzienia.
Powodzenia, jeśli ktoś z Was będzie potrzebował kardiochirurga, neurochirurga albo nie daj Boże Wasze niemowlaki będą potrzebowały leczenia i operacji.
Brawo dla PiSu, który tak bardzo chciał dobrać się do "elit", że strzelił w kolana wszystkim Polakom :)

32

Odejście teraz to, patrząc przeszłość na wielu graczy, dobra decyzja. Kiedy pozostawi nam taki mały niedosyt, że może by jeszcze jeden sezon pociągnął, zapamiętamy go lepiej niż jakby miał przez rok wchodzić na koniec meczu i nie dawać rady fizycznie. Lepiej pisać "szkoda, że już teraz", niż "niestety powinien już odejść"

31

Szlify tutejszy znawcy zbierali w Fifie, przecież Messi nie powinien wchodzić bo musi mu się pasek energii napełnić, co z tego że ludzki organizm nie działa jak w Fifie i może właśnie te kilka minut w meczu jest mu potrzebne, żeby utrzymać poziom formy na najważniejsze mecze

25

Już nawet moja dziewczyna się śmieje, jak widzi tego samego newsa trzeci rok z rzędu spoglądając zza mojego ramienia

24

Towarzystwo wolałoby mecz przegrany po kontrach Manchesteru, ale za to z dużą ilością podań z piętki.
Plan wykonany, liczę na 100% jakości na Camp Nou.