O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1704
  • Liczba komentarzy 358
  • Polecenia 670

Komentarze

4

@MESSIah16 Po pierwsze żenujące jest zakładanie, że byłby powrót tego samego. Powrót PiSu też był taki sam jak poprzednie rządy tej partii? Wykształciliśmy sobie system dwóch dominujących partii, deal with it.
Partie polityczne sprzedają produkt i zmieniają go w zależności od naszych oczekiwań. Oczekiwanie od PiSu, że nie będzie PO sprawia, że właśnie tym się zajmują. Robienia wszystkie inaczej niż poprzednicy, nie poprawiania sytuacji w kraju.
Wiek emerytalny - śmiechu warta retoryka i jazda po emocjach typu "zapytaj mamy co by wolała". Nie mówiąc o tym, że moja mama kocha swoją pracę i nie chce emerytury, taki krok jest niezbędny wobec starzenia się społeczeństwa, ale też wydłużania czasu przeżycia i czasu przeżycia w zdrowiu. Jaki jest sens trzymać produktywnych ludzi w domach? To jest traktowanie budżetu jak studni bez dna.
Nie rozumiem nigdy perspektywy osób ceniących "dawanie więcej i zabieranie mniej". Świadczy to o niezrozumieniu, że dla zachowania równowagi gdzieś jest druga rączka, która podbiera różnicę.

0

@Mathew86 Ma to sens. Twój rak płuca, pęcherza, POChP, czy choroba tętnic obwodowych będzie leczona z publicznych pieniędzy. Albo zwiększyć finansowanie systemu opieki zdrowotnej albo zmniejszyć liczbę chorych, a najlepiej oba :)

Tak naprawdę nie jestem za zakazami, ale warto zrozumieć, że to jest system naczyń połączonych

1

@Shapiro Donald i Kaczor mogą sobie usiąść przed tymi komentarzami i zbić high five, że właśnie o to chodzi. O to chodzi, żebyśmy nie widzieli poza te dwie partie i wybierali jedną z nienawiści do drugiej. Dla nich to nieskończona popularność i jedyne co trzeba robić, to utrzymywać ten antagonizm.

Polacy nie dojrzeli do demokracji. Nie potrafią wykorzystać potencjału ustroju politycznego w kraju. Nie potrafią dyskutować o polityce i nie rozumieją czym są partie polityczne.
I na WoSie nikt dzieciaków tego nie nauczy, bo się to nikomu nie opłaca.

Przypomina mi się Toy Story 4, gdzie bohater Sztuciek ciągle rzucał się do kosza na śmieci, bo czuł wewnętrznie, że nie jest zabawką, tylko odpadkiem.
Tak samo Polacy nie mogą pogodzić się z wolnością i od kilkuset lat popadają z niewoli w niewolę. Sami nawet piszą, że wolą dyktaturę. W dyktaturze nie trzeba być odpowiedzialnym obywatelem, wystarczy mieć klapki na oczach i robić "buuu" albo bić brawa, zależy co karłowaty, zakompleksiony dyktator rozkazuje. To oczywiście tylko nawiązanie do pierwszej części Shreka, nie ma NIC wspólnego z naszą władzą :D

A w TVP i tak by powiedzieli "użytkownik FcBarca porównuje Polaków do śmieci"
I zaczęłaby się burza: "obraża nasze uczucia patriotyczne", wywołana przez ludzi plujących teraz na każdego, kto przez te wszystkie lata walczył o wolność.

0

@nitey argument typu "xd" xd
oh wait...
xd

3

@Zoker Zauważcie ludzie, że tak Was WKURWIA afiszowanie się LGBT, a większość LGBT w społeczeństwie przyznaje, że boi się nawet iść z partnerem za rękę. 92% bodajże w ostatnich sondażach (w których Polska okazała się bodaj trzecim najmniej tolerancyjnym państwem w Europie, za Macedonią Północną i Rosją).
Zachowujecie się, jakby ograniczało Waszą wolność czyjeś okazywanie swoich uczuć, w ten sposób sprawiacie, że ktoś musi negować istnienie ogromnej, nierozerwalnej części swojej osobowości. Czy to przed resztą społeczeństwa, czy to przed sobą.

Mam dwóch dobrych kumpli gejów. Szanuję ich za to jakimi są ludźmi, bo obaj są jednymi z najzdolniejszych młodych naukowców jakich znam. Ich orientacja nie jest moją sprawą i nie wpływa w żaden sposób na moją ich ocenę.
I tyle.
Niczym się nie wyróżniają, przeżywają każdy dzień jak każdy inny członek społeczeństwa. A po południu wracają do swoich partnerów i spędzają czas, tak jak ja ze swoją dziewczyną.
Jeśli oni mają mieć ograniczone możliwości wyrażenia się i przeżyć całe swoje życie bojąc się wpierdolu na ulicy, bo komuś nie podobała się parada równości, na której zobaczył męską dupę (którą i tak widzi za każdym razem jak ogląda pornole), to szczerze radzę zastanowić się nad podstawami naszej cywilizacji.
Bo one nie polegają na wyłącznie heteroseksualnym seksiku. Polegają na wolności.

Zobacz wszystkie

32

Odejście teraz to, patrząc przeszłość na wielu graczy, dobra decyzja. Kiedy pozostawi nam taki mały niedosyt, że może by jeszcze jeden sezon pociągnął, zapamiętamy go lepiej niż jakby miał przez rok wchodzić na koniec meczu i nie dawać rady fizycznie. Lepiej pisać "szkoda, że już teraz", niż "niestety powinien już odejść"

31

Szlify tutejszy znawcy zbierali w Fifie, przecież Messi nie powinien wchodzić bo musi mu się pasek energii napełnić, co z tego że ludzki organizm nie działa jak w Fifie i może właśnie te kilka minut w meczu jest mu potrzebne, żeby utrzymać poziom formy na najważniejsze mecze

25

Już nawet moja dziewczyna się śmieje, jak widzi tego samego newsa trzeci rok z rzędu spoglądając zza mojego ramienia

24

Towarzystwo wolałoby mecz przegrany po kontrach Manchesteru, ale za to z dużą ilością podań z piętki.
Plan wykonany, liczę na 100% jakości na Camp Nou.

21

Po Betisie "Griezmann jak ja cię szanuję", po Osasunie "nie ma miarę Barcelony". Dzieciarnia bawi się w najlepsze :)