O sobie

  • Zainteresowania medycyna, kino, gry video, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik David Villa, Iniesta, Frank Lampard
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2803
  • Liczba komentarzy 2636
  • Polecenia 5289

Komentarze

0

Ciężko się go było pozbyć jak na kogoś niedocenionego, nieużytecznego i nieszanowanego

0

@S_E_B_A spoko, bywa ;)

0

@S_E_B_A Z Levante 5:4 na koniec sezonu 2015/2016. Premiership to stara nazwa Premier League, Tobie pewnie chodzi o Championship.

Żeś powiedział Seba.

4

Przypomniało mi się, jak za Valverde mieliśmy szansę na chociaż historyczny sezon bez porażki i w ostatnim meczu rozklepało nas Levante.
Czasem zazdroszczę kibicom poważnych klubów. Chciałem nawet więcej śledzić Premiership, ale mój ulubiony klub tam to Arsenal. Cóż, nie mam szczęścia w sporcie xD

0

@Aragorn33 Och, myślę, że samo zasugerowanie, że osoba czarnoskóra zachowuje się w sposób niecywilizowany będzie zgodnie z tą logiką rasistowskie ;) Wojująca sprawiedliwość społeczna nauczy nas każde słowo dwa razy rozważyć, aż w końcu w ogóle przestaniemy mówić.

Zobacz wszystkie

66

@Kurkmen Śmiem wątpić, ponieważ lekarz nie ma ŻADNEJ potrzeby ani obowiązku pytać rodziny o taką zgodę. Idąc dalej, żeby móc wpisać COVID jako przyczynę zgonu potrzebny jest dodatni wynik testu, który jest weryfikowany przez zewnętrzny organ (sanepid) bez kontaktu z lekarzem.
Co więcej widzę tę niewyobrażalną historię słowo w słowo już co najmniej trzeci raz, co wobec powyższego uważam za trollową pastę i zwykłe kłamstwo :)

46

@MaTt_BarcaFan Polacy to w tej chwili jedyny naród w Europie, który jest na tyle głupi, żeby w kwestiach zdrowia ufać bardziej swoim mamom i babciom (wykazało to oficjalne badanie), niż lekarzom oraz podkopywać tych ostatnich, gdy są najbardziej potrzebni.
Ale nie martwcie się, gorzej w statystykach już nie będzie. Mamy najmniej personelu medycznego w całej Europie, a młodzi lekarze, studenci i uczniowie aspirujący na medycynę dobrze to widzą, przez co podejmują decyzję o emigracji albo rezygnują. Po co pracować na dwa etaty, użerać się z beznadziejnym systemem i takimi pacjentami jak Ty, skoro można iść do korpo i normalnie żyć?
Więc w statystykach gorzej nie będzie, ale dla Was - tak. Ja już mam podpisany kontrakt w Niemczech i stają tam na głowie, żeby mi wszystko ułatwić. Jako profesjonalista systemu opieki zdrowotnej będę doceniony na całym świecie, oprócz własnej Ojczyzny, nie ma sensu się dłużej męczyć.

41

Współczuję każdemu przykrych emocji, które popychają do obrażania zawodników i trenerów. Nie potrzebujecie tego syfu.

Obejrzeliśmy doskonały półfinał, niesamowite SPORTOWE widowisko i pozostaje tylko się cieszyć, że możemy przeżywać takie historie i emocje. Jestem wdzięczny obu ekipom

39

Panowie, ważne!
Z Erykiem chodziłem do szkoły. On uwielbiał grać w piłkę i uwielbiał Barcelonę. Co więcej od początku był przeciwny transferowi Neymara, co świadczy o jasnym umyśle i zdolności przewidywania. Eryk chciał wyjechać, pracować i realizować swoje życie... po drodze miał jednak koszmarny wypadek samochodowy i już nigdy nie zagra w piłkę. Walczy o to, żeby móc choć samodzielnie wstawać z łóżka.

Proszę Was o wsparcie. Jeśli macie ochotę dać choć kilka groszy, to zamieszczam link do zbiórki:
https://www.mammoc.pl/eryk-strzesniewski

36

Czy ktoś kiedyś powiedział, że Messi nie miał etyki pracy? Nie był profesjonalny? Nie przypominam sobie nic, oprócz odwiecznej mitologii wokół CR.

Media

REKLAMA

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?