O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, wojsko (jednostki specjalne), filmy akcji, historia
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 1978
  • Liczba komentarzy 2903
  • Polecenia 8076

Komentarze

3

@IronSanHybrid jakaś nawiedzona. Pewnie po nową miotłę wpadła i na zlocik.

0

@Bykunn a czy ja napisałem, że Ruscy by nas najechali i zajęli? Otóż nie. Po prostu dla Polski byt Łukaszenko, który nie jest już w takiej komitywie z Putinem, jest po prostu na rękę.

1

@Kajtek77 dokładnie tak. Dla Polski bardzo ważnym jest, aby Łukaszenko utrzymał się na stanowisku.

2

Z punktu widzenia interesu Polski to Łukaszenko jest można powiedzieć ostatnią linią dzielącą nas z Rosją. Oczywiście nie popieram tego co tam się dzieje, ale tak to wygląda, niestety.

1

@Joe_Pesci na tym nie zbierzesz tyle lajków/nie zrobisz zasięgów i dlatego nie ma po co o tym jakoś szeroko dyskutować.

Zobacz wszystkie

123

@Chwytliwy stereotypem nazywasz wychowywanie chłopca na mężczyznę, a dziewczynki na kobietę? O jakim poszanowaniu godności tutaj piszesz i gdzie niby Korwin mówiąc to ją naruszył? Naprawdę widzę, że ludziom już totalnie gotuje się pod czapką. Tak oczywistych rzeczy nie powinno się tłumaczyć i nie powinny być przedmiotem rozmów, bo po prostu traci się na to czas. Tak zostaliśmy stworzeni i gdyby było inaczej to może byśmy wyrastali na minotaury, ale chyba to jeszcze nie ten moment ewolucji.

102

@Chwytliwy bronisz babki z Lewicy, która nawet w studiu nie potrafiła obronić najprostszych tez głoszonych przez siebie. Nie zamierzam tracić czasu na dyskusję z tobą, ponieważ jak czytam twoje wypociny na tym forum to stwierdzam, iż jest to bezcelowe.

101

101

Nie bardzo rozumiem. Co w tych słowach jest odważnego? To chyba normalne i logiczne, że skoro dotarli do finału to chcą go wygrać i zgarnąć puchar. Tak chyba ma każdy kto gra w finale.

95

1.Naprawdę nienawidzę deprecjonowania ludzi nieposiadających wykształcenia wyższego. W dzisiejszych czasach sporą część ludzi ukończyła kierunki, które naprawdę nie wymagały praktycznie niczego, aby je ukończyć, np. turystyka i rekreacja ( wiem, bo moja siostra cioteczna to studiowała).
2. Brak wyższego wykształcenia = debil, naprawdę ? Mam wielu znajomych, którzy nie posiadają wyższego wykształcenia, ba niektórzy z nich nie posiadają nawet wykształcenia średniego. Czy w takim wypadku powinienem uważać tych ludzi za debili? Jeden kolega ma świetnie prosperujący warsztat samochodowy, drugi zakład blacharsko-lakierniczy, trzeci firmę transportową, czwarty firmę budowlaną. Goście są świetni w tym co robią i czy tak być nie powinno? Po prostu nie chcieli tracić czasu, woleli działać i teraz mając te 25-27 lat mają już naprawdę solidny kapitał zarówno ekonomiczny jak i branżowy.
3. Stereotyp, iż ludzie ze wsi, czyli rolnicy są jacyś gorsi, tzn. wystaje im słoma z butów. Powiem tak często ci ludzie zarządzają gospodarstwami, które można nazywać już przedsiębiorstwem. Tak wiem pomagają im w tym ludzie, ale oni też są świetne zorientowani w tym co się dzieje. W innym wypadku bardzo szybko zostaliby oszukani przez ludzi ich wspomagających.
4. Nie oceniajcie książki po okładce.