O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 2629
  • Liczba komentarzy 7943
  • Polecenia 27551

Komentarze

0

@Rust_Cohle popatrz sobie tylko na to tak z boku, czy nie uważasz, że to co zaproponowało PSG Mbappe jest chore?

14

Ja uważam, że przydałoby się jakieś sensowne salary cup, bo sytuacja z Mbappe pokazuje w jak chorą stronę zmierza piłka nożna.

0

@Janas11224 co to za brudnopis?

1

@Kgorecki2500 po fakcie to sobie mogą negocjować. Było przyprzeć do muru przed wydaniem czołgów, teraz sobie można. Jak to mówią, mądry Polak po szkodzie. Takich idiotòw u steru to naprawdę bardzo dawno nie było. Zdecydowanie osłabili siły pancerne i dostaną uja w zamian. Mistrze negocjacji i dyplomacji.

1

@Peszko07 wszystkie zgodnie z planem, a Polska zostanie z tym wielomilionowym problemem.
Ps. Te kilka mln nowych ludzi jeszcze przed wyborami w następnym roku dostanie obywatelstwo, aby mabyv prawa wyborcze. Jakaś spec ustawa wjedzie i cyk pozamiatane.

Zobacz wszystkie

188

@Comentateiro świerzbiło to było trzeba wkroczyć i uświadomić go, a nie pisać na La Rambli. Czy na żywo już pary w ustach zabrakło?

123

@Chwytliwy stereotypem nazywasz wychowywanie chłopca na mężczyznę, a dziewczynki na kobietę? O jakim poszanowaniu godności tutaj piszesz i gdzie niby Korwin mówiąc to ją naruszył? Naprawdę widzę, że ludziom już totalnie gotuje się pod czapką. Tak oczywistych rzeczy nie powinno się tłumaczyć i nie powinny być przedmiotem rozmów, bo po prostu traci się na to czas. Tak zostaliśmy stworzeni i gdyby było inaczej to może byśmy wyrastali na minotaury, ale chyba to jeszcze nie ten moment ewolucji.

112

@Persyfl wolna droga i oby jak najszybciej.

106

@TheNekro94 czekaj, czekaj, bo to normalnie jak w Moda na Sukces. Spotykałeś się z laską, z którą niby miałeś nadzieję, że będzie coś poważniej, ale w tym samym czasie obracałeś w trybie fwb inną laskę, plus umowiłeś się w międzyczasie na trójkąta? Albo coś jest tu nie tak z tobą, albo w tej historii, albo ogólnie we wszystkim.

102

@Chwytliwy bronisz babki z Lewicy, która nawet w studiu nie potrafiła obronić najprostszych tez głoszonych przez siebie. Nie zamierzam tracić czasu na dyskusję z tobą, ponieważ jak czytam twoje wypociny na tym forum to stwierdzam, iż jest to bezcelowe.