O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, wojsko (jednostki specjalne), filmy akcji, historia
  • Ulubiony zawodnik Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2009

Statystyki

  • Dni w serwisie 1905
  • Liczba komentarzy 2511
  • Polecenia 6404

Komentarze

0

@IronSanHybrid jezuniu, ale jego głowa świeci pustką. Normalnie jak na Saharze, sam piach.

0

@NeroTFP moim zdaniem nie powinno płacić się kasy na NFZ. Kasa ta powinna iść do kieszeni każdego z nas, a wizyty powinny być opłacane prywatnie w jakichś w miarę sensownie określonych stawkach.

13

@Chwytliwy czy poglądy muszą tylko i wyłącznie kojarzyć Ci się z polityką? A nawet jeśli ktoś jest z tej tzw. "prawicy" to co z tego?

8

Szczerze powiedziawszy to teraz nie warto pisać na tej stronie czegokolwiek konstruktywnego. Od pewnego czasu obserwuję, iż zgromadziło się tutaj wzajemne kółko adoracji o podobnych/identycznych poglądach i reszta według tej grupy jest po prostu naiwna/głupia, a ludzie przystający za innymi rozwiązaniami są zwyczajnie wdepytwani w ziemię. Takie moje luźne spostrzeżenia.

2

@Hushovt zdecydowanie niebieski

Zobacz wszystkie

101

101

Nie bardzo rozumiem. Co w tych słowach jest odważnego? To chyba normalne i logiczne, że skoro dotarli do finału to chcą go wygrać i zgarnąć puchar. Tak chyba ma każdy kto gra w finale.

95

1.Naprawdę nienawidzę deprecjonowania ludzi nieposiadających wykształcenia wyższego. W dzisiejszych czasach sporą część ludzi ukończyła kierunki, które naprawdę nie wymagały praktycznie niczego, aby je ukończyć, np. turystyka i rekreacja ( wiem, bo moja siostra cioteczna to studiowała).
2. Brak wyższego wykształcenia = debil, naprawdę ? Mam wielu znajomych, którzy nie posiadają wyższego wykształcenia, ba niektórzy z nich nie posiadają nawet wykształcenia średniego. Czy w takim wypadku powinienem uważać tych ludzi za debili? Jeden kolega ma świetnie prosperujący warsztat samochodowy, drugi zakład blacharsko-lakierniczy, trzeci firmę transportową, czwarty firmę budowlaną. Goście są świetni w tym co robią i czy tak być nie powinno? Po prostu nie chcieli tracić czasu, woleli działać i teraz mając te 25-27 lat mają już naprawdę solidny kapitał zarówno ekonomiczny jak i branżowy.
3. Stereotyp, iż ludzie ze wsi, czyli rolnicy są jacyś gorsi, tzn. wystaje im słoma z butów. Powiem tak często ci ludzie zarządzają gospodarstwami, które można nazywać już przedsiębiorstwem. Tak wiem pomagają im w tym ludzie, ale oni też są świetne zorientowani w tym co się dzieje. W innym wypadku bardzo szybko zostaliby oszukani przez ludzi ich wspomagających.
4. Nie oceniajcie książki po okładce.

84

Kurde, ale to jest śmieszne jak ludzie piszą, że Liverpoolowi należy się mistrz za ten sezon. Za to jak grają, ile mają punktów, itp.,itd. Tak jakby City punkty, które wywalczyło dostało za darmo. Kij z tego, że jak wygrają będą ich mieć więcej, kij z tego że grają świetną piłkę. Mistrzostwo należy się Liverpoolowi. Ja mam nadzieję, że Live zostanie znów bez niczego, od tak.

72

Gość poza tym,że jest wysoki, dobrze strzela głową i robi głupie cieszynki nie ma żadnych atutów do zaoferowania Barcelonie. Jak najbardziej jestem za jego sprzedażą, zwłaszcza z takim zyskiem.