Następny mecz:  Barcelona  -  Granada     ·  Niedziela, 19 stycznia 21:00  ·  20. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Cała Polska

Zainteresowania:

Piłka nożna, wojsko (jednostki specjalne), filmy akcji, historia

Ulubiony zawodnik:

Messi

Ulubione zespoły:

FC Barcelona

Barcelonie kibicuję od:

2009

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

11 marca 2015

Dni w serwisie

1774

Liczba komentarzy

2071

Ocena komentarzy

+5353

Najlepiej oceniane komentarze
 • Kurkmen
  Polecają 101

  @VamosGirl: Nie bardzo rozumiem. Co w tych słowach jest odważnego? To chyba normalne i logiczne, że skoro dotarli do finału to chcą go wygrać i zgarnąć puchar. Tak chyba ma każdy kto gra w finale.

 • Kurkmen

  1.Naprawdę nienawidzę deprecjonowania ludzi nieposiadających wykształcenia wyższego. W dzisiejszych czasach sporą część ludzi ukończyła kierunki, które naprawdę nie wymagały praktycznie niczego, aby je ukończyć, np. turystyka i rekreacja ( wiem, bo moja siostra cioteczna to studiowała).
  2. Brak wyższego wykształcenia = debil, naprawdę ? Mam wielu znajomych, którzy nie posiadają wyższego wykształcenia, ba niektórzy z nich nie posiadają nawet wykształcenia średniego. Czy w takim wypadku powinienem uważać tych ludzi za debili? Jeden kolega ma świetnie prosperujący warsztat samochodowy, drugi zakład blacharsko-lakierniczy, trzeci firmę transportową, czwarty firmę budowlaną. Goście są świetni w tym co robią i czy tak być nie powinno? Po prostu nie chcieli tracić czasu, woleli działać i teraz mając te 25-27 lat mają już naprawdę solidny kapitał zarówno ekonomiczny jak i branżowy.
  3. Stereotyp, iż ludzie ze wsi, czyli rolnicy są jacyś gorsi, tzn. wystaje im słoma z butów. Powiem tak często ci ludzie zarządzają gospodarstwami, które można nazywać już przedsiębiorstwem. Tak wiem pomagają im w tym ludzie, ale oni też są świetne zorientowani w tym co się dzieje. W innym wypadku bardzo szybko zostaliby oszukani przez ludzi ich wspomagających.
  4. Nie oceniajcie książki po okładce.

Ostatnie wystawione oceny

1/2 finału

1. mecz 1/2 finału Liga Mistrzów środa, 1 maja 21:00 Transmisja: TVP 1

Gorące tematy