0

@rk ogólnie druga połowa sezonu jeśli chodzi o kontuzje nie była zła więc potrafili zapobiec kontuzjom. Co do Realu to spójrz ile zdobyli punktów i na jakim etapie LM są.

6

@barcelona22 jeszcze bardziej odmłodzić?

0

@Roobo gość średnio potrzebował 12 meczów na 1 tytuł. Na pewno więc jest słaby taktycznie.

1

@Bagsik88 jak to co. Dalej będą twierdzić, że gdyby był niewinny to całej sprawy by nie było.

0

@ToWinaSedziego ahh te przyczepianie się do Raphinii dla zasady.

1

@Criss18Barca a może to nie te same osoby?

0

@korn234 tak bo przecież ostatnia zmiana Laporty wyszła nam na dobre

1

@QUNJ ten użytkownik nie robi syfu i zachowuje się lepiej niż 95% osób tutaj. Jeśli tak mają się zachowywać kibice Realu to bardzo chętnie ich tu widzę.

0

Ale to jest przeciągane. W tym tempie to do 1 nie zaczną.

1

@NeroTFP1 upadek? Przecież w tym programie była sutenerka siedząca za handel żywym towarem i mająca na sumieniu choćby zlecenie gwałtu. Wojewódzki to zwykła k...

0

@aspr1me mamy tryplet. Wstyd w Lidze, PK i LM.

0

@Kgorecki2500 oczywiście, ale ta bitwa pokazuje, że średnio liczono się z życiem Polaków.

0

@AlexDark00 nie grają w europejskich pucharach więc FFP mogą mieć w d..

1

@ViscaelBarca2007 Laportą jechał na plecach Messiego? Przecież on wyciągnął klub z gówna wygrywając LM, gdy Leo miał 17 czy 18 lat.

0

@Szklaner najlepsza jest ta wiara, że dymisja Laporty odmieni sytuację na lepszą.
Doskonale pamiętam jak kończyła się ostatnia kadencja Laporty. Oczywiście oskarżenia o wyprowadzanie pieniędzy, wciąganie Barcelony w długi. A po jego odejściu nic mu nie udowodniono, a on z Gaspardskiego bagna stworzył zespół, który dominował jeszcze długo po nim.

0

Ale bzdury z tym, że Xavi nie odpowiada za błędy piłkarzy w ważnych meczach. Skoro już niemal każdy widzi, że Araujo bardzo często nieprzepisowo pomaga sobie rękoma i na szczęście sędzia przymyka na to oko. To psim obowiązkiem trenera jest oduczenie piłkarza tego nawyku. Kolejna sprawa to owszem Xavi się uczy, ale w dużej mierze wymówek pomeczowych i zakrzywienia rzeczywistości "byliśmy lepsi". Ma on również niesamowity talent do przebrania wszystkiego w tydzień.
Co do Laporty to zwalnianie kogoś bo jest oskarżony o coś (a nie skazany) byłoby niepoważne i pasowałoby do obecnych czasów.
Jeśli chodzi o Okno i Zubizaretty to za co mieli być ściągnięci?

0

@Arden no Lewy ma zarabiać 32 mln brutto, a Mbappe dostanie ponad 40 mln. Jak więc Ci wychodzi to 2 razy więcej?
Przecież francuz nie przyjdzie zarabiać tyle co Rudiger czy Curtois

0

@Hadim kurde trzeba powiedzieć Kloppowi, że był głupi stawiając na Salaha bez dryblingu i wygrywania pojedynków. Szkoda tylko, że te ważniejsze statystyki jak g/a czy wykreowane sytuację się zgadzają u Raphinii.

16

@Hadim jeśli on jest za słaby to większość składu również. Takich zawodników się nie sprzedaje.

1

@MichuZ44 nie wszyscy, ale Twitter to bagno i lubi przyciągać takie osoby

0

@krol211 to ci sami kibice co głosowali na Bartomeu czy wyprzedali swoje karnety kibicom Feyenoordu?

0

@Destroyer_of_Worlds Dawid Villa w drugiej części swojego 1 sezonu potrafił zdobyć 1 czy 2 bramki. To mocno przeceniony zawodnik, który miewał jedynie momenty. Oczywiście być może powodem tego była gra na nie swojej pozycji, ale mnie mocno zawiódł.

0

@dar326 ale on przecież ma rację

3

Już wtedy się mówiło, że to naturalny następca Xaviego, ale oczywiście zarząd wiedział lepiej

1

Podziwiam naiwność ludzi myślących, że odejście Laporty coś zmieni.

1

@robsons23 zwolnienie Xaviego, wykup kontraktu nowego trenera i pensja dla niego i całego sztabu. A później znowu trzeba by go zwolnić bo na rynku mogą pojawić się pewne lepsze opcję

0

@BORO_12 teraz nie, ale po następnym sezonie to czemu nie mielibyśmy mieć szans?
@Gaucho problemem Xaviego jest to, że wciąż się uczy i jego błędy wiele kosztują

3

@Coutinho007 niestety musimy czekać do zakończenia następnego sezonu. Wtedy dopiero klub powinien mieć jakieś opcje rozwoju. Boli mnie trochę to stawianie na Lewego. To jest jeden z pierwszych zawodników, których trzeba się pozbyć, ponieważ kosztuje dużo i jest melodią przeszłości. Powinniśmy działać jak Real czyli zastępować starszych graczy młodszymi bo u nas to działa na zasadzie "czekamy aż ktoś będzie odchodził i dopiero szukamy zastępstwa"

1

Spójrzcie jednak mniej emocjonalnie na całą sytuację. Co w tym wypadku ma zrobić Laporta skoro nowy trener wymaga sporych nakładów finansowych i może sprawić, że stracimy szansę na kontrakt któregoś ze szkoleniowców kończących pracę w 2025 roku.
Nikt przecież nie przyjdzie wiedząc, że za rok straci pracę.

1

@Coutinho007 widać jednak pozytywy w porównaniu do sytuacji od końca kadencji Valverde. Obecnie mamy młody zespół, klub ma środki na opłacanie pensji, a nawet i transfery, stadion już w budowie. Teraz potrzeba jedynie dobrego trenera, który to ułoży.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?