O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 542
  • Liczba komentarzy 839
  • Polecenia 1415

Komentarze

11

@Galera przecież Flick powiedział, że Lewandowski w nadchodzącym sezonie będzie dla niego jednym z najważniejszych piłkarzy. To dlaczego mieliby go teraz sprzedawac. Myśl logicznie...

1

@paquito88 oczywiście wprowadzasz wszystkich w błąd bo nicko Williamsa ma kontrakt do 2027... więc w jaki sposób ma odejść za darmo? Wyjaśnij proszę???

0

@kanver_ a ja wolę spojrzeć na obiektywne statystyki pochodzące z portalu o dużej renomie whoscored, niż wciskać własne subiektywne oceny. Z tych statystyk, na ktore zrestza powoluje sie wielu dziennikarzy sportowych wynika, iz w obu sezonach Lewandowski był najwyżej ocenianym piłkarzem Barcelony w przekroju całego sezonu. Oczywiście drugi sezon byl dużo słabszy, ale to i cała reszta druzyny grała dużo gorzej. Napastnik na klasycznej 9 jest uzależniony od formy kolegów, także myślę, że jego dyspozycja będzie rosła proporcjonalnie do gry całej drużyny. Obiektywnie trzeba powiedzieć, że liczby ma bardzo dobre i może nam jeszcze wiele dobrego przynieść w kolejnych dwóch sezonach. A jak się nie sprawdzi za flicka to out.

0

@Bobert_Kubicki jest tak popularny w Barcelonie, że dochod z samej tylko sprzedaży jego koszulek wystarczy na zapłatę pensji za cały jego kontrakt...

0

@Ronad10 jakie było najsłabsze ogniwo reprezentacji Hiszpani na tych mistrzostwach? Wiele o tym mówiono też w samej Hiszpani jak i podczas transmisji meczów w Polsce ? O kogo chodzi?

Zobacz wszystkie

43

Flick nie da sobie w kaszę dmuchac, w Bayernie mu podskakiwali to po prostu odszedł pomimo tego, że w mgnieniu oka stał sie najbardziej utytułowanym trenerem tego klubu. Mam nadzieje, że w Barcelonie nie da sobie wejść na kark i będzie budował drużynę według własnej koncepcji przy wykorzystaniu zawodników, których sam wybierze. Jednego jestem pewien, on potrzebuje troche spokoju i czasu. Jak nie daj boże przyjedzie trudniejszy okres to i coś przegrają na początku to już widzę oczami wyobraźni tą gównoburzę, która tutaj zostanie rozpętana. Tymczasem potrzeba teraz czasu, ciszy, spokoju i cierpliwości.

33

Pozal się boże takich ekspertów, kompletnie nieznjascych się na przepisach, jeszcze gorsi od tego sędziego. Po pierwsze obrońca wybił rozmyślnie i całkowicie celowo piłkę bo w przeciwnym razie lewandowksi mógłby wyjść na pozycję sam na sam. Po drugie dotknął ta piłkę dwa razy a to już zasadniczo zmienią ocenę bo wówczas to jest jego blad i podanie do raphini. Po trzecie przybpodaniu do lewego raphinia nie bierze udziału w akcji, nie absorbuje bramkarza, stoi na z 20 metrów od bramkarza i nie jest do niego nawet adresowana pilka. Nie ma mowy o spalonym. To powinna być względnie prosta do oceny sytaucja. Zupełnie nie rozumiem skąd te kontrowersje. To kardynalny błąd varu. Interpretują dowolnie tak aby bylo wygodnie dla realu.

27

Typowa 9 żyjąca z podań. Ma taki styl, że drużyna musi być pod niego ustawiona wówczas prezentuje najwyższa wartość. Jak flick odpowiednio do tego podejdzie a na pewno wie jak i właściwie ustawi barce to będziemy mieli jeszcze lewego jak 3 lata temu, a Barcelonę o potędze bayernu z najlepszych lat. Myślę, że jak to wypali to jeszcze lewy wbije 40 bramek w la lidze. Trzeba tylko odpowiednio ustawić zespół i dobrać taktykę, która da najlepsze rezultaty.

25

@korn234 jak w końcu usuną ci konto na tym forum to wszyscy odetchniemy od twojej głupoty...

21

Przynajmniej probierz zmiany robi. Nie czeka jak jego poprzednich az nas dojadą tylko coś próbuje. Za to go cenie. Niezależnie od wyniku.

Media

Sonda

Kto wygra mecz Finalissima 2025?