O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 314
  • Liczba komentarzy 269
  • Polecenia 419

Komentarze

4

ale schrzanił.. masakra.. ale trzeba powiedzieć że jest poprawa, tworzą sytaucje, Lewandowski dochodzi do strzałów co wczesnej nie miało miejsca. Jest wyraźna poprawa w stosunku do ostatnich spotkań, oby to się tylko nie skończyło

2

nawet całkiem nieźle gramy, lewandowski w grze, napędza zespół, gundogan i pedri nieźle, obrona też spoko. Ciekawe jak długo to będzie tak dobrze wyglądało

1

0

o mój boże.. lewandowski.... wtf??? no tego to i ja nie rozumiem... co on k.. zrobił.. do zmiany

4

znowu k.. to samo lewy czysty gotowy a on gra do cancelo.. ile k.. razy tak mozna, a potem trolel na forum - lewandowski niewidoczny, bezproduktywny, itd.

Zobacz wszystkie

14

że młody to niby można bezkarnie popychać w polu karnym??? wtf?? ewidentny karny... spowodował upadek w wyniku popchnięcia dwiema rękami. Co jest k. z tymi sedziami nie tak w la lidze?

13

i trzecia asysta w sezonie wpada temu, który rzekomo nie potrafi przyjąć piłki... przyjemna cisza gdy w końcu nie słychać tego ujadania... miło, że moje słowa z pierwszego komentarza w pełni się sprawdzają :)

13

no i prosze wieszac dalej psy na lewym, jego akcja, jego bramka, daje nam zwyciestwo, nie pierwszy i nie ostatni raz. Karawana jedzie dalej, a psy niech szczekaja dalej :)

12

Dzisiaj nie zostaly odgwizdane dwa karne dla Barcelony, w tym jeden po ewidentnym faulu na lewandowskim... sędziowanie w la lidze jest na wyjątkowo niskim poziomie... niestety to wypacza wyniki :(

11

Zajadą Lewandowskiego na śmierć. Potem banda nieudaczników z forum będzie trącić swoje wypociny, że rzekomo piłki przyjąć nie potrafi, albo że powinni go już sprzedać co najmniej dwukrotnie. Mam jednak nadzieje, że na 9 zagra ten, którego ta sama banda chciała już kilka razy zwolnić, sprzedać lub wyrzucić na zbity pysk... czyli Ferran :)

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?