O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, świat finansów, muzyka, jazda na rowerze
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Pique
  • Ulubione zespoły Barcelona, Ajax i Legia
  • Barcelonie kibicuję od 1994 - przegrana w finale z Milanem

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 1563
  • Polecenia 1192

Komentarze

10

Nie no, na Lewym to kryminał. Ale białe prześcieradła muszą w tym roku wygrać LL, więc takich przypadków będzie więcej. Zawieszenie do końca sezonu powinien dostać cały zespół VAR.

4

To wina grubcia. Myślał, że historia się powtórzy i Xavi będzie drugim Guardiolą, a tym czasem on nie jest nawet trzecim Tatą Martinem.

Z gówna kija nie ukręcisz. Po prostu. Dlatego Xavi beż warsztatu (nie, "trenowanie" w lidze ogórkowej u arabów, to nie jest nawet trenowanie polskiej 2 ligi), bez umiejętności, bez doświadczenia, nie nadaje się na trenera Barcelony.

Chłop nie ma wizji gry, klepiemy tak, że na serio na da się już tego oglądać.
Próbuje reaktywować przestarzałą titi takę, a futbol się zmienił. Jest bardziej wertykalny, co pokazuje... Rayo, pokazał Szachter i pokazuje 3/4 drużyn, z którymi się mierzymy.

Do tego dochodzi brak doświadczenia i cały czas kiepskie wybory personalne.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie ma reakcji, nic się nie zmienia, trener jest albo ślepy albo i ślepy i nie ma umiejętności do prowadzenia Barcelony. I tyle. Po prostu.

Dochodzi jeszcze do tego fakt, że parę lat temu do Barcelony chciał dołączyć każdy zawodnik na świecie, a z taką ..ujnią, będziemy przeprowadzać transfery pokroju Romeu, Erica, Ferrara, czy innych wynalazków.

Do tego dodajmy zerowe "zarządzanie" zawodnikami, przez co co chwilę nie ma na kilka tygodni ważnego gracza. To nie jest przypadek.

Porą podziękować Xaviemu.

0

@ViscaelBarca2007 No u tych wymienionych, to tylko i wyłącznie ten drugi aspekt był decydujący. Sportowo nie było różnicy. To po pierwsze.
Po drugie odniosłem się stricte do tych pustych frazesów o miłości do klubu.
No i właśnie gdyby zależało im tylko na aspekcie sportowym, byliby w Barcelonie, ale chyba nie znasz historii tych 3 trasferów.

0

@Szmulek pełna zgoda. Pisałem już kilka razy, że nie znam praktycznie żadnego normalnego "kibica" mierd. Patrz Borek XD

0

Będzie tak jak z Vinim, Rodrygo, Endrickiem:) Też kochali Barcelonę, a jak to bywa u Brazylijczyków, poszli za kasą.

Zobacz wszystkie

21

To by było słabe i nie fair wobec Niemca, który swoją postawą w znaczący sposób przczynił się do zdobycia mistrzostwa, a ma realną szanse zapisać w się w historii hiszpańskiej piłki.

16

Kolejna dobra informacja o tym urugwajskim młokosie. Brać póki jest dostępny w rozsądnych pieniądzach.

16

To tak jakby nominowali Krychowiaka do najlepszego pomocnika eliminacji do Euro:)

16

No trudno... Wierzą, że historia się powtórzy, jak z Guardiolą.

15

"ma bardzo dobre raporty" :D Chłop ma prawie 30 lat, w tym sezonie, na 26 spotkań, które rozegrał, ma aż 3 gole i 1 asystę. Godny rywal dla naszych asów, zwłaszcza takiego Ferrana albo Ansu.

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?