O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, świat finansów, muzyka, jazda na rowerze
  • Ulubiony zawodnik Xavi, Pique
  • Ulubione zespoły Barcelona, Ajax i Legia
  • Barcelonie kibicuję od 1994 - przegrana w finale z Milanem

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 634
  • Polecenia 223

Komentarze

0

@JarekS widać chłopie, że nigdy w piłkę nie grałeś, może poza podwórkiem przed blokiem, bo piszesz takie bzdury.
To na jakiej pozycji grał, zwlaszcza, że mowa o lewym lub prawym skrzydle, nie ma kompletnie żadnego znaczenia w kwestii kontuzji Dembele. Żadnej.

Kontuzje w przerwie reprezantacyjnej? To przede wszystkim kwestia intynsywności treningów. W Barcelonie nie ma takiej intynsywności, fizyczności jak np. w Bayernie, czy nawet w Realu (nie kładzie się aż takie nacisku na ten aspekt - mówił o tym nawet poprzednik Rudego na ławce trenerskiej xD). Tutaj jest główna przyczyna.

Kolejna, to kwestia np. zaczynającego się dopiero co jakiegoś stanu zapalnego, a do tego np. niefortunny ruch, nagły zryw,itd. i kontuzja gotowa.

Idąc twoim tokiem rozumowania, dotyczącym przerwy reprezentacyjnej, Araujo doznał kontuzji już w ... 5 minucie, a grał przecież... na swojej nominalnej pozycji. xD
To jak to z twoją teorią jest? xD Podobnie było z FdJ, Depayem i Kounde.

Pomijam już fakt, że Xavi słabo zarządza drużyną (kwestia eksploatacji poszczególnych zawodników), słabo czyta grę i dokonuje często złych personalnych wyborów, ale takiej bzdury o zmiane skrzydeł, czy pozycji na boisku poszczególnych zawodników powodujące ich kontuzje, to jeszcze tutaj nie czytałem, a jestem na tej stronie od chyba 2003 lub 2004 roku:)

Generalnie sroga odklejka chłopie.

0

@Magicc89PL zaraz Ci "znawcy" napiszą, że raphinha jest generalnie dobry, ale ma "mecze w kratkę". Tutaj się zgodzę. Te słabe przeplata tymi tragicznymi. Tych 2 jest zdecydowanie więcej. Wydawało się, że już gorszym od Cou nie można być, ale jednak można:)

0

@FeriFcb uważaj, bo fanboje "talentu" brazylijczyka zaraz Ci napiszą, że uj się znasz:) Drugi Cou niestety.
Alonso również dramat.

0

0

@Eto'o9 R10 odklejka? Gość nie potrafi wygrać pojedynku 1na1. Będzie z nim tak jak z Cou. To skoro jemu chcesz dać czas, to czemu nie równie drenianemu Ferranowi?

Zobacz wszystkie

16

No trudno... Wierzą, że historia się powtórzy, jak z Guardiolą.

9

Bartomeu, to taki kaczor u nas w kraju. Rozpier...ł klub na każdej możliwej płaszczyźnie.

9

Skoro w tym klubie jest miejsce dla lengleta, minguezy, roberto, to zdecydowanie jest i miejsce dla Umtitiego. Od kogo, poza Araujo i niech będzie Pique, ma się uczyć taki średniak jak Garcia?

9

Jak w tej drużynie jest miejsce dla takiego Garcii, to tym bardziej jest miejsce dla Desta.

8

Tak na szybko. Ach ten słaby, stary Lewy:) Kessie pokazał, że zdecydowanie zasłużył na więcej minut, nawet kosztem Gaviego. I nie chodzi tylko o bramkę, ale sposób grania i dodatkowo świetną współpracę z Dembele. Francuzowi zabrakło tylko bramki do również świetnego występu. Ale wg mnie największym beneficjentem dzisiejszego spotkania powinien być FdJ, który mam nadzieję na dłużej przyspawa do ławki Busiego. Alba na plus, jak cały blok defensywny, również zmiennicy. No i Ferran, który w końcu użył prostego podbicia i strzelił bramkę:) Generalnie wszystko działało prawidłowo i cieszy zorganizowany pressing. Prawdziwy test w Monachium.