O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1791
  • Liczba komentarzy 1258
  • Polecenia 4267

Komentarze

5

Piękny wieczór przy Bułgarskiej, oby więcej takich spotkań w wykonaniu Kolejorza. Widać rękę Pana Macieja, który poukładał zespół taktycznie, oraz wlał w nich trochę ambicji i zaangażowania. Oby to był ten sezon, oby Lech zgarnął Mistrzostwo Polski na 100-lecie.
PS
Póki co zawodnicy, którzy dołączyli do Kolejorza, in plus.

1

@bafi Mistrz, mistrz, Kolejorz!

0

@TheNekro94 A to chyba, że taka gadka, wówczas to już inna sprawa ;)

0

@TheNekro94 za kilka miesięcy zaś będzie do roboty, w pół godziny nie idzie dobrze zespawać tłumika.

18

Nie oszukujmy się, wszystkie zmiany były wymuszone. Rudy w żaden sposób nie ogrywa młodych graczy, on ich wykorzystuje w sytuacjach bez wyjścia. Co innego wystawić młodych od początku, gdzie gracze mogą pokazać swoją wartość i wywalczyć pkt. drużynie, a co innego wpuścić ich w "przegranym" meczu, by potem mieć wytłumaczenie, że takimi graczami nie idzie rywalizować.

Zobacz wszystkie

105

ter Stegen mistrzostwo świata. Facet wzbił się na najwyższy poziom, broni jak w transie.

94

Nie oszukujmy się, jeżeli Real nie wygra Ligi Mistrzów w tym sezonie, a my wygramy w zbliżającym się Gran Derbi to bieżący sezon będzie smakował zupełnie inaczej.

60

Od tego Pana na zdjęciu powinno zaczynać się kompletowanie bloku defensywnego w każdym spotkaniu. W tym sezonie zdecydowanie lider defensywy.

60

Paco dzisiejszym występem wyraźnie dał do zrozumienia, że jeżeli tylko dostanie trochę więcej minut na boisku to i efekty będą. Facet, który jest od początku sezonu przyspawany do ławki rezerwowych gdy tylko dostanie więcej niż pół godziny na boisku to robi naprawdę fajną robotę. Przede wszystkim widać w jego grze, że nie szuka za wszelką cenę bramek, lecz głównie pracuje na dobro zespołu. W pierwszej połowie gdy tylko miał okazję do uderzenia na bramkę, to i tak wolał poszukać jeszcze lepiej ustawionego Suareza i dograć mu piękną piłkę "na nos". W drugiej połowie Hiszpan wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, gdy byliśmy w dość trudnym położeniu, a na koniec dołożył jeszcze asystę przy bramce Neymara. Jak na rezerwowego napastnika, który gra epizody dla mnie bomba. Ja wiem, że to był mecz z przedostatnią drużyną w tabeli, ale takich graczy, na takich rywali również potrzebujemy.

53

Serio? Cou zaś wypożyczenie? Będziemy z nim tak kisić jak z Turanem, aż mu się kontrakt skończy?