O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2235
  • Liczba komentarzy 1508
  • Polecenia 4836

Komentarze

1

@tomek8756 chodzi o to, że w 1/8 jest para europejska, zatem już można doliczyć w ciemno czwartą drużynę

7

@12Cule34 a czemu niby Hiszpania miałaby się podkładać? A może Japonia po prostu wygra mecz i wówczas Hiszpania odpadnie z turnieju? Choćby jeśli Kostaryka wygrałaby z Niemcami. Rozumiem, że Hiszpania to już na leżąco przed meczem ma wszystkich w kieszeni i mogą się dogadywać? Słabo z matmą u kolegi.

0

@Czajka90 Parodią to są komentarze ludzi, którzy nie rozumieją że 90 minut jest przeznaczone na efektywną grę, a nie leżenie na murawie, a doliczony czas gry służy temu by w nim kontynuować grę na boisku. Jeżeli w doliczonym czasie większość czasu piłka stoi, bo ktoś jest opatrywany to sędzia ma pełne prawo doliczać kolejne minuty.

19

Bramkarz Arabii siedzi na murawie trzymając się za głowę, bo zdaje sobie sprawę jak skasował kolegę z drużyny, a jakiś dzban z Argentyny leci do niego i jeszcze się do niego o coś rzuca i pokazuje łapami by wstawał. Trochę wieśniactwa i buractwa z niektórych wychodzi

1

Otamenendi już zaczyna pajacować. Zaraz mu tlen odetnie i będzie ciekawie.

Zobacz wszystkie

105

ter Stegen mistrzostwo świata. Facet wzbił się na najwyższy poziom, broni jak w transie.

94

Nie oszukujmy się, jeżeli Real nie wygra Ligi Mistrzów w tym sezonie, a my wygramy w zbliżającym się Gran Derbi to bieżący sezon będzie smakował zupełnie inaczej.

60

Od tego Pana na zdjęciu powinno zaczynać się kompletowanie bloku defensywnego w każdym spotkaniu. W tym sezonie zdecydowanie lider defensywy.

60

Paco dzisiejszym występem wyraźnie dał do zrozumienia, że jeżeli tylko dostanie trochę więcej minut na boisku to i efekty będą. Facet, który jest od początku sezonu przyspawany do ławki rezerwowych gdy tylko dostanie więcej niż pół godziny na boisku to robi naprawdę fajną robotę. Przede wszystkim widać w jego grze, że nie szuka za wszelką cenę bramek, lecz głównie pracuje na dobro zespołu. W pierwszej połowie gdy tylko miał okazję do uderzenia na bramkę, to i tak wolał poszukać jeszcze lepiej ustawionego Suareza i dograć mu piękną piłkę "na nos". W drugiej połowie Hiszpan wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, gdy byliśmy w dość trudnym położeniu, a na koniec dołożył jeszcze asystę przy bramce Neymara. Jak na rezerwowego napastnika, który gra epizody dla mnie bomba. Ja wiem, że to był mecz z przedostatnią drużyną w tabeli, ale takich graczy, na takich rywali również potrzebujemy.

53

Serio? Cou zaś wypożyczenie? Będziemy z nim tak kisić jak z Turanem, aż mu się kontrakt skończy?