O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Urodzenia (w mleku mamy)

Statystyki

  • Dni w serwisie 2407
  • Liczba komentarzy 260
  • Polecenia 204

Komentarze

8

Dziadygo jeden sam siedziałaś w pudle za zlodziejstwo a teraz będzie tu pouczał....kończę już bo zaraz mnie rozje...

0

@swiergol2 dzięki bardzo, pozdrawiam:)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 o jaką matkę którego kolegi chodzi? :)

0

@normasubiektywna napisz coś więcej o nim bo nie znam gościa:)

0

@LatajacyHolender najpierw niech poczesze trochę w Premier League albo chociaż w Bundes... to pogadamy

Zobacz wszystkie

16

Takich ludzi daj BOŻE nam potrzeba żeby wznieść Dumę Katalonii na wyżyny chwały!!!!!!
Czekam z ogromnym apetytem i niecierpliwością jak MY WSZYSCY mniemam!!!!!!!!!

14

@Sewren122 kolego to młody kot ,nie wszystko będzie zaraz idealnie,więcej wyrozumiałości .....naprawdę,przecież jeśli Ty idziesz do nowej pracy to też potrzebujesz czasu żeby wszystko poznać i się nauczyć całej roboty a do tego to młody kolo....Pozdrawiam :)

8

Dziadygo jeden sam siedziałaś w pudle za zlodziejstwo a teraz będzie tu pouczał....kończę już bo zaraz mnie rozje...

7

No właśnie, czyli wina w tym przypadku leży po stronie dyrekcji sportowej i ludziach którzy obserwują kandydatów do gry w pierwszym zespole. To oni w dużej mierze decydują kogo kupuje klub.Złe raporty na ich temat ,chociaż nie zawsze piłkarz bardzo dobry musi się super spełnić w Barcy (czyt. np.Coutinho)
Wiadomo zawsze jest ryzyko że ktoś nie wypali.Jednak długa i głęboka analiza i obserwacja danego piłkarza daje dużą pewność co do jego przydatności w naszej drużynie(stylu).
Wypowiedź Xaviego daje jasno do zrozumienia że popełniono błędy przy doborze zawodników do zespołu,źle oceniono faktyczne potrzeby kadrowe zespołu w tamtym czasie i ogólnie źle zainwestowane pieniądze.... Z resztą na temat powodów obecnej sytuacji Barcy finansowej jak i sportowej (chociaż jedno powiązane z drugim i na odwrót) to myślę że można byłoby napisać doktorat. A w ogóle kogo to wszystko tak naprawdę obchodzi? Czasu nie cofniemy więc ważne są te chwile których jeszcze nie znamy.... Pozdrawiam Wszystkich!

7

Jazda z dziadem na trybuny,cały czas mataczyli i taki był ich cel żeby kłamać do samego końca a potem odejść za free i zlizać premie! Jak posiedzi na trybunach do czerwca i straci formę to zobaczą jakie dostaną za niego oferty :) BARCA PONAD WSZYSTKO!!!!!