O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Urodzenia (w mleku mamy)

Statystyki

  • Dni w serwisie 2255
  • Liczba komentarzy 206
  • Polecenia 168

Komentarze

7

Jazda z dziadem na trybuny,cały czas mataczyli i taki był ich cel żeby kłamać do samego końca a potem odejść za free i zlizać premie! Jak posiedzi na trybunach do czerwca i straci formę to zobaczą jakie dostaną za niego oferty :) BARCA PONAD WSZYSTKO!!!!!

1

@KibicBarcy84 100%RACJA!!! PIEP.... KŁAMCE

0

@Gurolzkaszub 100% też jestem za takim rozwiązaniem....tyle czasu zwodził i okłamywał klub żeby odejść za darmo i oblizać premię.....

0

Właśnie takie jest życie, że czasami (czyt.Barca w ostatnich latach) sprowadza się zawodnika za grube miliony i potem wielkie rozczarowanie i zawód... A tu"szarak"z drugiego zespołu Espaniolu robi robotę w pierwszym zespole Barcy no i czekam na więcej w jego wykonaniu jak i Nico,Gaviego,Pedriego,Aniu i do tego Frenkiego,Marca TS,Memphisa,Busiego w zajebistej formie i tylko żeby Xavi to porządnie poukładał to wierzę głęboko że będzie grubo.... WIERZĘ!!!!! Niech ŻYJE BARCA!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH MANIAKÓW !!!!!!!!! BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!

1

@cyron1 spójrz na drabinkę pucharu:)

Zobacz wszystkie

16

Takich ludzi daj BOŻE nam potrzeba żeby wznieść Dumę Katalonii na wyżyny chwały!!!!!!
Czekam z ogromnym apetytem i niecierpliwością jak MY WSZYSCY mniemam!!!!!!!!!

14

@Sewren122 kolego to młody kot ,nie wszystko będzie zaraz idealnie,więcej wyrozumiałości .....naprawdę,przecież jeśli Ty idziesz do nowej pracy to też potrzebujesz czasu żeby wszystko poznać i się nauczyć całej roboty a do tego to młody kolo....Pozdrawiam :)

7

No właśnie, czyli wina w tym przypadku leży po stronie dyrekcji sportowej i ludziach którzy obserwują kandydatów do gry w pierwszym zespole. To oni w dużej mierze decydują kogo kupuje klub.Złe raporty na ich temat ,chociaż nie zawsze piłkarz bardzo dobry musi się super spełnić w Barcy (czyt. np.Coutinho)
Wiadomo zawsze jest ryzyko że ktoś nie wypali.Jednak długa i głęboka analiza i obserwacja danego piłkarza daje dużą pewność co do jego przydatności w naszej drużynie(stylu).
Wypowiedź Xaviego daje jasno do zrozumienia że popełniono błędy przy doborze zawodników do zespołu,źle oceniono faktyczne potrzeby kadrowe zespołu w tamtym czasie i ogólnie źle zainwestowane pieniądze.... Z resztą na temat powodów obecnej sytuacji Barcy finansowej jak i sportowej (chociaż jedno powiązane z drugim i na odwrót) to myślę że można byłoby napisać doktorat. A w ogóle kogo to wszystko tak naprawdę obchodzi? Czasu nie cofniemy więc ważne są te chwile których jeszcze nie znamy.... Pozdrawiam Wszystkich!

7

Jazda z dziadem na trybuny,cały czas mataczyli i taki był ich cel żeby kłamać do samego końca a potem odejść za free i zlizać premie! Jak posiedzi na trybunach do czerwca i straci formę to zobaczą jakie dostaną za niego oferty :) BARCA PONAD WSZYSTKO!!!!!

7

Moi drodzy nie próbujcie doszukiwać się tylko stricte czysto sportowych korzyści z ewentualnego powrotu Daniego do klubu. Moim zdaniem zdecydowanie więcej może on dać poza boiskiem....

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Barcelona powinna próbować pozyskać Alvaro Moratę?