Nico González: Tata poprosił mnie o koszulkę z debiutu, ale nikomu jej nie dam

Julia Cicha

16 sierpnia 2021, 21:03

Mundo Deportivo

52 komentarze

Fot. Getty Images

Nico González zadebiutował wczoraj w oficjalnym meczu pierwszej drużyny FC Barcelony. Dziś klub opublikował wypowiedzi, w których wychowanek cieszy się ze spełnionego marzenia.

- Nikomu nie podaruję koszulki z tego meczu, tata mnie o nią prosił, ale chyba oprawię ją sobie w ramkę. To coś wyjątkowego, taka chwila zdarza się raz w życiu.

- Byłem bardzo rozemocjonowany, ten stadion robi duże wrażenie, motywuje. Chciałem zagrać i cieszyłem się, gram w tym klubie całe życie, a ci piłkarze są teraz moimi kolegami. To coś pięknego.

- Presezon poszedł nam bardzo dobrze, w drużynie było wielu młodych zawodników, którzy mogli zadebiutować. Zasługiwaliśmy na to. Miałem szczęście, bo wczoraj trafiło na mnie. Nie sądziłem, że będę czuł się tak swobodnie i dobrze.

- Koeman powiedział mi, żebym cieszył się tym momentem, bym był spokojny i dał z siebie wszystko na boisku. Później świętowałem z kolegami, jesteśmy zadowoleni z wygranej. Piłkarze Realu Sociedad również mi pogratulowali.

- Dedykuję to rodzinie i przyjaciołom, oni zawsze mnie wspierają i teraz cieszą się moimi doświadczeniami.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Takich ludzi daj BOŻE nam potrzeba żeby wznieść Dumę Katalonii na wyżyny chwały!!!!!!
Czekam z ogromnym apetytem i niecierpliwością jak MY WSZYSCY mniemam!!!!!!!!!

@PIOTR76BARCA Z takim apetytem że wpada w nogi rywala i zarabia zółtą kartkę. Rzeczywiście więcej takich z niecierpliwością xd

@Sewren122 kolego to młody kot ,nie wszystko będzie zaraz idealnie,więcej wyrozumiałości .....naprawdę,przecież jeśli Ty idziesz do nowej pracy to też potrzebujesz czasu żeby wszystko poznać i się nauczyć całej roboty a do tego to młody kolo....Pozdrawiam :)

Ludzie można mieć o coś pretensję do Memphisa,Antosia czy Pique ale NIE do młodych!

@Sewren122 A ty już na camp nou nie grasz ????

@Sewren122 Ja nie jestem przekonany, że tam w ogóle był faul. Wynik piłkę i później w dalszej fazie wślizgu cofnął nogi do siebie.
« Powrót do wszystkich komentarzy