O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1954
  • Liczba komentarzy 96
  • Polecenia 168

Komentarze

3

Spokojnie!Czekamy na dźwignię,a więc na pewno się uda.Oczekiwany czas aktywacji dźwigni to lipiec 2024r.Co do pożądanych przez nas piłkarzy,mamy jeszcze mnóstwo czasu,a zawodnicy czekają tylko na nas i będą czekać dalej oraz marzą o obniżce pensji,żeby tylko do nas trafić .Pozostaje jedynie kilka drobnych szczegółów do przeskoczenia tj.Brak kasy,niechęć klubów do sprzedaży i negocjacji,wygórowane oczekiwania finansowe klubów (tu mamy jednak genialny plan,który obejmuje płatność w ratach rozłożoną na 15 lat plus prośba zejścia z ceny). Dodatkowo 1,3 mld długu plus 126mln zaległych za poprzednie transfery oraz uciekający czas.Najważniejsze,że wszystko idzie do przodu,zgodnie z planem.Ja jestem optymistą

0

Zaraz jak to było w dzisiejszej prasówce?,,Czekając na dźwignię", ,,Uzależnieni od dźwigni"ha ha ha A może by tak ,,W uścisku dźwigni" albo ,,Między dźwignią,a rzeczywistością" hmmm

0

@SIWY SIX W końcu ktoś dobrze napisał.Przecież my w ogole nie powinniśmy nikogo kupować i ratować finanse przez 3-4 sezony(mowa jest o 1,3 mld dlugu,jak nie więcej).To w ogole smieszne,ze oni robią jakiekolwiek podchody.Dobrze ktoś z Bayernu powiedział,że w ich kraju Barcelona byłaby bankrutem.Taki Laporta robi co może,ale mydli ludziom oczy,ponieważ żadnych trasferow nie będzie,toniemy po uszy w finansowym szambie.Jeśli Laporta i jego doradcy mają choć trochę oleju w głowie,to w ogóle nie powinni dokonywać żadnych transferow,tylko zacisnąć zęby i i ratować sytuację,co poniekąd robią.Inaczej powstaną kolejne długi,zobowiązania,które wytworzą kolejne długi.Założę się,że taki Bayern w naszej sytuacji zapiąłby pas i reperował finanse,a trasferach nie byłoby mowy.Przecież my mamy jeszcze ok.126 mln długu dodatkowo wobec innych klubów za dokonane w przeszłości transfery.Laporta się nie przyzna i gra na zwłokę,mamiąc nas jakimiś dzwigniami.Będzie to robił do końca okienka trasferowego,a potem powie,że się nic nie dało zrobic,ale probowali.Musi tak robić,bo to polityk i nie ma zamiaru mówić,że jest gorzej niż myślimy,bo lud żąda natychmiastowych efektów,a to co zsp......jego poprzednik idzie na jego konto.

0

Barcelona nie prowadzi obecnie rozmów z nikim,bo nie ma kasy,a dźwignia nie jest w stanie udźwignąć oceanu finansowego gówna ,w którym się znaleźliśmy.Tak już będzie do końca okienka. Barcelona to Barcelona tamto.Są już blisko,ale przeszkodą są wygórowane wymagania finansowe.Po co ten Laporta mydli ludziom oczy,robiąc złudne nadzieję.?Stara się jak może,robi co może,żeby posprzątać ten syf, ale niech powie uczciwie,że transfery będą za 2-3 sezony,bo nie ma innego wyjścia i teraz wystajemy ledwo czubek nosa ponad szambo i jakimś cudem utrzymujemy się na powierzchni,a proces wychodzenia z tak wielkiego kryzysu musi potrwać. Tak byłoby uczciwiej.

1

Zobacz wszystkie

10

Podzielam zdanie,że niektórzy naprawdę nie zdają sobie sprawy w jak fatalnej sytuacji finansowej się znaleźliśmy. Pozbycie się Antoniego,to była jedna z lepszych wiadomości tego dnia.Facet totalnie bezużyteczny z wielką pensją,który to blokował szansę na grę młodym wilkom.Tutaj naprawdę rozgrywa się walka o być albo nie być.Nie zdziwię się jak się okaże,że nasz dług jest dużo większy niż ten przedstawiony.

10

Najlepszy byłby Francesco Smudini.Ta myśl szkoleniowa,ten polot,ta kultura wypowiedzi.W końcu nie byle kto prowadzi reprezentacje Polski,a jemu się to udało więc jest jeszcze dodatkowy wątek przemawiający za tym wybitnym szkoleniowcem.To jedyny sensowny wybór i chyba do wzięcia.

9

Przestańcie opowiadać,że koleś się nie przyjmie.Można go lubić lub nie,ale on jest pewniakiem.Ma umiejętności,które już pokazał, ma niezłą technikę,świetną skuteczność(wykończenie),zgranie zespołowe, zna ligę.Bardziej martwiłbym się o Dembele,który ma potencjał,ale do tej pory poza nielicznymi wyjątkami,biegał jak dziecko we mgle albo oddawał piłkę innym.Coutinho to na razie także wielkie rozczarowanie.Martwiłbym się o nich a nie o Griezmanna.

8

Zbliża się moment prawdy.Bolesnej prawdy.Jesteśmy w polu z niczym.Proszę nie publikujcie już tych,wyssanych z palca newsów.Publikacje brukowej prasy i doniesienia z kosmosu narobiły nadziei wielu z nas. PSG nie sprzeda nam Verrattiego!Koniec kropka.Marco wraca do treningów i koniec tematu.Oni nie usiądą z nami nawet do stołu więc po co nadmuchiwać balonik.Gdyby transfer miał jakąkolwiek szanse już bylibyśmy po jakichś wstępnych rozmowach.Nic takiego nie miało miejsca.W tym wypadku mogłaby pomóc jedynie klauzula, której nie ma lub zbliżający się koniec kontraktu.Co do Bellerina będzie podobnie lub Wenger zaśpiewa z 80 melonów i nam się odechcę.Wolałbym się mylić i jeśli tak się stanie pierwszy będę bił się w pierś.Ten zarząd musi odejść,bo albo sprzedają za grosze albo czekają na cud.Tak sobie będą czekać, do końca okienka transferowego.Mogli chociaż powalczyć o Silvę z Monaco,on był do wyciągnięcia.

8

@adi19962 A w czym on jest lepszy od Setiena?Dostaje łomot z każdą lepszą drużyną. Dla mnie osobiście żadna różnica czy 1:4 czy 2:8, czy 0:3,bo widać pewną powtarzalną tendencję. Ten gość to taktyczne zero. Ma lepsze gadane od Setiena i sprawia wrażenie stanowczego i charyzmatycznego.To jednak tylko pozory,bo nie idą za tym żadne wyniki.,,Jak nie wyjdzie to zwolnić go na koniec sezonu"-To już mogę ci powiedzieć w ciemno,że nie wyjdzie.Na obecną grę naszego zespołu nie da się patrzeć,choćby dlatego powinno się go wywalić. Ten rok jest kolejnym okresem przejściowym.Zmieniłbym nawet 5 trenerów do końca tego sezonu,żeby poeksperymentować, żeby próbować zmian ustawień itp.,zanim zatrudnimy kogoś lepszego. Wszystko byleby to odmieniło obraz gry. Nie mam ochoty już patrzeć na tę miernotę trenerską i bezpłciową,nie przynoszącą żadnych efektów grę.Setien też wygrywał z ogórkami,ale to za mało. Kuman pokazał na co go stać w poprzednim sezonie,przegrywając mistrzostwo na ostatniej prostej,a miał w składzie Messiego. Pokazał też na co go stać w każdym innym klubie,który trenował. Śmiem twierdzić,że nawet Setien wygrałby mistrza w tamtych warunkach.