0

@Maker0 ale oni nie płacą większości pensji bo większość przerzucili na pozostałe dwa lata, teraz się kluby będą dzielić 5 czy 6 mln a my poza tym i tak mu jeszcze prawie 30 wypłacimy

0

@Lewandinho nike moze samo przedłużyć do 2028 na tych samych warunkach nawet bez zgody klubu

0

@Ronad10 jakie tajne? Przecież kibic każdego klubu wie ile zgarnia za stoje jego drużyna. Zdecydowanie najwiecej placi nike i adidas, teraz puma próbuje wskoczyć na ten poziom. Ja tylko mówię, że trzeba z nike dobrze żyć żeby była chociaz presja nowego kontraktu

3

@MesQueUnClub_87 ja czuję, że skończy na ławie :D zakład o symboliczną kawę? :D

0

@nowy19pl no nawet na pewno dostali catering. Zamiast płacić rocznie z 5 mln zapłacili 25 i weszli w te "dzwignie"

0

@Ronad10 no jeszcze tylko adidas wykłada takie kwoty ale jak mają real to nie wiem czy ich barcelona będzie interesować xd reszta producentów to jak ma największe kontrakty na 40-50 mln to nie wiem czy dadzą radę zaproponować nagle150

0

@BISHBASHBOSH wpisz sobie jego kontuzje i poczytaj jak wygląda leczenie bo wszedzie to samo podają. Powinien przejść operacje żeby usunąć źródło problemu, to co teraz robią to tylko tylko czekanie aż zejdzie stan zapalny. Cały kompletny proces leczenia to oczekiwanie na zejście stanu zapalnego od 2 do 4 tygodni, operacja po której 6 tygodni się leży i 12 tygodni rehabilitacji. Może mu to leżenie miesiac-dwa pomoże ale pytanie na jak długo

1

@lucca87 za 4 lata... nike doskonale wie co może a co nie a jak się wycofają to puma obetnie ofertę o połowę jak nie więcej bo i tak nie będą mieć konkurencji to po co mają przeplacac

1

@barcelonaLM christensen żeby wyleczyć się na 100% to 5-6 miesięcy, jak wróci za miesiąc to znaczy, że nie robią nic z kontuzja i tylko czekają aż zejdzie stan zapalny i będzie dalej grac na lekach. A że to zwyrodnienie to może wrócić zapalanie po tygodniu a może po 3 miesiącach, loteria

2

@BORO_12 ja bym się tak daleko nie posuwał, na razie trzeba zrobić kilka(naście?) mln na Olmo więc wypychają kogo się da. Młody pewnie nie jest z tego powodu szczęśliwy więc nie przedłużył umowy bardziej i za rok zobaczy jaka będzie jego sytuacja

0

@dzefrej234 jak grał na LO to przez to dziwaczne ustawienie notorycznie zostawał 1v2. Nie było defensywnego, nie było wracającego skrzydłowego i się kończyło jak się kończyło. Teraz by się dużo lepiej odnalazł bo wreszcie jakiś porządek jest na boisku

0

@Bogan ogólnie mogę iść o zakład, że chłop nie wróci wcześniej niż końcem grudnia bo pełny cykl rehabilitacji przy takim urazie to 12 tygodni+ odpoczynek wcześniej aż mu zejdzie stan zapalny, przy operacji dodatkowe 6 tygodni. Jak wróci wcześnej to po prostu go tylko podłatają jako-tako tylko i za chwilę będzie to samo

0

@Bogan Bo chcą zacząć od leczenia zachowawczego. jak pisałem, to jest coś jak łokieć tenisisty. Zmiana zwyrodnieniowa skutkująca stanem zapalnym. Takiej rzeczy się nie wyleczy inaczej niż po prostu leżąc i nic nie robiąc i może to zająć miesiąc a może zając trzy, tak naprawdę to nie da się przewidzieć w jakim czasie będzie się to regenerować. Musi zejść stan zapalny, dopiero wtedy da się ocenić czy taki długi odpoczynek wystarczy i noga się zregenerowała całkowicie czy konieczna będzie operacja

0

@Values dziadzia spi na kasie i wszyscy o tym wiedzą a u nas jest jak jest i korzystają z tego

1

@La Pulgaa chłop lewego nigdy nie zastąpi bo to gość 20 cm niższy. On może grać obok lewego lub obok innego wysokiego napastnika jak lautaro w interze. Tylko vitor jest dużo bardziej drewniany xD

0

@BORO_12 trzeba się z nimi dogadać żeby chcieli przedłużyć umowę i od innej firmy wiecej wyciągnąć dzięki temu xd

0

@BORO_12 ale też nie ma się co czarować, największe kontrakty to nike, puma i adidas. Z nike się kłócimy, adidas ma real. Jak liczymy na zajebisty kontrakt trzeba z nike się przeprosić, niech wywierają presję na pumie, że muszą dać więcej siana jak chcą nas przejąć

0

@BORO_12 no to o tym mówię, bez nike dostaniemy dużo mniej bo adidas siedzi cicho i niewiadomo czy będą zainteresowani a puma ma sama ze sobą licytować ofertę? Jeżeli będą wiedzieć, że mamy tylko ofertę od firmy x na 70 mln to po co mają dawać 200 jak nawet 100 będzie wyraźnie najlepsza oferta

1

@Zbiciu po prostu już mi się źle robi jak pomyślę że za rok będzie to samo xd

1

@Bogan to nie jest niedoleczony uraz ale jakaś forma stanu zapalnego powracającego przy intensywnym wysiłku. Może ma jakieś zwyrodnienie i pewnie nie chcą po prostu operować bo chłopa pół roku nie będzie więc próbują zachowawczo to zaleczyć na jakiś czas

2

@fenix1983 ale to ciągle odkładanie problemu na później. Jeszcze brakuje by się Atletico wycofało i będziemy z chłopem jeszcze rok się bujać

0

@BORO_12 no tak ale bez nike licytacja mniejsza i się skończy na dużo mniejszej kwocie

0

@BORO_12 w interesie klubu jest świetna relacja z nike żeby właśnie nie bo takiej sytuacji tylko licytacja

0

@BORO_12 jak nike się wycofa a adidas nie będzie zainteresowany i rzuci np 75 to po co puma ma dawać więcej niż 100?

0

@BORO_12 bardziej laporta probowal kolejnych wałów i mu pokazują miejsce w szeregu. Przecież kto nie będzie później to będzie miał na uwadze, że barcelona kręci i kombinuje mimo podpisanych umów. Do tego jak nie będzie presji dobrej umowy od nike to puma/adidas nie będą rzucać zbyt wiele bo i po co

0

@BORO_12 2029 to nie koniec kadencji laporty

0

@JoeSatriani bo żadnego się nie da sprzedać:(

1

@Tarins christensena sprzedać xD przecież napisał, że lenglet nie chce odejść

0

@vanbor czym się obronią? Gdyby chłop nie zrobił nic klub już by wyszedł z długów ale laporta obiecał show. To jego idiotyczna polityka doprowadziła do tego, że co okienko toniemy w kupie i dlugo nie będzie lepiej. Aktualnie wszystkie zobowiązania klubu są na 5 mld euro (3 mld sam stadion, ponad miliard innych zobowiązań, zalegle naleznosci na transfery, do tego cvc zje też grubo ponad miliard.) To nie jest przypadek, że ludzie będący w klubie po 20 lat uciekają jak szczury. A grubcio ma to w nosie, jego jedyna taktyka to teraz show a martwić się będziemy później

1

@Galera młody kon to odwalił najwięcej baboli ze wszystkich obrońców grających w 3 lidze I w zasadzie w pojedynkę zawalił awanas rezerw. Fizycznie ma gigantyczny potencjal, technicznie lekkie braki ale ustawianie się i orientacja co się dzieje dookoła to jakaś masakra. Chłop się potrafi do tego stopnia zawiesić, że jak ma do wyboru doskoczyć do tego lub tego to stoi w miejscu i się patrzy bo nie wie co robić. Na ten moment się nie nadaje nawet na zmiennika, on musi grac po 4000 minut w sezonie to się zacznie wyrabiać i za 2-3 lata może być kawał piłkarza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?