O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, muzyka
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Zagłębie Lubin
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie 59
  • Liczba komentarzy 62
  • Polecenia 131

Komentarze

11

Ten transfer nie napawa optymizmem, przy takiej dziurze w budżecie jest nam on wręcz zbędny

0

Bernardo jest nam niepotrzebny na chwile obecna, mamy zbyt szeroka kadrę. Jedynie cieszy fakt, że Neto odejdzie i że w końcu pojawiła się oferta za Martina

0

Szans to on miał nazbyt wiele.. nie osiągnął po prostu odpowiedniego poziomu.

2

Nie zapominajmy że sprzedany został również Ferran Jutgla za ok 5 melonów z tego co pamietam

1

Wszyscy cisną po FDJ że nie podniósł jakości zespołu, a przepraszam bardzo na boisku znajduje się 11 zawodników którzy również grali wielka kupę tym bardziej że nie mieliśmy żadnego bramkostrzelnego napastnika. Czemu na Ferrana nikt nie ciśnie że chłop się nadaje co najwyżej na ławkę rezerwowych a tez nie kosztował małych pieniędzy. Klub dalej popełnia błędy bo ja osobiście nie widzę sensu płacić za Kounde 60 baniek które są nam potrzebne na prowadzenie zespołu.. druga sprawa lepiej opłacać najwyraźniej tych którzy nie wnoszą nic do zespołu.. przypominam ze pjanic również kasuje ok 15 melonów brutto.. obecny zarząd brnie w to samo gowno..

Zobacz wszystkie

28

72 melony za raphinie widzę ze zarząd niczego się nie nauczył po poprzednikach.. dalej chcą szastać kasa

16

Abde jedynie na wypożyczenie, szkoda za 8 milionów go oddawac bo chłopak ma potencjał i w przyszłości można na nim więcej zarobić, tym bardziej ze na prawym skrzydle szału nie ma..

12

@przemek1920dm po pierwsze ten transfer się zwróci w znacznym stopniu i dodatkowo klub marketingowo na tym zyska, Lewy to marka a takiego piłkarza nam brakuje od odejścia Messiego.. ktoś musi przyciągać kibiców na stadion i koszulki trzeba sprzedawac i Robert do takich osób należy.

11

Ten transfer nie napawa optymizmem, przy takiej dziurze w budżecie jest nam on wręcz zbędny

8

Jeszcze będziemy płakać za nim, wspomnicie moje słowa, okaze się ze w pomocy prócz dwóch młodych nie da nam nikt jakości, busi już stary, jezeli Ci młodzi (gavi pedri) nie będą kontuzjowani to tylko coś z nimi mozemy powalczyć