O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4469
  • Liczba komentarzy 1122
  • Polecenia 766

Komentarze

4

Ktoś jest wstanie wyjaśnić skąd taki spadek? XDD

3

Co do kadry to po prostu najlepsze pokolenie od wielu lat jest już po drugiej stronie. Nowi piłkarze są kilka półek niżej niż kilka lat temu byli Lewy, Piszczek, Kuba, Glik, Krycha itd. Także można się zacząć przyzwyczajać że awans na wielkie imprezy to będzie już ogromny sukces a nie jak ostatnio obowiązek.

1

Po Rubialesie widać, że tam wszystko jest tak zabetonowane, że nie ma szans tego ruszyć bez jakiegoś wjazdu prokuratury do domów tych działaczy. Dlatego ja się nie łudzę, że cokolwiek mu zrobią. Oni są nietykalni chyba że w Hiszpanii się coś zmieni.

0

@michalgajdek rozumiem ale jego wcześniejsze opinie np ta z Messim mocno minęły się z tym co się stało. Stąd wątpliwości co do jego wiarygodności. Oczywiście że ma nieporównywalnie większą wiedzę niż my wszyscy razem wzięci na tej stronie w sprawach prawa Hiszpanskiego. Moje pytanie dotyczyło bardziej tego na ile jego przeszłe przewidywania okazały się trafne bo tylko tak jesteśmy wstanie w jakiś sposób ocenić na ile prawdziwe mogą być jego opinie w tej sprawie.

0

W ogóle ktoś wie na ile wiarygodny jest ten Emilio Cortes? Bo np w sprawie Leo kilka lat temu twierdził ze nic mu nie grozi po czym dostał 21 miesięcy wyroku. Wcześniej w tej sprawie też się wypowiadał i z czasem jego przewidywania okazywały się nieprawdziwe.

Zobacz wszystkie

36

Tak, wszyscy wygrywają na farcie...

32

Nie wiem jak można mieć wątpliwości co do Ronaldo, koleś pobił rekord goli w fazie grupowej LM ma najwięcej bramek Real wyszedł z 1 miejsca. Jego gra w lidze nie ma tu absolutnie żadnego znaczenia bo to ranking za grupę LM.

29

Podatek na poziomie 50% to kradzież i brak jakiejkolwiek moralności.

26

@JimMorrisonFCB A moim zdaniem reprezentujesz dokładnie to samo podejście co lewicowa strona która również chce dyktować co wypada a co nie. Jeżeli kogoś obraża jakiś ręcznik to jego problem, nikt nie zmusza do kupowania. Każda próba cenzurowania w oparciu o subiektywne spojrzenie na jakieś sprawy nie prowadzi do niczego dobrego.

25

Czyli obecnie najlepszy strzelec LM ma nie znaleźć się w najlepszej 11 ? I co ma do tego liga Hiszpańska ?

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?