O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 1294
  • Liczba komentarzy 10880
  • Polecenia 26574

Komentarze

6

@michal26 Wniosek jest prosty - Nigdy się nie bij na drodze, a jak jesteś dziewczyną, to nie bierz w tym udziału, ale no tak. Patusy, patusiary, patologia. Szkoda dziewczyny, ale no... Selekcja naturalna. Tak to się zwie. Kierowca pójdzie siedzieć za zabójstwo, a gówniarze będą do końca życia mieć na głowię tę głupotę.

3

@Rewolucja123 ale piłkarze Barcelony utrzymywali się tak przy piłce, bo potrafili też dryblować i z niejednej trudnej sytuacji wyszli dryblingiem, by potem podać. Jak widać masz dzisiejszą Barce, która nie mogła wyjść spod pressingu, bo kilka razy trzeba było się pokiwać. Oj to nie jest takie 0 1.

3

Nowe postanowienie bekowe trzeba ogarnąć. Rok siłowni, a potem hot tub stream z domu bez koszulki. Jestem ciekaw ile osób by oglądało XDD.

Już nic by mnie nie zdziwiło. Wbijam dziś na twitch, a tam typiara z cycami wywalonymi arbuza sobie je przez słomke i cyk 800 ludzi.

1

@bartekvisca No ale potem takie dupsko fajnie tańczy na dyskotece ;)

3

@LeoMessiah Rzadko odpowiadam na pytania. To jest to co robię.

Zobacz wszystkie

200

@Chwytliwy ale z ciebie męczennik. Wielce poszkodowany użytkownik.

104

Valverde nie ma planu B i C. Nie ważne jak gra Suarez czy kto tam. Zawsze jedna i ta sama zmiana. Coutinho za Dembele. Mam dość tego trenera.

101

Arthur wspaniały człowiek. A ma dopiero 22 lata...

88

Daj numer do dealera.

88

Kurczę, znowu czekam na ogłoszenie powołań i wyjściowego składu na mecz. Znowu powraca to uczucie. Za Valverde tak mi piłka zbrzydła, że masakra.