0

@hugz jakby się nie łapał to by na nią nie jeździł przecież xD będzie mógł grać bo na początku eliminacji spełniał kryterium wieku, a że na imprezie będzie mieć 22 to już normalna sytuacja

0

@Fake69 przecież tu pytali o to o co mieli zapytać. A co do umowy z nike to raczej wszystkie przecieki są zgodne, że rocznie będzie mniej niż było ale przez długość kontraktu przebiją wartość umowy realu z adidasem. Inna sprawa, że tamci za rok będą swój kontrakt negocjować i żeby się nie skończyło, że dostaną 2 razy tyle co my bo lapcio na gwałt gotówki potrzebuje

0

@hugz yyyyy ale co ma do tego, że miał urodziny, przecież to go z niczego nie wyklucza i będzie filarem dla młodzieżówki

0

@gaucho104 no tak, zawodnik się musi stawić na badania u lekarzy reprezentacji i muszą sami wystawić swoją diagnozę

1

@David_Martin powinny być nawet 3, w ostatniej akcji 1 połowy obrońca nie wybił piłki tylko zapierdzielil kopa militao w piętę xD

2

@Linghunter88 jak w tym meczu real powinien dostać jeszcze 3 rzuty karne i nikt w zasadzie jakoś sensownie nie potrafi wytłumaczyć jak nawet do monitora sędziego nie wzywali xd kiepsko grają ale tu to raczej sędzia robił ile mógł żeby nie wygrali

1

@Alo_Vi możliwe, nawet bardzo. Mogą mieć fizycznie np 70 mln w kasie ale wydatki na poziomie 67 i już nie mogą wydać 10 na chlopa

0

@Murazor tebas jakby tylko chcial to by wymagał od nas rozliczenia poprzedniego sezonu przed rejestracją graczy. Tam jest spory minus i ani by nie było olmo ani za bardzo możliwości rejestracji piłkarzy. Dogadali się i tebas przymknął oko, czekają na bonus z nike żeby całość na zero wyszła. Tak samo te ruchy medyczne są do podważenia a tebas cicho siedzi. Z jego strony przysługa dla nas bardzo duża, jestem po prostu ciekaw na jakie gówno się tym razem lapcio zgodzil

0

@FCBCzarnuH nie. Można go wyrejestrować ale i tak klub mu kasę wyłoży

0

@JarekS chyba, że się skończy jak z fatim :D

1

@mightyanaldevastator jego agent znany jest z dojenia klubów. Projekt projektem ale jak ma pograć rok tam jeszcze i potem dostać np 13 mln brutto przez 5 lat albo iść teraz i dostać 6 to wątpię, że się skusi odrzucać 30 mln na kontrakcie byle pograć u nas

2

@mightyanaldevastator wątpię, że będzie chciał mniej niż 10 mln brutto po takim sezonie. Jedyna szansa dla niego na gruby kontrakt jest teraz

0

@Murazor aktualnie nasze rejestracje zawodników są dobrą wolą Tebasa, mamy nierozliczony poprzedni sezon I uwzględniają liczby z planowanego budżetu a nie te realne. Pytanie co laporta obiecał tebasowi za jego przysługę xd

0

@Damian_Balde za rok przy dobrych wiatrach zacznie truchtać, zanim złapie rytm to będzie grudzień

1

@mightyanaldevastator mnie najbardziej bawiło jak były momenty, że miał do wyboru iść za tym albo za tym i jak długo podejmował decyzję praktycznie sie zatrzymując;D

0

@Turio to proste, lapcio planuje dalej lecieć na picu i liczy, że żaden klub nie rozpocznie prawnej batalii i będzie można kręcić bez konsekwencji

1

@mightyanaldevastator faye to wyglądał jak dziecko we mgle, fizycznie przewyższał wszystkich ale co z tego jak chłop się w każdym meczu zawieszał i odwalał jakieś dziwne babole. Do tego chroniczne problemy z ustawieniem, kompletnie nie potrafi się ogarnąć gdzie powinien stać jak piłka tu a przeciwnik tam. Ja wiem, ze to kwestia doświadczenia ale chłop musi pograć 2-3 sezony I zawalić jeszcze kilkanaście bramek zanim się nauczy

0

@sokot no zaskarżą i będą rozważać zasadność zastosowania artykułu. Bardzo grubymi nićmi to jest szyte, mogą podważyć. Lepiej niech ogarniają kasę żeby nie było niepotrzebnych jaj i tyle

0

No ale ja nie rozumiem czemu się tak dziwicie, całe te ostatnie rejestracje to czysty wał oparty na Kruczku prawnym. Nawet jak bilbao teraz odpuściło to każdy kolejny rywal ma dosc solidne podstawy żeby nas zaskarżyć i nie wiem czy wtedy to przymykanie oka przez tebasa wystarczy bo hiszpańskie trybualy są przynajmniej dziwne w swym działaniu xd

2

@JarekS no trochę śmiech, odnośnie realu nastepny kontrakt ma być na 150-160 plus premie, będziemy prawie połowę mniej dostawać

0

@DonPancio no, tyle było gadki, że będzie zajebisty kontrakt a tu się okazuje, że lapcio się daje bez mydła wydymac byle dostać premie na transfer. My 90 mln+premie wwiec jakieś 110-120, real ma z premiami teraz prawie 160 a kontrakt podpisali z 6 lat temu.

2

@Tibu ogrywa? Wszystko się trzyma na domniemaniu korzystnej interpretacji przepisu. Jak ktoś złoży protest to się mogą zrobić jaja i będziemy rezerwami grać, tak laporta ogrywa

0

@Andrzej92 nike ma jeszcze 4 lata umowy, po co mają się spieszyć. Im to nie na rękę z żadnej strony. Klub robi im dziwne problemy, chcemy nagle dużo więcej kasy i gigantyczną premię a jakby nie dajemy od siebie nic więcej niż do tej pory. Mogą spokojnie 2 lata czekać zanim zaczną rozmawiać, nic nie stracą a oszczędzą z 200 mln...

0

@Rifek minus się nie zrobił większy, mamy rok fiskalny niezamknięty i ciągle liczą wg prognozowanego budżetu na poprzedni sezon gdzie zrobiliśmy +9 xd

3

@Xavifcb6 bo nie ma kasy, ani teoretycznie ani praktycznie. Laporta obiecał show przychodząc więc wydajemy więcej niż klub zarabia a zarząd ratuje się właśnie takimi lewymi dźwigniami i manewrami. Tak nieudolnego i niekompetentnego zarządu nie ma w żadnym innym klubie, wszyscy dyrektorzy którzy budowali sukcesy 10/15 lat temu poodchodzili przez ostatnie 2-3 lata bo nikt mający choć cień moralnego kręgosłupa nie chce brać w tym udziału. Jeszcze jako ciekawostkę dodam, że my na zarządzanie wydajemy 200 mln euro gdzie real ledwo przekracza 100

0

@Ronad10 amortyzacja nie może być 9 skoro kwota była 55. Na maks 5 to 11 i pensja, podają od 9 do 13 więc niech będzie 20-23 mln potrzebne

0

@cules100pro bo jeszcze amortyzacja transferu, olmo będzie ociazac łącznie pod 30 mln a z gundo oszczędzili 13. Z vitora nic a z lengleta z 8.

0

@Ronad10 tylko producent z koszulek itp ma z 15%, nawet jakby miał 30% to i tak nazbiera z 50 mln, reszta to inwestycja która się ma zwrócić z innych produktów firmy. Taka amerykańska firma musiałaby wypuścić mnóstwo dodatkowego sprzętu i ściągnąć jeszcze jakieś gwiazdy do siebie. Nie mówię, że to niemożliwe ale łatwiej chyba załagodzić sytuacje z nike, niech puma czuje zagrożenie i konieczność zrobienia "grubej" oferty.

0

@Ronad10 no ale jeżeli się mówi o np 50 dla klubu x i to największy kontrakt producenta to czy da radę wyłożyć 150 dla nas? Po prostu presja nowej umowy z nike jest dobra by od puny więcej wyciągnąć

0

@[Oli] nie tyle on zawalił co trener, odpal sobie jakis mecz z zeszłego sezonu. Tam było permanentnie 2v1 bo graliśmy bez defensywnego i lewego skrzydłowego. Chłop co akcja zostawał sam a cały hejt na niego poleciał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?