• Liczba komentarzy 214
  • Polecenia 480

Komentarze

2

Mocno nam go zabraklo po przerwie covidowej. Mecz z mallorca, jego przechwyt w pierwszej akcji i gol Vidala. A potem ogladalismy pomoc slimakowo-zolwiowa (Rakieta i Busi). Jedyny plus ze Puig dostal wiecej minut.

0

A co z Todibo? Jaki jest jego status? Na faze grupowa na pewno byl zgloszony (gral z Interem), potem bylo wypozyczenie do Schalke. A teraz? Zostal juz na bank wykreslony ze listy zgloszonych do LM?

2

@ForcaMilosz Todibo wyglada na bardziej „ofensywnego” obronce. Super wychodzi z pilka ale bardziej naraza sie na tzw „babole”. Araujo to szansa na solidnego rzemieslnika.

6

Todibo mial byc „nowym” Varanem

0

@herbblaugrana w ten glupi sposob pozbawil Barcelone B szans na awans w playoffach. Araujo musi jechac do Baskow z Alaves bo nie ma kim grac. Chyba ze wystawi slimaka Busquetsa na srodku obrony.. w sumie co to za roznica, mecz o pietruszke

Zobacz wszystkie

34

Tak zmarnowac najlepsze lata Messiego zatrudniajac takiego nieudacznika na lawke trenerska..i co najgorsze nie opamietac sie przez 2 lata. Brawo Bartomeu.

33

Verma lezal z 2 min, pozniej zmiana, levante gra na czas a gosciu z gwizdkiem po rownych 45 konczy polowe

30

"Najlepsze, co mógł zrobić klub i sam zawodnik, to zaakceptować wyrok i zamknąć ten rozdział", i tyle w temacie

29

Nigdy mu nie zapomnę tej przegranej z Romą, to fatalne nastawienie graczy i co najgorsze jego bierność w trakcie zawodów. Pierwsza zmiana w 81' GOMES IN, a potem to już przy 0:3

24

Carvajal kolego chwalisz nowy format bo przy starym nie mialbys szans nawet powalczyc o ten Puchar