1

Jasne, wynik wczoraj super ale dalej gramy katastrofalnie i albo drastycznie się poprawimy albo za chwilę znów pogubimy punkty. Na nasze szczęście betis też jest w dołku, musimy to wykorzystać i pracować nad poprawą gry

0

Nie do końca o tym myślałem jak mówiłem, że chciałbym żebyśmy grali jak MC Pepa xD No ale jest jak jest ;P

1

@Wizz777 a co tu miał zrobić?

0

@Arekvip to był fejk dawno zdementowany. A co do zadaszenia to w żadnym momencie nie było nawet planowane pelne zadaszenie, będzie tylko nad trybunami. Z resztą to i tak tylko kwestie techniczne, nikt normalny nie rozważa finału w Katalonii bo to się aż prosi o prowokacje polityczne. Ani fifie ani Hiszpanii to nie na rękę. To trochę jakby zrobić teraz mundial w Rosji i rozważać final w Moskwie albo na Krymie. Madryt dostanie final na 99%, nam daje 0.01%, głównie przez kwestie polityczne

0

@Pawlak1992 są projekty... wszystkie większe modernizacje są wywalone dla oszczędności. To bardziej odświeżenie niż przebudowa. Wiadomo, potrzebna ale nie będziemy mieć szans w porównaniu "nowoczesności" z tym w madrycie. Ja nie widzę w tym problemu ale rozumiem, że to duży atut żeby tam rozegrali finał

0

@Greenalley maja dużo nowocześniejszy stadion, przede wszystkim z zadaszeniem i ekranami plus duzo lepiej skomunikowany. Do tego stolica, raczej normalne, że ich wybiorą bo za naszym jedyne co przemawia to to, że jest trochę większy

0

@sevs bardziej założenie prezesa żeby przede wszystkim wejść świetnie w sezon żeby zakryc inne problemy. Teraz to się odbija, jesteśmy trochę jak girona w poprzednim sezonie. Obi jak fizycznie zaczęli słabnąć to mieli kryzys 4 miesiące... liczę, że nasi się do stycznia pozbierają i zbudują przewagę w tabli bo od lat real najlepiej punktuje od lutego xd

0

@Ronad10 no powinien, var ma pełne gacie i w tym sezonie faule praktycznie nie są przez nich zgłaszane. Real mimo podobnych jaj ostatnio przepchnął takie mecze, my się głupio wyłożyliśmy i dogonili. Nie mniej fakt taki, że źle się ich ogląda a u nas to dużo lepiej wygląda więc będę zdziwiony jak zaraz się sytuacja nie obróci na naszą korzyść

0

@Greenalley a jak w meczu z betisem czy w ostatniej kolejce nie gwizdali ewidentnych to było spoko? Sedziowie var mają pełne gacie i nie chcą brać na siebie odpowiedzialności. Tu akurat to nie był błąd bo go wyraźnie od tyłu trzymał i jeszcze kopnął ale mogę się założyć o każda kasę, że ich to samo spotka w którymś meczu przez gównopoziom sędziów

0

@TheKlucha nie wiem co tam było kontrowersyjnego, chłop go od tyłu objął i jeszcze nadepnął. Sytuacja dużo bardziej klarowna niż ta z pau wczoraj.2 Wszystkich meczów realu nie oglądam ale kilku karnym im nie gwizdneli więc ani im ani nam za bardzo nie pomagają, po prostu sedziowie var są strasznie marni i boją się podejmowania decyzji

0

@masik86 Przecież broni 5 razy lepiej niż w poprzednim sezonie, łapie konkretne interwencje a przy straconych golach nie ma za wiele do powiedzenia. Wszyscy piszą jakby porażki były jego winą a nikt nie zwraca uwagi jak poziom gry w obronie nam się posypał ostatnio

0

@Greenalley No tak, ale Pep tam nie wychodzi i nie szuka wymówek, przynajmniej ja się nie natknąłem. Ja tylko zwracam uwagę, że niepotrzebne jest takie gadanie, lepiej problemu szukać w swojej grze

0

eh, a miałem nadzieję, że wreszcie po latach będzie trener który złapie ich za pyski i bez szukania wymówek zagoni do roboty. W meczach realu też już były parę razy takie jaja a tam trener mówi tylko o kiepskiej grze i że będą pracować. Takie gadanie to tylko buduje poczucie w drużynie, że jest super a gołym okiem widać, że nie jest, trochę skręcamy w stronę Xaviego xd

0

@Pablozeusz mają, zgodnie z przepisami wszystko przecież było. To, że Ty zasad nie znasz to inna kwestia

6

Gramy ostatnio kiepsko i to martwi, real w kryzysie może wyjść na plus 2. Ogólnie jeden karny nam się należał ale realowi też ostatnio ewidentnego karnego nie gwizdnęli więc nie szukałbym spisku, po prostu sędziowie są marni nieprzyzwoicie wręcz w tej lidze.

3

@Kismeth tak tak, przecież ta piłka to się mu pierwsze od głowy odbiła a potem zjechała na biceps

0

@Nightraider No tak, a 530 mln na pensje na pierwszą drużynę to się z powietrza bierze. Odlicz chłopaków ze szkółki którzy teraz weszli i grają za milion to Ci wyjdzie, że średnio grubo ponad 30 mln brutto na chłopa wydajemy więc jakim sposobem Ci wychodzi, że kadra nie jest przepłacona? Jakim sposobem real który podobno szasta kasą na lewo i prawo wydaje 150 mln mniej rocznie? Chyba, że Lewy i FDJ kasują po 120 mln rocznie to zostaje minus młodzi 280 mln na 15 chłopa, po jakieś 18 mln na głowę xd To co lata tutaj, że chłopaki grają za 5 czy 7 mln rocznie to gówno prawda, wtedy byśmy wydawali 200 mln na pensje a nie ponad 500 xd

0

Będzie wesoło, klub potrzebuje kupy kasy z transferów żeby zamknąć budżet a nikt nie chce odchodzić bo lapcio rozdał kontrakty takie, że nawet araby za bardzo nie chcą więcej płacić xd

1

Fizycznie trochę siadamy, pytanie czy "weszliśmy z buta" i na tyle wystarczyło rozpędu czy to zaplanowany dołek i w styczniu chłopaki będą szli w górę? Brakuje nam trochę doświadczenia, ewidentnie jest kłopot z przepychaniem spotkań. Nie mniej kierunek dobry, nie ma co panikować

1

@franiu ślepy jesteś? XD pojechal wyprostowana noga, jakby go trafił w kostkę to chłop połamany. Tu bliżej czerwonej było niż braku żółtej. Absurd że sędzia go oszczędził, kolejny prezent dostajemy, oby to nie zmarnowali

0

@Bambaraszki ale po co mi to wysyłasz jak ja doskonale pamiętam jak zaczynał? Tylko zwracam uwagę, że od 15 lat pracuje na zasadzie nieograniczony budżet i absolutna dowolność w jego wydawaniu więc nie jestem przekonany, ze sobie dobrze poradzi w obecnych realiach klubu gdzie nawet ostatniego sierpnia nie wiesz kogo uda sie zarejestrować. On ma swoją wizję pod którą dobiera piłkarzy a na teraz trzeba lepić taktykę pod to co jest. Pep jest geniuszem ale ja go tu nie widze aktualnie i tyle

1

@Bambaraszki no tak, ale na początek mieli zgodną wizję wiec to działało. Teraz wyobrażasz sobie pepa który ma braki w kadrze jak flick i musi wyjść opowiadać, że kadra jest idealna? Pep przywykł do budowania kadry na zasadzie ten i ten i ich dostaje, wątpię żeby się odnalazł w naszych obecnych realiach bo od 15 lat tak nie pracuje.

0



@Bambaraszki nie siedzialby, laporta oczekuje od trenera wprowadzania jego wizji a pep na to sobie nie pozwoli

0

@Who_you_mam nike bez mydła grubcia załatwiło, jedyne co w niej jest historycznego to historyczne frajerstwo zarządu żeby mieć kilka mln wiecej "na juz". U nas się mówi, że z bonusami będziemy mieć nawet 130 mln. Real na starej umowie z bonusami ma 150-160 a negocjacje nowej za rogiem. Oni faktycznie mogą grozić zmianą dostawcy i wcale się nie zdziwię jak będzie 200+ bonusy i %sprzedaży bo mają sam szczyt marketingowych piłkarzy.

0

@graco14 teraz dopisuje liga wirtualnie 100 mln tytułem straty ze zmiany stadionu, będą odliczać jak wrócimy na CN przez 3 lata po 33 mln. W tym sezonie też będzie dziura na około 150 mln wiec zarząd trochę musi z tego manewru korzystać ponownie a powrót na stadion udupi "bonus".innego źródła kasy nie widać więc przeciągają remont. Ja podtrzymuje zdanie, że wrócimy najwyżej na ostatni mecz a w lecie będzie mała wyprzedaż bo się robi finansowo tragicznie jak nigdy. Za rogiem rata 120 mln, 66 mln odliczane za strate i 40 za dźwignie.

0

@graco14 jak wrócą to koniec ochrony finansowej, bardzo wątpię żeby to zrobili bo będzie gigadziura w budżecie

0

@Nightraider zadluzenie nie spada, jak odliczysz wirtualną dźwignie to jesteśmy kolejne 200 mln do tyłu. Jedyne co laporta zrobil to przerzucił większość zadłużenia na dłuższy termin i dobrał masę nowych zobowiązań. Aktualnie wracajac na CN mamy obciążenia na ponad 200 mln euro rocznie gdzie real będzie miał 60. Finansowo laporta nie radzi sobie kompletnie a najgorsze, że jego doradcy mu wmawiają, że możemy robić kolejne idiotyczne ruchy. Płacimy absurdalne pensje, na zarzadzanie wydajemy najwięcej w Europie. Hala się sypie a w ramach oszczędności temat został olany gdzie to miał być główny element wzrostu przychodów. Sam stadion nie zarobi wiele więcej, w Hiszpanii podwyżki cen biletów nigdzie nie przynosiły większych zysków bo ludzie zwyczajnie przestawali chodzić na niektóre mecze. Turystów wiecej też nie przyjedzie, wizyta na stadionie dla 90% to tylko dodatek przecież

0

@Pawcio2306 no ok, tylko jak postawisz ich potencjal i nasz potencjal to jest przepaść. Nadrabiamy zaangażowaniem ale nie ma co liczyć, że będą w dołku cały sezon. Ostatecznie o Alonso już rok temu się mówiło, że przyjdzie w 2025 i to może być impuls jak u nas flick. Daviesa raczej klepnęli, TAA też puszcza oczko a że przyjdą za darmo to i wirtza bez problemu mogą kupić. Potrzebujemy komfortu finansowego a laporta tego nie da, już mamy zadłużenie po powrocie na stadion takie, że bez superligi tego nie uciagniemy a prezes ma to dalej w nosie i kolejne dźwignie ogarnia

0

@BarcaFanSince2006 bardzo mało prawdopodobne, póki graja tam można latać budżet utratą przychodów z tytułu przebudowy i mimo minusu jakos to przeszło, jak wrócimy na CN to już nie będzie z tego można skorzystać więc zarząd musiałby coś innego znaleźć. Raczej nie mają worka 100 mln wiec od kilku miesięcy się zaczęło przepychanie terminu żeby skończyć akurat po sezonie I zagrać jakiś towarzyski na wielkie otwarcie xD

0

@Maker0 nie, jak wrócisz to wciąż bardzo łatwo z niej wypaść. W praktyce musisz wrócić, zrobić sobie górkę bo każdy wydatek zbija Cię w dół

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?