Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CATALUNYA1308 przecież pena ostatnio to masę takich piłek wyciągał. Tu nie miał co zrobić, strzał z bliska po ziemi. Obronił instynktownie ale zabrakło obrońcy żeby to wybił
0
@karolpiłkarz Ja? Balde dziś kilka razy wchodził w jakieś durne sprzeczki, popychał, szturchał czy uderzał. Chłop był podatny na zaczepki na boisku, widział to przeciwnik i widziały trybuny. Jak Vinicius. Jak będzie się tak zachowywać i tak wypowiadać to momentalnie zacznie być traktowany jak vinicius bo rywale będą zaczynać mecze ze świadomością, że warto go prowokować a kibice przychodzić na stadion i na niego gwizdać bo może błąd popełni. Następny mecz gramy z Valencią, oni tam są mistrzami w "zaczepianiu" i Balde załatwił sobie ciężkie 90 minut dając pretekst, że warto go gnębić
0
Chłop to dziś się bawił w Viniciusa na boisku i postanowił przedłużyć zabawę i na wywiady. Nie od takich "najlepszych" powinien się uczyć xd
0
Bilbao jutro może się z nami zrównać punktami, Villareal i Mallorca mogą być jutro tylko 6 pkt za nami xd Ja doceniam rozwój drużyny ale punktowo to odstawiamy festiwal frajerstwa wręcz niepojęty o.O
1
@JUNIORcom nie możemy mierzyć w wygranie ligi licząc tylko na słabość rywali xd
0
Trochę mi się tego nie chciało oglądać pamiętając ostatnie mecze getafe więc chłopaki zadbali o motywację dla kibiców xD
0
Nie no, getafe to klub mem xD Byle nas nie połamali i myślimy o następny meczu
0
@SergioBusquets5 a za christensena to jakim cudem ktoś miałby dać więcej? O.O
1
@prodigy jak w kieszeni jak tah za podpis dostanie 15-20 mln+ bardzo wysoką pensje
2
@dawidbudzik spalonego tam gwizdneli, takiej ręki już by nie mogli puścić
3
Cieszyć się trzeba, Carlo nie zwolnią i padaka będzie trwać a w dodatku pachnie kolejnym klasykiem i realną szansą żeby w jednym sezonie im 15 bramek wpakować ^^
0
Pół żartem obstawiam kolejny babol de jonga po którym Vitor strzeli nam gola :D
0
@Nightraider dobrze jest, przecież de jong to pewniaczek :D
11
w tej lidze to nie może być tygodnia bez idiotycznych afer? xD
5
Carlo zostań, żaden inny trener nie będzie tak sabotować swojej drużyny duetem Lukas-Aurelien w obronie xD
0
Liczyłem, że camavingę na LO wywali. Mocno fizycznie w środku wyszli, na szczęście jest rodrygo a chłop ostatnio to się kopie po czole xD
0
@BORO_12 dyrek juve to chyba jednak dość wiarygodne źródło, że coś jest na rzeczy
1
@BORO_12 przecież chłop z juve dosłownie powiedział, że liczy na jego przyjdzie w przyszłym tygodniu xD
0
@AlwaysBlaugrana Ty głupi jesteś czy tylko udajesz? myślisz, że ktoś tam siedział do północy żeby to wklepać? Nie zaklepali dokumentów więc sam system ich wykreślił xd
0
@Bandzior Ty głupi jesteś czy tylko udajesz? myślisz, że ktoś tam siedział do północy żeby to wklepać? Nie zaklepali dokumentów więc sam system ich wykreślił xd
1
@AlwaysBlaugrana a kiedy ich mieli wyrejestrować jeżeli dla całej ligi był termin do północy? Już i tak się wszystkie zespoły zesrały o ewidentne faworyzowanie nas
5
Ciekawy meczyk się zapowiada, madryt w dużo lepszej formie niż w poprzednim starciu, my w teorii w dołku ale liczę, że chłopaki zepną pośladki
0
@Nightraider dobry sezon mu tam mu dużo opcji otworzy, wcale bym tak ostatecznie nie odrzucał sytuacji, że zagra tam rok-dwa i wyląduje w madrycie za rudigera xd
0
@erwimkloss i frytki do tego!
4
@EKSBOKS kto Ci da 70 mln za chłopa z krótkim kontraktem i po pół roku bez grania w piłkę?
1
Jak faktycznie zaoferują 50 to powinni go puścić, w lecie nikt tyle nie da. Znając naszych prezesów to go nie puszczą bo za tanio, przesiedzi pół roku na ławie i w lecie na hurra odejdzie za 25 bo odmówi przedłużenia kontraktu xd
0
@19Macio93 ciekawe za co jak w lecie to będziemy musieli sprzedawać, jedynie teraz mogą skorzystać z tego pseudo 1:1
0
@gukwa ta, wiesz co to i jak to działa? Że na chwilę jesteśmy wirtualnie w 1:1 to guzik znaczy bo w lecie będzie nas od pozostania w 1:1 dzielić około 150 mln. Żeby kogoś kupić będzie trzeba nie dość, że zarobić brakujące 150 mln to jeszcze zrobić górkę na amortyzację transferu
0
@ArcziArtt ale to tylko tymczasowy środek zapobiegawczy, nie żadna istotna decyzja. CSD nawet i za 10 min może się z tego wycofać
0
@Hasszz Co? to tylko środek zapobiegawczy, nawet dziś go mogą wycofać. Imba w hiszpani jest potężna, wezwali minister i będzie się tłumaczyć w hiszpańskim parlamencie z tego środka zapobiegawczego