O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4900
  • Liczba komentarzy 422
  • Polecenia 260

Komentarze

3

@masik86 Z czysto estetycznego punktu widzenia od Messiego wolałem Iniestę. U mnie Andres drugi po największym magu futbolu, ale Leo wciąż na podium ;)

4

@nowy19pl Ja mam wrażenie że nawet LL nie potrafi tego zrobić...

0

Nie wiem jak jest obecnie (po rocznym pobycie w Polsce), ale wcześniej on(/i z bratem) nawet za bardzo nie mówili po polsku. Od początku jak pojawiały się newsy o "Polaku" w La Masii, to nie miałem złudzeń, że ten talent zagra dla nas. Skoro nawet rodzice nie zadbali o to, żeby dzieci znały język, to jak oczekiwać przywiązania/identyfikacji z naszym krajem?

0

0

Proszę opanować emocje. W sytuacji, w której Gavi sfaulował rywala, to wy ebanie łokciem było w pełni usprawiedliwione, normalka-takie sytuacje dzieją się przecież w każdym meczu. A na dodatek to przecież Gavi, więc jemu to tym bardziej można ucho rozwalić...

Zobacz wszystkie

21

Ja tam do Ferrana pretensji nie mam. Dużo (większość?) osób narzeka, że piłkarze z byle powodu się pokładają i udają, że umierają. Tutaj Ferran tego nie zrobił i równo walczył (choć za jaja nie łapał) z większym przeciwnikiem. Skoro obaj po czerwonej, znaczy, że nasz nie przesadził i jest po równo. Zawieszenie na dwa mecze, to żaden dramat. Radzimy sobie bez Lewego, a wiele razy radziliśmy sobie bez Messiego, to poradzimy i chwilę bez Ferrana.

19

Ja nie wiem na co tu niektórzy liczą? Porto bierze chłopaka, który dotąd zagrał kilka obiecujących meczów w pierwszej drużynie, kompletnie nie zachwycił w Valencii (wiem-klub bagno trochę teraz) i jeszcze dręczyły go kontuzje. Więc co, mieli go wziąć za 20 i ustalić próg dla Barcy na 25? Nie żartujmy... Transfer jest o tyle lepszy, że Porto teraz ma interes na niego stawiać i w niego inwestować. Jeśli rzeczywiście okaże się super graczem i się mocno rozwinie, to te 30 baniek, to nie jest jakaś tragedia. A jeśli nie, to zyskaliśmy 8 baniek za gościa, z którego i tak nie mielibyśmy żadnego pożytku. Nie wiem na jakiej podstawie Porto miałoby płacić za niego znacznie większe pieniądze, albo jaki miałoby interes go rozwinąć i oddać nam potem za np 15 baniek, jeśli Anglia mogłaby dać 50?

17

Zalogowałem się pierwszy raz od chyba pięciu lat, żeby skomentować ten felieton(choć nieco w odniesieniu i do poprzednich).
Podpisuję się rakami i nogami pod każdym słowem!
W sprawie Rakiticia dodałbym jeszcze, że to jest pewnie ostatni moment kiedy można zarobić na nim sensowne pieniądze. Tu znów widać, że Floro lepiej handluje, bo stara się opchnąć sensownie Modricia-póki może. W przypadku obu panów z Bałkanów warto zwrócić uwagę, że obaj są sporowcami spełnionymi. A to w dziewięćdziesięciu procentach przypadków oznacza drogę w jedną stronę.
Polecam przy okazji nie przejmować się tymi krytycznymi głosami - dziś zwolennikami Neymara, mogą pozostawać chyba jedynie małoletni fani piłki nożnej na youtubie. Podobne mam odczucia co do formy-wreszcie trochę subiektywnej analizy, sensownie krytycznej, zamiast lukrowanej pseudo-obiektywnej propagandy, że w Barcelonie zawsze wszystko cudownie i najlepiej. Tu też chyba trzeba dorosnąć do trzeźwego spojrzenia.
I na koniec: styl! Bardzo fajny, luźny, przyjemnie się czyta.
Dzięki i czekam na kolejne odsłony! ;)

15

@BARCA1899Messi Tak, to było niesamowite! Aż byłem w szoku, że komentatorzy nie zwrócili na to uwagi.

11

Dudek jest tak obiektywny, że w kanale sportowym kiedyś powiedział, że Pepe, Ramos, Marcelo i cała reszta za czasów mourinho tak faulowała i chamskie akcje robiła, bo Messi i spółka ich prowokowali...

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?