O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Puyol
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4200
  • Liczba komentarzy 298
  • Polecenia 48

Komentarze

0

@TridenteMSN
W sprawie hajsu(nie obecnego,a tego na przyszły i jeszcze następny sezon), to prawda jest taka, że niewiele wiemy. Bo Laporta wykręcił księgowo takie straty za zeszły sezon, że nagle może się okazać, że za obecny wyglądamy o 200-300 baniek lepiej. I czary-mary okazuje się, że stówka na transfery jest lekko. Z pensji już zeszli i zejdą dalej-znów może się znaleźć trochę miejsca. To są przypuszczenia, ale równie uprawnione, jak Twoje stwierdzenia, że nie mamy w ogóle kasy (o 20mln wspominano wcześniej, ale odnośnie zimy).
A sportowo czemu miałby do nas przyjść? Tak naprawdę bardzo dużo zależy od tego, jak będzie wyglądała wiosna Xaviego. Bo prawda jest taka, że przy mniejszej liczbie kontuzji, dalszym rozwoju chłopaków i (co kluczowe) poukładaniu drużyny, to spokojnie możemy się bić z prawie każdym-brakuje właśnie światowej klasy dziewiątki. Ale trzeba pokazać, że tu wcale nie trzeba czekać tych kilku lat. I to okazja dla zawodnika jak Haaland, żeby przyjść do wciąż jednego z największych klubów świata i z miejsca stać się centralną postacią ataku. Przez następne 10 lat miałby szansę pobić mnóstwo rekordów (tych Messiego m.in.), rywalizować o Pichichi z Mbappe (widać, że generalnie Norwega rywalizacja napędza), grać z wieloma chłopakami ze swojego pokolenia i tak-wygrywać z nimi trofea.
Jednakowoż wciąż uważam, że pewnie trafi do Anglii (grał tam jego ojciec), ale stwierdzić, że Haaland do nas na 100% nie trafi, to może Laporta po rozmowach z ojcem i agentem i mając wiedzę jak wyglądają kwestie księgowe-bo to one decydują czy mamy kasę czy nie

7

Ostatnie zdanie jest kluczowe. Mieliśmy okazję wiele razy się przekonać, że chytry dwa razy traci. Przykład jak pożałowaliśmy hajsu na Marquinhosa, a potem dziesiątki wydane na kolejnych Songów, Mathieu czy Vermaelenów. Teraz Barcy kompletnie nie stać na takie pomyłki. Pytanie jest ważniejsze czy Barce realnie stać, żeby powalczyć o kogoś z dwójki Haaland (marzenie)-Adeyemi (super plan B).

3

@Woland10 Ale ma kilku graczy bramkostrzelnych, którzy potrafią wykorzystywać okazje. U nas takich brakuje.

3

A gdzie "najlepsze, najgorsze"?

1

@FafitFCB Klasyczne brzuszki odradzam. Są szkodliwe dla wielu innych partii i mogą się przyczynić nawet do nietrzymania moczu w późniejszym wieku. Obczaj sobie temat i znajdziesz ćwiczenia alternatywne, korzystne dla zdrowia.

Zobacz wszystkie

17

Zalogowałem się pierwszy raz od chyba pięciu lat, żeby skomentować ten felieton(choć nieco w odniesieniu i do poprzednich).
Podpisuję się rakami i nogami pod każdym słowem!
W sprawie Rakiticia dodałbym jeszcze, że to jest pewnie ostatni moment kiedy można zarobić na nim sensowne pieniądze. Tu znów widać, że Floro lepiej handluje, bo stara się opchnąć sensownie Modricia-póki może. W przypadku obu panów z Bałkanów warto zwrócić uwagę, że obaj są sporowcami spełnionymi. A to w dziewięćdziesięciu procentach przypadków oznacza drogę w jedną stronę.
Polecam przy okazji nie przejmować się tymi krytycznymi głosami - dziś zwolennikami Neymara, mogą pozostawać chyba jedynie małoletni fani piłki nożnej na youtubie. Podobne mam odczucia co do formy-wreszcie trochę subiektywnej analizy, sensownie krytycznej, zamiast lukrowanej pseudo-obiektywnej propagandy, że w Barcelonie zawsze wszystko cudownie i najlepiej. Tu też chyba trzeba dorosnąć do trzeźwego spojrzenia.
I na koniec: styl! Bardzo fajny, luźny, przyjemnie się czyta.
Dzięki i czekam na kolejne odsłony! ;)

7

Ostatnie zdanie jest kluczowe. Mieliśmy okazję wiele razy się przekonać, że chytry dwa razy traci. Przykład jak pożałowaliśmy hajsu na Marquinhosa, a potem dziesiątki wydane na kolejnych Songów, Mathieu czy Vermaelenów. Teraz Barcy kompletnie nie stać na takie pomyłki. Pytanie jest ważniejsze czy Barce realnie stać, żeby powalczyć o kogoś z dwójki Haaland (marzenie)-Adeyemi (super plan B).

5

@Janiama Problem w tym, że w naszej ordynacji wyborczej głosujesz na listę, a nie na człowieka. Równie dobrze mogłoby być 5 kratek z nazwami partii, zamiast ogromnej listy nazwisk, z których 90% nic Ci nie mówi.

3

Zwróciłbym uwagę, że z pewnością częściowo przyczyną jest bajzel w klubie. W czasie kiedy nie ma o czym gadać, chaos w naszym klubie był topowym tematem.

3

A gdzie "najlepsze, najgorsze"?