32

Szczerze więcej się po Wojtku spodziewałem, na razie nie robi nic żeby być 1 bramkarzem.

2

Sklad taki, że nie wiem o co chodzi. Zobaczymy jak będzie ale trochę czuje strach xD

1

ciekawostka: w ostatnich 5 meczach Valencia zdobyła o punkt więcej niż my xD

0

Mam nadzieję, że flick coś wymyślił na jutro bo na razie każda kopanina kończy się stratą punktów a stadion Vallenci brzmi jak idealne miejsce na kolejny spektakl kopania naszych po kostkach

2

@Gacek5 Ogólnie to samo co w rezerwach, fizycznie świetnie ale gubi się na boisku jak dzieciak. Jak ma do wyboru dwie opcje to z reguły zastanawia się tak długo, że nie zdąży ani tu ani tu. Do tego musi moocno pracować nad orientacją przestrzenną bo jak się skupia na piłce to przestaje kontrolować gdzie jest przeciwnik

0

@GREGRTS real jak wygra będzie na miejscach 8-10 więc dostanie sam koniec tabeli

0

Wychodzi, że dobrze by było żeby atalanta wygrała albo zremisowała bo madryciaki w ostatniej potrzebują 3 z: Porażki Atalanty, remisu feyenoordu z Lille, braku wygranej Aston lub bayeru, porażki AM lub Milanu i gotowi wskoczyć do top 8 xD

4

@[Oli] skończy się tak, że real dostanie jakiś bolców, potem wpadnie na atalantę a my wylosujemy PSG, CITY albo Bayern :D Róbcie screeny ^^

0

Nie no, jak MC wygra to na 100% wyjdą, jak remis to lipa ale szczęśliwie trafili w ostatniej kolejce

0

@filip1998 właśnie lamin położył się jak kretyn bo powinien na plecy lecieć skoro go trzymał za koszulke . Absurd goni absurd w tym meczu

1

Za co był ten karny xD

2

Jeszcze mi brakuje żeby frankie zaliczyl jakąś stratę z której padnie 5 gol i będzie komplet

1

A prawie zacząłem pisać, że po tak idiotycznym prezencie nie wypada tego nie wykorzystać xD

0

@Dfd222 bo wjechał w niego nogami, ze napastnik podskoczył nie zmienia nic bo bez podskoku by mu nogi połamał a przez podskok stracili równowagę i szanse na gola. W 100% zgodny z przepisami karny ale liczę, że będzie lepiej w drugiej połowie

0

@filip1998 nie było spalonego, w lm masz automatycznie rysowane linie więc zajmuje im sekundę sprawdzić

0

@Damian_Balde jest w "". Mogą nawet po chińsku do siebie krzyczeć póki się w ten sposób zrozumieją

1

Jak podskakiwał to go butem zaczepił. Śmieszny karny ale jakiś kontakt był

1

Oboje odwalili, biegnie jeden z drugim prosto na siebie i żaden nie krzyknie "moja"

1

@SergioBusquets5 tym blokowaniem to już 3 lm wygrał z Realem i na teraz mają 7 pkt nad nami xD

1

@novy1899 to nie tebas a nieudolni prezesi. Jak poczytasz to my byliśmy prekursorem wesołej księgowości którą większość klubów zaczęła naśladować z 10 lat temu. wszystkie kluby przez zaplanowane rosnące zobowiązania i spadek przychodów przez covid wpakowaly sie w problemy. Real i athletic żadnych problemów nie mają ale oni chyba jedyni od lat zostawiają bufor w budżetach. Gdyby nie tebas to nie kilka a większość klubów by zbankrutowało, chociaż już by mogli zacząć luzować przepisy

0

@Nightraider kasa bardzo potrzebna i wszyscy to wiedzą, hiszpańskie kluby i como balansują w FFP więc nie rzucą dużo, jedyna nadzieja na jakieś angielskie kluby

0

@Maker0 Konkretne wzmocnienie za 9 mln? xD To suma na frytki, na więcej klubu nie stać i w takim piłkarzach można tylko wybierać

0

@ACRAB95 Mendes to jest 1 co go namawia żeby tu siedział. Araby mu tyle nie dadzą, nie po 2 latach na trybunach. A tak super kasa, wygodne życie i kontrakty reklamowe. Do końca kontraktu a potem z kartą w ręce znajdzie mu mendes jakąś przyjemną drużynę w USA

0

@kejdzi Nawet w Arabii mu tyle nie dadzą, może 2-3 lata temu ale nie teraz. Po co się ma ruszać, przesiedzi do końca kontraktu i potem na luzie popyka w jakimś średniaku ligowym

0

@matinvvk też musieli dostać bobków, federacji będzie zależeć żeby zrobić podwójne derby w półfinale wg mnie

2

real z leganes jak nic :D

3

dobra, fartownie dość się trafiło :D

5

@gukwa i pod but pereza, resztę godności klubu oddajmy za Madrycką kasę

3

@JohnyPomielony co ty chłopie ćpasz? xD było 4:1 a kolejne 3 były po spalonym, absolutnie spokojna wygrana. Jak Ci się nie podoba to nie czytaj, nie każdy ma czas oglądać wszystko a dobrze wiedzieć w jakiej formie jest główny rywal do wygrania Ligi, zwłaszcza, że ma 7 pkt przewagi xd

0

@CATALUNYA1308 słabym punktem to jest kiepska gra bocznych obrońców, dopuszczamy do mnóstwa sytuacji bo boczni gdzieś z przodu biegają i wracają truchcikiem. Nawet jak wstawią Wojtka to może wyciągnie jakąś sytuacje więcej ale grę nogami i wyjścia z bramki Szczęsny ma dużo gorsze. Nie mamy prawdziwego ŚPD żeby asekurował strefy bocznych jak wychodzą do przodu więc będziemy tracić kupę bramek dalej. Może Flick pójdzie po rozum i cofnie Balde i Kounde głębiej lub żeby na zmianę do przodu szli to się sytuacja poprawi, bez tego zmiana bramkarza nic nie da jak co mecz przeciwnik ma po kilka sytuacji do strzału z pola karnego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?