O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 5988
  • Polecenia 17905

Komentarze

0

@Heros11 https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
Ja wiem nie nie można w pełni ufać takim stronom ale przecież była afera z przedłużeniem kontraktu de Jonga który w zamian za odroczenie płatności dostał gigantyczną podwyżkę.

0

Czekam na ukoronowanie sezonu jakimś mega skandalem sędziowskim po którym któraś z drużyn spadnie z ligi. To by było wspaniałe zamknięcie najgorszego dla sędziów sezonu w historii.

0

No ale moment, przecież najwięcej w Barcelonie (i to gruuuuuuubo najlepiej) zarabia obecnie de Jong, skąd więc porównania do Lewego?

14

Odchodzą ostatnie legendy. Mieliśmy panie i panowie zaszczyt i przyjemność oglądania najlepszej drużyny w historii piłki nożnej. Z dniem dzisiejszym ta drużyna przechodzi do historii. Cudowne lata dla kibica Barcelony. Obyśmy szybko wrócili na szczyt nie tylko w Hiszpanii.

1

Ale jaja, jednak Bayern nie chce z nami grać w grupie

Zobacz wszystkie

128

Jeżeli jest klauzula to mogą sobie nie zamierzać

122

Ja chyba jestem jakiś dziwny, co Wy za bzdury wypisujecie? Oczywiście współczuję kontuzjowanym, ale im słabszy będzie Liverpool tym przecież dla nas lepiej. „Chciałbym wygrać z najmocniejszym Liverpoolem” bla bla bla... Ciekawe co byście mówili gdyby było 2-2 po pierwszym meczu. Teraz wszyscy cwaniakują. Ja tam wolę puchar w gablocie i kolejny histoeyczny tryplet. A Valencia w finale niech zagra choćby rezerwami - w d***e to mam. Byle Barcelona wygrała.

122

Zrównanie Francji z najlepszymi ligami to absurd porównywalny ze Złotą Piłką dla Modrica.

104

Kilka miesięcy? Chyba trochę przesada przecież piłkarze grają w specjalnych usztywniaczach.

101

Dembele jest encyklopedyczną definicją nieoszlifowanego diamentu. Ma niesamowite możliwości, co pokazuje niemal w każdym meczu. Ma chyba największą na świecie lekkość w prowadzeniu piłki, obie nogi, drybling i strzał. Jednocześnie widać że za bardzo chce i nie zawsze podejmuje dobre decyzje.
Może być z niego przegenialny piłkarz, mam nadzieję że spokój Valverde i autorytet Messiego pozwolą Mu dojrzeć.

Media

Sonda

Zgadzasz się na sprzedaż Raphinhi za około 80 milionów euro?