O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 2614
  • Polecenia 7831

Komentarze

0

@Fenelon Chyba jenów...

0

@Szklaner Dlatego większość piłkarzy pod koniec kariery myśli: Ku***a, mogłem zostać murarzem...

2

Chociaż jeden wyrok po naszej myśli - dobra wiadomość w tych ciężkich czasach.

0

Ta klasyfikacja z tygodnia na tydzień pokazuje że Barcelonie brakuje bramek Messiego. Wiem że asystuje, ale w normalnych warunkach powinien mieć już co najmniej 10 bramek więcej. Od czasu przyjścia Setiena w 18 meczach Messi strzelił 11 goli - niby wynik niezły (choć nie na miarę Messiego), ale 3 z nich były z karnych, 4 w meczu z Eibarem, 2 z Leganes w PK i 1 z Majorką w ostatniej minucie na 4-0.
Odejmując mecz z Eibar i karne (wiem że tak się nie powinno robić ale chcę pokazać statystykę) Messi strzelił 4 bramki w 14 meczach, a szans miał naprawdę wiele i pudłował w sytuacjach w których nie pudłował nigdy. Nie mówiąc też o tym że większość wolnych nie jest nawet blisko.
Messi wyraźnie ma focha, może Sarabia Mu zaszedł za skórę, nie wiem. Ale dopóki Mu nie przejdzie to nic nie ugramy.

2

Niestety, dopóki Messi będzie miał focha to nic z tego nie będzie.
Zawsze myślałem że jak Messi kiedyś skończy karierę to spadniemy w przepaść. Ostatnio coraz częściej myślę że jego koniec kariery będzie dla nas dobry. I nie chodzi o to że kwesrionuję jego wielkość, jest najlepszym piłkarzem w historii i długo nie będzie lepszego. Ale Barcelona staje się jego prywatnym folwarkiem gdzie każdy boi się coś ostrzejszego powiedzieć. Sarabia próbował i widzimy efekty.

Zobacz wszystkie

122

Ja chyba jestem jakiś dziwny, co Wy za bzdury wypisujecie? Oczywiście współczuję kontuzjowanym, ale im słabszy będzie Liverpool tym przecież dla nas lepiej. „Chciałbym wygrać z najmocniejszym Liverpoolem” bla bla bla... Ciekawe co byście mówili gdyby było 2-2 po pierwszym meczu. Teraz wszyscy cwaniakują. Ja tam wolę puchar w gablocie i kolejny histoeyczny tryplet. A Valencia w finale niech zagra choćby rezerwami - w d***e to mam. Byle Barcelona wygrała.

122

Zrównanie Francji z najlepszymi ligami to absurd porównywalny ze Złotą Piłką dla Modrica.

101

Dembele jest encyklopedyczną definicją nieoszlifowanego diamentu. Ma niesamowite możliwości, co pokazuje niemal w każdym meczu. Ma chyba największą na świecie lekkość w prowadzeniu piłki, obie nogi, drybling i strzał. Jednocześnie widać że za bardzo chce i nie zawsze podejmuje dobre decyzje.
Może być z niego przegenialny piłkarz, mam nadzieję że spokój Valverde i autorytet Messiego pozwolą Mu dojrzeć.

80

2 lata temu mógłbym się zgodzić. Rakitic zrobił potężną robotę na MS, a Modric zebrał laury.

80

Już dawno przestałem ogarniać Real... Amator na ławce, bez taktyki, Modric bez formy, Kroos podający do najbliższego, beznadziejne BBC, sfrustrowany Cristiano, obrona ciągle robiąca błędy i nienajlepszy ostatnio Navas. To wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia się w drużynę, która potrafi dosłownie zmiażdżyć każdego przeciwnika. Nie-ro-zu-miem już z tego nic...