O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3800
  • Liczba komentarzy 2677
  • Polecenia 8016

Komentarze

1

@Qexi Sprzedać Umtitiego i Todibo, zostać z dwoma obrońcami.

0

@Allbi A nie może SC w tym zakręcie porostu pojechać 50 na godzinę?

1

Sędziowie F1 ostatnio zdecudowanie przesadzają z SC. Najpierw Magnussen zatrzymał się w chyba najbezpieczniejszym miejscu toru a teraz zatrzymują wyścig bo dzwig jest na torze?? Absurd.

2

@VamosRakieta Teraz to już ciekawość i nadzieja że „może jednak”. Jak się popatrzy na nazwiska to nie jest u nas tak źle, oby tylko Koeman wszystkich ruszył do roboty.

1

Ciężkie czasy dla mnie nastały, Barca w rozsypce, Ferrari to jakaś komedia... ciekawe kiedy znowu się odmieni.

Zobacz wszystkie

122

Ja chyba jestem jakiś dziwny, co Wy za bzdury wypisujecie? Oczywiście współczuję kontuzjowanym, ale im słabszy będzie Liverpool tym przecież dla nas lepiej. „Chciałbym wygrać z najmocniejszym Liverpoolem” bla bla bla... Ciekawe co byście mówili gdyby było 2-2 po pierwszym meczu. Teraz wszyscy cwaniakują. Ja tam wolę puchar w gablocie i kolejny histoeyczny tryplet. A Valencia w finale niech zagra choćby rezerwami - w d***e to mam. Byle Barcelona wygrała.

122

Zrównanie Francji z najlepszymi ligami to absurd porównywalny ze Złotą Piłką dla Modrica.

101

Dembele jest encyklopedyczną definicją nieoszlifowanego diamentu. Ma niesamowite możliwości, co pokazuje niemal w każdym meczu. Ma chyba największą na świecie lekkość w prowadzeniu piłki, obie nogi, drybling i strzał. Jednocześnie widać że za bardzo chce i nie zawsze podejmuje dobre decyzje.
Może być z niego przegenialny piłkarz, mam nadzieję że spokój Valverde i autorytet Messiego pozwolą Mu dojrzeć.

80

2 lata temu mógłbym się zgodzić. Rakitic zrobił potężną robotę na MS, a Modric zebrał laury.

80

Już dawno przestałem ogarniać Real... Amator na ławce, bez taktyki, Modric bez formy, Kroos podający do najbliższego, beznadziejne BBC, sfrustrowany Cristiano, obrona ciągle robiąca błędy i nienajlepszy ostatnio Navas. To wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia się w drużynę, która potrafi dosłownie zmiażdżyć każdego przeciwnika. Nie-ro-zu-miem już z tego nic...