O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4600
  • Liczba komentarzy 5435
  • Polecenia 16265

Komentarze

0

Nie wiem jaki jest sens robienia wywiadu z tym (tfu!) romantykiem footballu. Trzeba zrobić wszystko żeby usunąć tego szkodnika ze świata piłki a nie jeszcze Go promować.

5

Co trzeba mieć we łbie żeby zinterpretować to jako kopnięcie koszulki które miałoby ją w jakikolwiek sposób "poniżyć"?
Dla nas dobrze jakby Urugwaj poleciał, przynajmniej nikomu nie przyjdą do głowy głupie pomysły z wystawianiem Araujo na siłę.

1

@against_modern_football Spokojnie, posadzeniem Alby na ławce Xavi jak widać bardzo dobrze Mu zrobił. Po nowym roku będzie maraton, dobrze będzie mieć i Albę i Balde w dobrej formie.

0

@dawid16dkk Przecież jakby przegrali to układ tabeli byłby 6,3,3,0. I tak musieliby wygrać z Kostaryką i liczyć na porażkę Japonii. Tylko musieliby wygrać troszkę wyżej niż 1-0.
A teraz sprawili że Hiszpania nie będzie mogła odpuścić meczu z Japonią.

0

Co oni pieprzą? Przecież ten remis niewiele Niemcom daje i tak muszą wygrać wysoko z Kostaryką i liczyć na porażkę Japonii.

Zobacz wszystkie

128

Jeżeli jest klauzula to mogą sobie nie zamierzać

122

Ja chyba jestem jakiś dziwny, co Wy za bzdury wypisujecie? Oczywiście współczuję kontuzjowanym, ale im słabszy będzie Liverpool tym przecież dla nas lepiej. „Chciałbym wygrać z najmocniejszym Liverpoolem” bla bla bla... Ciekawe co byście mówili gdyby było 2-2 po pierwszym meczu. Teraz wszyscy cwaniakują. Ja tam wolę puchar w gablocie i kolejny histoeyczny tryplet. A Valencia w finale niech zagra choćby rezerwami - w d***e to mam. Byle Barcelona wygrała.

122

Zrównanie Francji z najlepszymi ligami to absurd porównywalny ze Złotą Piłką dla Modrica.

104

Kilka miesięcy? Chyba trochę przesada przecież piłkarze grają w specjalnych usztywniaczach.

101

Dembele jest encyklopedyczną definicją nieoszlifowanego diamentu. Ma niesamowite możliwości, co pokazuje niemal w każdym meczu. Ma chyba największą na świecie lekkość w prowadzeniu piłki, obie nogi, drybling i strzał. Jednocześnie widać że za bardzo chce i nie zawsze podejmuje dobre decyzje.
Może być z niego przegenialny piłkarz, mam nadzieję że spokój Valverde i autorytet Messiego pozwolą Mu dojrzeć.

Media

REKLAMA

Sonda

Która z wymienionych reprezentacji uzyska najlepszy wynik na mundialu?