0

@koksik2700 To znaczy co zrobił?

0

@GwiezdnY_10 Już mecz z Rayo i drcydujące mecze w poprzednim sezonie pokazały że nie możemy oprzeć pomocy na 2 nastolatkach. Także z tym zabieraniem minut to trochę pojechałeś

0

@pacior95 Przestań, mało to mieliśmy piłkarzy wypożyczanych w nieskończoność którzy na końcu odchodzili za darmo? Piłkarzy należy sprzedawać, ewentualnie zachowywać prawo do odkupienia. Tylko wąska grupa która ma realną szansę na grę w pierwszej drużynie (jak Nico) powinnibyć wypożyczani.

7

Strach pomyśleć co by się tu działo gdyby to Garcia zanotował sanki takie jak Araujo…

0

@pacior95 Tylko pomyśl czy Jutgla miałby szansę na rozwój grając w Barcelonie - chyba nie bardzo więc mówienie że straciliśmy zawodnika bo za 5 lat ktoś Go kupi za dobre pieniądze uważam za bezsensowne.

37

@tbas Czy ja wiem? Zwykle testy medyczne to czysta formalność, w przypadku Umtitego kluby mogą chcieć sprawdzić stan jego kolana przed przystąpieniem do rozmów.

1

Lepiej żeby pograł cały sezon w Almerii niż 8 meczów po 15 minut u nas.

1

@Romario87 A w drugim akapicie „Silva mógłby trafić na Camp Nou za około 60 milionów euro + zmienne. ”

16

Nie wiem skąd pomysł że City wypuści jednego z najwyżej wycenianych pomocników na świecie za 60 mln €.

1

I to jest właśnie różnica między Realem a Barceloną obecnie. Byle jak, ale zawsze wcisną.

5

Czyli jak Font mówi że planowali wszystkim obniżyć wypłatę o 15 % to jest ok, ale jak Laporta chce obniżyć wypłaty to jest zły i brzydki, kontrakty należy przestrzegać itd?

0

@Wilk Ależ ja się nie denerwuję, ale skoro wszyscy wiemy że większość informacji prasowych to bzdury wyssane z palca to z jakiego powodu jest Ci wstyd?

0

@Wilk To jak o tym wiesz to przestań pierd…. jak Ci to jest wstyd za Barcelonę, bo nie wiesz czy doniesienia prasowe są prawdziwe czy nie.

1

Sędzia nie wypaczył wyniku meczu bo nie było grubych błędów. Ale tych mniejszych już było pełno, strasznie źle się musi grać przy takim sędziowaniu.

1

@Lukas82 Bo de Jong do tej pory był cinki jak barszcz. Mam nadzieję że wczorajszy dobry występ to początek jego powrotu do formy.

3

Jeżeli dałoby się upchnąć w budżecie Frankiego i Silvę to nawet kosztem Depaya, Auby i Desta bym w to wchodził. Pomoc Frankie Silva Pedri to byłaby potęga

0

@Wilk Ale Ty wiesz że 90% tego co piszą w gazetach to bzdury?

0

@Reden Frankie to wszystko ma tylko bardzo rzadko to pokazuje. Jak będzie grał jak wczoraj po wejściu to nie mam pytań.

20

Nasza pomoc wczoraj kompletnie nie istniała i to dobitnie pokazuje że na 2 nastolatkach daleko nie zajedziemy. Albo Frankie pokaże na co Go stać albo potrzebujemy kogoś innego. Bez mocnej pomocy cała nasza rewolucja weźmie w łeb.

1

@Reden Jak to nie ma nic do udowodnienia? Musi pokazać że jest świetnym pomocnikiem a nie przeciętniakiem z gigantyczną wypłatą.

0

Ten mecz to świetna ilustracja dlaczego Real wychodzi w pomocy z Modricem, Kroosem i Casemiro. Nasza pomoc absolutnie bezużyteczna do momentu wejścia Frankiego.

7

Sędzia jest nie-pra-wdo-po-do-bny

1

Brawo MATS!!!!!!!!

0

Jeżeli to jest zapowiedź sędziowania w tym sezonie to ja pier…..

10

Jak Frankie będzie grał w ten sposób to ja chcę żeby został

0

Alba dzisiaj kompletne dno

1

Gavi i Pedri kompletnie bezużyteczni

3

Brentford- Manchester 4-0, kuszą Frankiego nie ma co

0

@J4no Pedri? Niby z jakiej okazji?

0

@El dominatore Nie sądzę żeby to była korupcja, są po prostu słabi

Media