Lokusekpl
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACRAB95 raczej miał, jak będzie grać (albo nie grać) tak jak teraz to te 40 mln jakie w zimie dawali to będzie szczyt oczekiwań xd
3
oczywiście w artykule ani słowa o tym, że te nagrania im udostępniają na polecenie nowego szefa federacji który wprost w wywiadzie powiedział, że od teraz będzie to standard bo on nie widzi żadnych przeszkód aby kluby się mogły zapoznawać z nagraniami :) Nie wiem czy to niekompetencja czy redakcja celowo szczuje w artykułach żeby się komentarze zgadzały, nie mniej jak ktoś czyta hiszpańskie strony a potem przychodzi tutaj to to aż śmiesznie wygląda jak wybiórczo są tu teksty pisane xd
0
@Remi70 Ty jesteś taki głupi czy udajesz? Myślisz geniuszu, że nie próbowali? Tam problemem był słupek który zasłaniał ujęcie i nie dało się tego wyrysować bo do tego potrzeba z kilku perspektyw ujęć xd
1
Nie ma się co czarować, oczekują za niego koło 100 mln a nas znów czeka walka do ostatnich dni o rejestrację xd
0
@Ronad10 weź ty wracaj dzieciaku do jaskini, mówimy o ostatnim tygodniu a ty kompletnie z dupy wyciągasz swoje historie xd
0
@PJ777 jeszcze fermin w meczu z Valencią tak samo powinien wylecieć za ten wjazd wyprostowaną nogą w połowę piszczela, gdyby tam chłop miał tą nogę na ziemi to by go młody połamał xd Tam mu się upiekło a nie powinno
2
@BARCA1899Messi tak samo w poprzednim meczu z Valencią fermin powinien wylecieć bo wjechał wyprostowaną nogą w piszczel xd Mam wrażenie, że sędziowie mają pełne porty i nie myślą logicznie przy tym varze
1
@szela1899 Jak błędnym jak artykuł jest o tym, że real stracił najwięcej pkt przez błędy sędziów? xD to +6 znaczy, że błędy sędziów przy bramkach im 6pkt zabrały plus pewnie z espaniolem by się nie skończyło jak się skończyło i powinni mieć nawet +9 xd
0
Niech mi ktoś wytłumaczy co Ci sędziowie mają we łbach, tak samo Fermin powinien wylecieć bo jego wejście było jeszcze bardziej niebezpieczne. Po całym tym cyrku jaki zrobił real w jednym meczu 2 sytuacje tego typu Var odpuszcza xD
3
Wszystko wszystkim ale tu tylko zerkałem a miałem ochotę się pociąć słysząc tych "komentatorow". Mam nadzieję, że na nasz mecz będzie inny duet bo na trzeźwo nie dam rady
0
@Herbert bo teraz można odpisać 100 mln straty tytułem gry na innym stadionie w trakcie remontu, jakbyśmy wrócili w tym sezonie to by trzeba skądś ta kase wziąć a CN w budowie tyle więcej nie zarobi od olimpijskiego :) oficjalnie się spieszą ale klubowi zależy żeby się spieszyli akurat na koniec sezonu
0
@Herbert jakby nie było jaj z budżetem to by zdążyli, na teraz najbardziej laporcie zależy żeby przeciągać remont do końca sezonu
0
@Kuchar tak samo nie wiadomo jak z boiska nie wyleciał Cubarsi z Valencią, Gerard z celtą albo nasz urugwajski któl obrony ostatnio xd Nie zachowujcie się jak upośledzone dzieci, błędy są we wszystkie strony i zamiast klub się dołączyć do walki żeby wreszcie wymusić jakieś sensowne zmiany to siedzą po cichu. Wniosek taki, że Laporta jest zadowolony z tego jak to wygląda albo ewentualnie szuka z nawyku kolejnej dźwigni żeby zrobić kolejny przelew xd
5
Ale Wy macie nawalone we łbach, zamiast kibicować żeby rozpierdzielili ten grajdołek wzajemnej adoracji wypisujecie jakieś kretyńskie teksty. Laporta powinien tak samo wystąpić z identycznymi żądaniami, bez jedności w tym temacie dalej sędziowie będą bezkarnie drukować takie spotkania. Za chwilę odstawią nam taki sam numer i będziecie płakać, że wina realu xd
0
@fenix1983 ekstra kasa na lato w kontekście transferów nie ma znaczenia, tak będzie dług jeszcze większy niż rok temu
0
@novy1899 araujo to się stara o tą czerwoną, chłopa momentami ponosi xD
0
@Lahey Nikt mu wyprostowaną nogą w kolano nie wjeżdżał. Nie wiem co var odstawia ale jak puścili teraz to za chwilę ktoś może to samo młodemu zrobić i może wtedy nie mieć tyle szczęścia co Kylian dziś, że akurat odrywał nogę od ziemi.
0
@Allblacks86 Co Ty chłopie pier+olisz? W tym meczu absolutnie każda sytuacja była gwizdnięta dla Espaniolu. Oglądam właśnie hiszpańskie studio i jest awantura bo sędzia z varem po prostu dziś przekręcili real xd Powinna być czerwona kartka, albo uznany gol albo karny i karny w 9 minucie za zagranie ręką a we wszystkich tych sytuacjach gwizdnął dla espaniolu. Chłop dostał 1 pierwsze od dawna i najpewniej zostanie zawieszony za ten cyrk bo po prostu wypaczył wynik i tyle. Dobrze będzie jutro odrobić punkty ale to nie zmienia faktu, że taki chłop to w klasie b powinien sędziować najwyżej. Za chwile dadzą go nam i tak samo będzie pozwalać na wejścia łamiące nogi. Trafi na Yamala i chłopak będzie miał po karierze bo taki upośledzeniec biega z gwizdkiem xd
0
@Barcatroll no bo absolutnie powinna, obejrzyj powtórki. Chłop mu od tyłu wyprostowaną nogą wjechał pod kolano, jak dla mnie to za takie wejścia powinien dostać przynajmniej 10 meczy zawieszenia żeby drugi raz mu taki bandycki pomysł do łba nie przyszedł. tu akurat szczęście, że odrywał nogę od ziemi ale jak tu mu się upiekło to nie będzie mieć oporów w meczu z nami żeby to powtórzyć na np yamalu. Chciał połamać nogę ewidentnie i nie rozumiem co odstawił sędzia i co odwalił Var xD
0
@AlvaroHanso Sędzia dał rady perfekcyjnie, dawno tak wydrukowanego meczu nie było xD Jakby cieszy strata punktów realu ale co tam chłop gwizdał to głowa mała. Dość powiedzieć, że zwycięską bramkę zdobył chłop który w 60 min w wychodzącego Kyliana od tyłu wyprostowaną nogą wjeżdża pod kolano, wszyscy się za głowę łapali co sędzia odwala bo stał 2 metry od tego i co zrobił Var bo to było wejście na czerwoną kartkę i solidne kilka meczy zawieszenia a ten mu w pierwszej chwili nawet żółtej nie chciał dać xD
1
chłop zdobył w tym sezonie 0 goli w 13 meczach, w poprzednim 4 w 29, świetne ma liczby jak na napastnika mającego 22 lata xD
2
@barca__rządzi no nie, 16 mln brutto znaczy, że mając 21 dostanie kolejna podwyżkę i około 25... To jest prosta droga żeby powtórzyć historie messiego i znów doprowadzić do załamania budżetu
0
@MOLESTA przecież to jest "7-8" netto skoro bedzie w top 3, jude ma 10. Tyle, że ogółem oni na pensje wydadzą 320 a my 530 mln (tak w budżetach zapisane) xd
6
Ostatni raz tak byłem zaskoczony jak w styczniu spadł śnieg :D
0
@fotohobby no będzie albo real-city albo real- celtic ale wierzę w przeznaczenie, że Wojtek wiedział co robi puszczając gola :D
1
i tym remisem spychamy real na mecz z city xD
0
@Bombowiec tak, jedna udana interwencja w meczu gdzie zawalił dwie bramki i był o włos od drugiego karnego
0
@Gruak a co pokazuje poza absurdalną liczbą baboli? Rozumiem, że ma wnosić trochę doświadczenia w linię obrony ale aktualnie powoduje tylko gigantyczne zamieszanie i sportowo to się nie broni
32
Szczerze więcej się po Wojtku spodziewałem, na razie nie robi nic żeby być 1 bramkarzem.
2
Sklad taki, że nie wiem o co chodzi. Zobaczymy jak będzie ale trochę czuje strach xD