O sobie

  • Zainteresowania muzyka, piłka nożna (Duh!), teatr, języki
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Suarez
  • Ulubione zespoły Manchester United, Udinese, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2976
  • Liczba komentarzy 4914
  • Polecenia 12995

Komentarze

0

A kto był odpowiedzialny za VAR? Czy przypadkiem nie Tomek Kwiatkowski?

0

Pamiętam te teksty wszystkich, jak wylosowano tę grupę, że "Trzeba wygrać ze wszystkimi, to nie ma znaczenia". No to widać, jak nie ma. Losowanie grup ma ogromne znaczenie, a my trafiliśmy fatalnie. Bayern od lat nam nie leży, a ultra-defensywne zespoły są dla nas ogromnym bólem. A jest to o tyle bolesne, że ta drużyna naprawdę potrzebuje czasu, żeby się zgrać i gdybyśmy trafili na łatwiejszych rywali, na pewno mielibyśmy większy margines błędu. Z takimi rywalami i takim ułożeniem terminarza praktycznie go w Europie nie mamy. Wyobrażam sobie, że rozkręcona drużyna Barcy, zgrana i dobrze ułożona, mogłaby rozjechać taki Inter, ale na to potrzeba dużo czasu i pracy, której zwyczajnie jeszcze nie zdążyliśmy zrobić.

10

Chciałbym, żeby w końcu wprowadzili jednolitą zasadę dla rąk. Ilekroć nie jest przyklejona do ciała, ZAWSZE musi być ręka odgwizdana. Mielibyśmy więcej karnych, to pewne, ale przynajmniej przepisy byłyby jasne.

Właśnie z uwagi na jasny przepis, gol Pedriego nie został uznany. Obecne przepisy mówią, że jeśli drużyna atakująca dotknie piłki ręką, to niezależnie od jej ułożenia, intencji, sytuacji, etc. - bramka NIE MOŻE ZOSTAĆ uznana. I super, bo im jaśniejsze są przepisy, tym lepiej. Ale czas wprowadzić coś takiego dla rąk defensywnych, bo szlag mnie trafia, że jak ktoś odbije piłkę od tyłka w rękę, to jest okej. Ręka przy ciele - nie ma karnego. Ręka choć trochę odklejona - karny.

I druga rzecz - zainwestować więcej w technologię determinującą pewne zagrania, a nie w ludzi, bo już rzygać się chce od tego, ile w tym sporcie zależy od interpretacji idiotów.

8

Lol... spoko, że karnego sprawdzali prawie 2 minut z 8 doliczonych, a mecz skończony po 8:30. Nie mówię, że przegraliśmy przez sędziego, ale życzę mu jak najgorzej.

1

Ta, naturalnie ułożona... Nie rozumiem, w jaki sposób to nie był karny. Sytuacji Fatiego nie ma co się czepiać, bo zasady są takie, że jeśli to drużynie atakującej zdarzy się dotknąć piłki ręką, niezależnie od ułożenia, intencji, etc. - ZAWSZE anulowana jest bramka.

Zobacz wszystkie

142

Od dziecka marzyłem, żeby Reprezentacja Polski potrafiła zagrać jak Barcelona. Cóż - trzeba uważać, czego sobie życzymy. Marzenia się spełniają, problem w tym, że czasem z niefortunnym twistem :/

114

Jak można gwizdać na swojego piłkarza, nie rozumiem tego. Z takimi zachowaniami to do Madrytu, a nie na Camp Nou.

94

Oczywiście, że trzeba pomóc (jeśli to prawda). Jakakolwiek rywalizacja powinna mieć miejsce przede wszystkim na boisku. Poza boiskiem to normalnie ludzie i kiedy ktoś prosi o pomoc, powinno się jej udzielić.

78

Bardzo boję się tego Xaviego. Presja na nim będzie ogromna, wszyscy oczekują, że to będzie drugi Pep. A ja mam wrażenie, że on przychodzi do nas o wieele za wcześnie. Bez doświadczenia w Europie, nawet w rezerwach Barcy, wciąż z byłymi kolegami z zespołu w pierwszej drużynie...

Żebyśmy nie spalili dużej nadziei przyszłości w taki głupi sposób.

77

Uśmiech Messiego, pt. "zjarałem blanta, ona coś do mnie gada w jakimś języku, nie wiem co ja tu robię, ale jest fajnie" - uwielbiam go :D A tak poza tym, to grupa jak najbardziej OK.