O sobie

  • Zainteresowania muzyka, piłka nożna (Duh!), teatr, języki
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Suarez
  • Ulubione zespoły Manchester United, Udinese, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2350
  • Liczba komentarzy 3979
  • Polecenia 10535

Komentarze

0

@Derean @BarcaInfo Nie, po prostu nie było VAR-u. Przecież bez wideo Messi też by nie wyleciał. Obie sytuacje powinny być czerwone.

0

Szanuję go za próbę zorganizowania wotum nieufności parę lat temu, ale było wiadomo, że walka o stanowisko prezesa odbędzie się między Laportą i Fontem.

0

@Murazor Wiesz co, raz na pozycji piwota zagrał Pedri w systemie 4-2-3-1. Więc jak może Pedri tam grać, to Puig nie może? Myślę, że jednak chodzi o coś innego. Ale masz rację - w tym systemie jest dla niego naturalne miejsce, więc czas pokaże.

0

@clyde Nie, jeśli poda Ci login i hasło, a Ty sobie to wklepiesz raz na PS4, to PS4 zapamiętuje, tak jak każde inne urządzenie (sam na Pro sobie tak oglądam). Oczywiście, jeśli zmieni dane do logowania, Netflix Cię wyloguje z wszystkich urządzeń, więc w ten sposób mogłaby "usunąć" Twój dostęp. No i na tym głównym koncie miałabyś swoje sub-konto, na którym miałabyś swoją listę, aktualnie oglądane rzeczy i historię. To pewnie też mogłaby usunąć, ale nie inaczej, jak Ty czy inna osoba z dostępem do konta.

2

@A_Gomesinho_21 Ja myślę, że choć zdarzyło mu się popełnić kilka błędów, to jest to naprawdę świetny zawodnik, który gra tak, jakby grał w La Liga od 3 lat, nie od 3 miesięcy. Z resztą coś podobnego powiedzieli wczoraj komentatorzy którejś stacji z UK. Wg mnie powinniśmy dalej go rozwijać, bo za bezcen możemy mieć solidnego defensora. Na pewno Araujo ma większy potencjał, ale niepokoi jego dotychczasowa podatność na kontuzje. Mingueza pewnie nie będzie drugim Van Dijkiem czy de Ligtem, ale drugim Lengletem czy Inigo Martinezem może być bez problemu.

Zobacz wszystkie

142

Od dziecka marzyłem, żeby Reprezentacja Polski potrafiła zagrać jak Barcelona. Cóż - trzeba uważać, czego sobie życzymy. Marzenia się spełniają, problem w tym, że czasem z niefortunnym twistem :/

114

Jak można gwizdać na swojego piłkarza, nie rozumiem tego. Z takimi zachowaniami to do Madrytu, a nie na Camp Nou.

93

Oczywiście, że trzeba pomóc (jeśli to prawda). Jakakolwiek rywalizacja powinna mieć miejsce przede wszystkim na boisku. Poza boiskiem to normalnie ludzie i kiedy ktoś prosi o pomoc, powinno się jej udzielić.

77

Uśmiech Messiego, pt. "zjarałem blanta, ona coś do mnie gada w jakimś języku, nie wiem co ja tu robię, ale jest fajnie" - uwielbiam go :D A tak poza tym, to grupa jak najbardziej OK.

69

Uważam się za prawdziwego kibica Barcy, ale nie wierzę w ten awans, ponieważ nie lubię naiwnej wiary. Wiara ma sens wtedy, kiedy można za nią stanąć murem. Ja nie mogę - PSG zagrało tak bezbłędnie, że chyba tylko uraz u połowy drużyny, a wylew u reszty piłkarzy mógłby nam pomóc. Barcelona może i strzeli 3, nawet 4 bramki (choć to bardzo, bardzo mało prawdopodobne), ale przede wszystkim nie chce mi się wierzyć, że nie straci żadnego gola. Ja myślę, że ten frazes "prawdziwy kibic zawsze wierzy" jest troszkę nietrafiony. Prawdziwy kibic zawsze wspiera drużynę, niezależnie od tego, jak jej idzie i rozumie, że klubu nie reprezentuje obecna forma piłkarzy czy trenera, a ponad 100-letnia tradycja. I za tym jestem gotów stanąć murem o każdej porze dnia i nocy.

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Co było najgorsze w Barcelonie w 2020 roku?