O sobie

  • Zainteresowania muzyka, piłka nożna (Duh!), teatr, języki
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Suarez
  • Ulubione zespoły Manchester United, Udinese, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3531
  • Liczba komentarzy 5824
  • Polecenia 15822

Komentarze

0

To chyba nie jest moment na takie eksperymenty. Jeśli mamy trio, które taktycznie działa, to tego się trzymajmy - Felix może z ławki wejść i zrobić różnicę, ale Raphinha przy Yamalu wygląda dużo lepiej.

3

No i bardzo dobrze, dokładnie na to liczyłem. Skład zmienników, bez kontuzji, 3 punkty zgarnięte, do zapomnienia - teraz PSG.

4

Nie wiem, po co ten Yamal wchodzi. Gra naprawdę dużo w tym sezonie, a ma dopiero 16 lat. Na pewno zagra z PSG, więc powinien naprawdę złapać trochę oddechu.

0

Cubarsiemu można by dać odpocząć i np. wpuścić Faye. Ale z drugiej strony może warto poczekać na 2-0.

5

@on1977 Nie przesadzajmy, on ma 18 lat dopiero, bardzo mało gra, jest w nowej drużynie od raptem 3 miesięcy i pierwszy raz w ogóle gra z tymi piłkarzami na boisku, bo cała 11 jest eksperymentalna.

Serio, nie ma co oceniać zawodników krytycznie po takim spotkaniu, a Roque trzeba dać spokojnie czas na aklimatyzację i już.

Zobacz wszystkie

142

Od dziecka marzyłem, żeby Reprezentacja Polski potrafiła zagrać jak Barcelona. Cóż - trzeba uważać, czego sobie życzymy. Marzenia się spełniają, problem w tym, że czasem z niefortunnym twistem :/

114

Jak można gwizdać na swojego piłkarza, nie rozumiem tego. Z takimi zachowaniami to do Madrytu, a nie na Camp Nou.

94

Oczywiście, że trzeba pomóc (jeśli to prawda). Jakakolwiek rywalizacja powinna mieć miejsce przede wszystkim na boisku. Poza boiskiem to normalnie ludzie i kiedy ktoś prosi o pomoc, powinno się jej udzielić.

78

Bardzo boję się tego Xaviego. Presja na nim będzie ogromna, wszyscy oczekują, że to będzie drugi Pep. A ja mam wrażenie, że on przychodzi do nas o wieele za wcześnie. Bez doświadczenia w Europie, nawet w rezerwach Barcy, wciąż z byłymi kolegami z zespołu w pierwszej drużynie...

Żebyśmy nie spalili dużej nadziei przyszłości w taki głupi sposób.

77

Uśmiech Messiego, pt. "zjarałem blanta, ona coś do mnie gada w jakimś języku, nie wiem co ja tu robię, ale jest fajnie" - uwielbiam go :D A tak poza tym, to grupa jak najbardziej OK.

Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?