O sobie

  • Zainteresowania muzyka, piłka nożna (Duh!), teatr, języki
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Suarez
  • Ulubione zespoły Manchester United, Udinese, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2056
  • Liczba komentarzy 3373
  • Polecenia 9195

Komentarze

1

@BarcaInfo Sprzedamy go za niewielki hajs, bo cały rynek padł, ale chociaż z pensji zejdzie.

0

Piłkarze z głodu nie umrą, pytanie jak z innymi sekcjami sportowymi. 70% to dużo, nie dziwię się, że jest bunt. Może 50% już by coś dało.

1

@xofcbxo Zgadzam się, jeśli chodzi o przemoc domową, pogląd społeczny jet dość jednostronny i to jest przykre. Rozumiem zdenerwowanie tej kobiety, ale bez kitu, tyle wyzwisk, zero empatii i tyle agresji przy dziecku? Chora baba, współczuję kolesiowi mocno.

18

Jedyna sensowna decyzja w tej sytuacji.

5

@BarcaInfo I wszystko jasne - Bartomeu rozpętał Coronavirusa. A pamiętacie Paulinho? Z jakiego kraju do nas przyszedł? PRZYPADEK? Wszystko było zaplanowane, transfer Tello te wiele lat temu do Betisu także. Nieźle, Panie Bartku, nieźle.

Zobacz wszystkie

142

Od dziecka marzyłem, żeby Reprezentacja Polski potrafiła zagrać jak Barcelona. Cóż - trzeba uważać, czego sobie życzymy. Marzenia się spełniają, problem w tym, że czasem z niefortunnym twistem :/

114

Jak można gwizdać na swojego piłkarza, nie rozumiem tego. Z takimi zachowaniami to do Madrytu, a nie na Camp Nou.

93

Oczywiście, że trzeba pomóc (jeśli to prawda). Jakakolwiek rywalizacja powinna mieć miejsce przede wszystkim na boisku. Poza boiskiem to normalnie ludzie i kiedy ktoś prosi o pomoc, powinno się jej udzielić.

77

Uśmiech Messiego, pt. "zjarałem blanta, ona coś do mnie gada w jakimś języku, nie wiem co ja tu robię, ale jest fajnie" - uwielbiam go :D A tak poza tym, to grupa jak najbardziej OK.

69

Uważam się za prawdziwego kibica Barcy, ale nie wierzę w ten awans, ponieważ nie lubię naiwnej wiary. Wiara ma sens wtedy, kiedy można za nią stanąć murem. Ja nie mogę - PSG zagrało tak bezbłędnie, że chyba tylko uraz u połowy drużyny, a wylew u reszty piłkarzy mógłby nam pomóc. Barcelona może i strzeli 3, nawet 4 bramki (choć to bardzo, bardzo mało prawdopodobne), ale przede wszystkim nie chce mi się wierzyć, że nie straci żadnego gola. Ja myślę, że ten frazes "prawdziwy kibic zawsze wierzy" jest troszkę nietrafiony. Prawdziwy kibic zawsze wspiera drużynę, niezależnie od tego, jak jej idzie i rozumie, że klubu nie reprezentuje obecna forma piłkarzy czy trenera, a ponad 100-letnia tradycja. I za tym jestem gotów stanąć murem o każdej porze dnia i nocy.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?