O sobie

  • Zainteresowania muzyka, piłka nożna (Duh!), teatr, języki
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Suarez
  • Ulubione zespoły Manchester United, Udinese, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3087
  • Liczba komentarzy 5088
  • Polecenia 13456

Komentarze

0

@Chucky Trzeba wiedzieć, kiedy odciąć przeszłość grubą krechą - zamiast Busiego, czepiałbym się Xaviego i Laporty w tej sytuacji.

0

@AbelKabel Najczęściej nie ma, ale kto wie, jak to wyglądało na tej imprezie.

1

Kurczę, nie wygląda to za dobrze :( Przykra sprawa, bardzo lubię Daniego za wszystko co zrobił dla Barcelony, ale gwałtu nie da się usprawiedliwić. Choć jeszcze nic nie wiemy.

Na pewno na jego niekorzyść działa fakt, że dziewczyna zrzekła się pieniędzy - ewidentnie nie był to tani skok na kasę. Nie pomaga też fakt braku spójności w zeznaniach Alvesa, a różnica między 47 sekundami a 15 minutami jest ogromna i ciężko się pomylić aż o tyle.

Zobaczymy, dla mnie najważniejsze, żeby zwyciężyła sprawiedliwość.

1

@HighestInTheRoom Najłatwiej siedzieć i oceniać. Moim zdaniem super, że wrzucił, bo to uświadamia społeczeństwo o problemie, a za tym mogą pójść np. większe nakłady finansowe na pomoc takim osobom.

0

Kessie super, niech idzie, ale przydałby nam się pomocnik o profilu silnego, fizycznego długodystansowca. Bo może z Realem wyglądaliśmy dobrze, ale przy meczu z takim Bayernem widać, jak bardzo brakuje siły w środku pola.

Zobacz wszystkie

142

Od dziecka marzyłem, żeby Reprezentacja Polski potrafiła zagrać jak Barcelona. Cóż - trzeba uważać, czego sobie życzymy. Marzenia się spełniają, problem w tym, że czasem z niefortunnym twistem :/

114

Jak można gwizdać na swojego piłkarza, nie rozumiem tego. Z takimi zachowaniami to do Madrytu, a nie na Camp Nou.

94

Oczywiście, że trzeba pomóc (jeśli to prawda). Jakakolwiek rywalizacja powinna mieć miejsce przede wszystkim na boisku. Poza boiskiem to normalnie ludzie i kiedy ktoś prosi o pomoc, powinno się jej udzielić.

78

Bardzo boję się tego Xaviego. Presja na nim będzie ogromna, wszyscy oczekują, że to będzie drugi Pep. A ja mam wrażenie, że on przychodzi do nas o wieele za wcześnie. Bez doświadczenia w Europie, nawet w rezerwach Barcy, wciąż z byłymi kolegami z zespołu w pierwszej drużynie...

Żebyśmy nie spalili dużej nadziei przyszłości w taki głupi sposób.

77

Uśmiech Messiego, pt. "zjarałem blanta, ona coś do mnie gada w jakimś języku, nie wiem co ja tu robię, ale jest fajnie" - uwielbiam go :D A tak poza tym, to grupa jak najbardziej OK.