O sobie

  • Zainteresowania muzyka, piłka nożna (Duh!), teatr, języki
  • Ulubiony zawodnik Puyol, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Suarez
  • Ulubione zespoły Manchester United, Udinese, Legia
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 2872
  • Liczba komentarzy 4725
  • Polecenia 12495

Komentarze

0

@lukkobe No, powinni, to prawda, haha. Ale właśnie problematyczne jest to, że bardzo musimy polegać na dobrej woli zawodników. Np. sytuacja z Coutinho - kapitalna praca Alemany'ego, ale nic by z tego nie było, gdyby Cou wykręcił Bale'a. Jeśli taki Braithwaite, Umtiti, Pjanić czy Neto się zaprą, nic z tym nie zrobimy, niestety. Choć oczywiście bardzo bym chciał, żebyśmy mogli sprowadzić więcej nazwisk. Niestety, piłkarze pokroju Bernardo Silvy, czy Kounde to bardzo drogie operacje. Nie mam pojęcia, jak na nich nazbieramy. Mimo wszystko czuję, że spora część tych nazwisk to gra Laporty na rynku, aby w oczach świata piłkarskiego trzymać Barcelonę w elicie transferowej.

1

Na papierze super, ale wg mnie nie ma co się łudzić. Christensen, Kessie i Lewy - to max, co damy radę zrobić moim zdaniem. Przede wszystkim pozbycie się balastu będzie niemożliwe bez dobrej woli piłkarzy, a jednostronne rozwiązanie kontraktu jest bardzo kosztowne i też nie jest najlepszym wyjściem. Skomplikowana sytuacja, nie zazdroszczę Alemanyemu.

0

To jednak pokazuje, że żądania finansowe Dembele i jego agenta są niedorzeczne dla innych drużyn. W innym wypadku już dawno miałby kontrakt. Beka by była, jakby został. Choć i tak nie wiem, czy Raphinha nie byłby lepszym wyborem ze względu na mniejszą podatność na kontuzje.

1

Mam nadzieję, że klub rzeczywiście już się nie ugnie przed Dembele. Prawdopodobnie i tak zaproponowali mu duże pieniądze, ale w bonusach, więc w przypadku Francuza to idealna umowa dla nas. Ciekawe, osobiście wolałbym go widzieć poza Barceloną, ale jak zostanie to przynajmniej na naszych warunkach.

4

@Kgorecki2500 Dzieci, zawsze. Mimo wszystko człowiek > zwierzę.

Zobacz wszystkie

142

Od dziecka marzyłem, żeby Reprezentacja Polski potrafiła zagrać jak Barcelona. Cóż - trzeba uważać, czego sobie życzymy. Marzenia się spełniają, problem w tym, że czasem z niefortunnym twistem :/

114

Jak można gwizdać na swojego piłkarza, nie rozumiem tego. Z takimi zachowaniami to do Madrytu, a nie na Camp Nou.

94

Oczywiście, że trzeba pomóc (jeśli to prawda). Jakakolwiek rywalizacja powinna mieć miejsce przede wszystkim na boisku. Poza boiskiem to normalnie ludzie i kiedy ktoś prosi o pomoc, powinno się jej udzielić.

78

Bardzo boję się tego Xaviego. Presja na nim będzie ogromna, wszyscy oczekują, że to będzie drugi Pep. A ja mam wrażenie, że on przychodzi do nas o wieele za wcześnie. Bez doświadczenia w Europie, nawet w rezerwach Barcy, wciąż z byłymi kolegami z zespołu w pierwszej drużynie...

Żebyśmy nie spalili dużej nadziei przyszłości w taki głupi sposób.

77

Uśmiech Messiego, pt. "zjarałem blanta, ona coś do mnie gada w jakimś języku, nie wiem co ja tu robię, ale jest fajnie" - uwielbiam go :D A tak poza tym, to grupa jak najbardziej OK.