9

Ale zeszła z nich presja, rzeczywiście ten stres i nerwy wiązały im kostki. Ciekawe.

0

@Rewolucja123 Poza ostatnią akcją przynajmniej raz (a chyba i dwa) nie opanował dość prostej piłki w środku pola, z czego była kontra. Tak jak mówię - on jest dla mnie geniuszem, ale to tylko podbija frustrę

1

ALE - Szczęsny na tym turnieju WOW, tak samo Krycha. Niech tylko Lewy dociągnie do ich poziomu (sam nie wierzę w to, co piszę XD)

0

@koksik2700 Bo poza tą jedną rzeczą gra dziś taki piach, jakiego dawno nie widziałem. Bardzo go lubię i uważam go za jednego z najlepszych napadziorów w historii, ale to tylko podbija frustrację w tym, jak nie potrafi zagrać celnie.

0

@barcelonaLM A wygrana Meksyku najlepsza dla Polski. Stety, niestety.

12

Jezu, ja wiem, że Lewy dał asystę i że nie ma łatwego meczu, ale na Boga - czy naprawdę ON nie umie przyjąć i podać piłkę? No bez jaj. Uwielbiam go i mega mu kibicuję, ale dzisiaj gra dramatycznie źle.

0

@Deviler Okok, dzięki za doprecyzowanie.

1

@PatrykBarca A, no to sorki, bo totalnie nie wyczułem tu sarkazmu :D Może dlatego, że są ludzie, którzy autentycznie go tak bronią. Zgadzam się, że to absurd. Dzięki, też @AmigoBlancos ;) Ja mam tak jak Ty - Lewy ma piłę na 3 punkty Z KARNEGO - totalna załamka, jak on go zmarnował i nie mam najmniejszej ochoty tłumaczyć go w jakikolwiek sposób.

Cholera - facet jest na topie i dźwiga presję na co dzień. Ja rozumiem, że to był mega trudny moment, ale jest doświadczonym liderem, napastnikiem z topowych klubów i świetnym egzekutorem karnych. I nagle z dupy podchodzi do karnego jak nie on i ładuje tak, że Ochoa mający 185 cm sięgnął. Żenada.

0

@Deviler A gdzie Ty wtedy masz pewność? Przy ułożeniu, jakie podajesz, my z Meksykiem mamy po 4 punkty, Arabia 3, Argentyna 0. I jeśli potem Arabia wygra z Meksykiem, a my przegramy z Argentyną, to my i Meksyk dalej mamy tyle samo punktów i decydują bramki.

Jeśli chcemy nie polegać na sobie, to musimy wyciągnąć remis z Argentyną. W co bardzo wątpię. A jeśli zakładamy, że z Argentyną dostaniemy, to Meksyk musi wygrać swoje kolejne dwa mecze. Wtedy na koniec Meksyk ma 7 punktów, my 4, Arabia i Argentyna po 3.

0

@PatrykBarca Nie no, błagam - nie tłumaczmy Lewego tym, że sędzia go wybił XD Lewy nie strzelił, bo z kompletnie niewiadomych przyczyn postanowił zmienić coś, co zawsze działało na bramkarzy. Zwalił tego karnego kretyńską decyzją i przestańmy go bronić tak absurdalnym argumentem. Nie mówię, żeby go linczować, ale naprawdę - to, że sędzia przepisowo kazał mu przestawić piłkę nic nie powinno było zmienić.

1

@don'T.R.I.P.e Ale Lewy nie zrobił swojego zatrzymania i pauzy, o to chodzi właśnie.

1

Nie rozumiem, jak można było tak spieprzyć karnego. Zawsze strzela z tym nabiegnięciem, który myli każdego bramkarza. Nawet ten zmarnowany u nas zmylił golkipera, tylko trafił w słupek. Nie czaję no, ile można go tłumaczyć.

1

Fuck.... to wyglądało strasznie.

4

Arabia jest świetnie ustawiona taktycznie, do tego są bardzo wybiegani. Jeśli nie dociągniemy taktycznie, to Arabia nas zje w sobotę.

1

O kurka XD Ta Arabia to będzie groźna :P Dla nas lepiej, jak wygra Argentyna, bo lepiej, żeby im nie zależało na zwycięstwie w 3 meczu.

0

@tomek8756 Dla mnie im surowsze karanie osób jeżdżących po alkoholu, tym lepiej. Nie ma dla mnie wytłumaczenia na takie zachowanie w dobie UBERa czy BOLTa, a wielokrotnie jest ono powodem tragedii.

EDIT: Oczywiście pod warunkiem, że auto pijanego należy faktycznie do niego.

1

@sebsbastiams.fcb.fan92 Wiesz, myślę, że instytucja taka jak La Liga ma możliwości (zarówno finansowe, jak i personalne), żeby zająć się takimi sytuacjami. Skoro mają komisję do oceny zachowania zawodników, to raczej nie powinien być problem stworzyć taką komisję do oceny arbitrów. Być może nawet jest, ale problemem jest brak jawności. Na pewno piłkarze i trenerzy byliby mniej rozognieni, gdyby regularnie mogli mieć wgląd w to, dlaczego, za co i w jaki sposób karani są arbitrzy. Na ten moment wygląda to tak, że jeden z drugim popełniają spore błędy, po czym dostają El Clasico.

1

@tomek8756 Ostrożnie z takimi zmianami. Bo na pewno firmy wtedy stwierdzą, że nie będą płacić tych samych stawek. Mogą się zacząć chore nadgodziny lub dodatkowe prace, żeby wyrównać zarobek.

Serio, w biznesie nie ma darmowych obiadków - wszystko pójdzie w dół, nie będzie tak, że będziemy pracować mniej, ale zarabiać tyle samo.

28

Nie miałbym nic przeciwko karaniu piłkarzy za podważanie arbitrów, gdyby arbitrzy też byli JAWNIE karani za swoje błędy. To jest absurd, że nie wolno ich w żaden sposób krytykować, chore zasady.

0

@MrPGG Polsce, potem dłuuuuugo, długo nic, a potem Argentyna ze względu na Leo :)

0

@LeoKing10 Nie, w przypadku wojny spieprzam z kraju. Nikomu nie pomogę martwy.

1

Pedri z 26? Co jest :P Z 26 to gra dodatkowy zawodnik, który grzeje ławę najczęściej. Niby tylko numer, ale dziwne, że nie ma swojego w kadrze.

0

@MESSIah16 Oczywiście, że tak.

1

@Zoker Wiesz jaka jest różnica między przeciętnym pracownikiem a sędzią? Gdy przeciętnemu pracownikowi wytknie się błąd, to on stara się go więcej nie popełnić, bo wie, że nie jest bezkarny.

Sędziowie niestety są bezkarni - sędziują źle, nieodpowiedzialnie, niekonsekwentnie i często pod publiczkę. A pomimo tego dalej dostają odpowiedzialne mecze, w których ciągle popełniają błędy. Nie rozumiem, jak można w erze VAR-u bronić ludzi, którzy pomimo technologii nie potrafią sprawiedliwie posędziować spotkania. Czy zachowanie Pique było odpowiednie? Zapewne nie, ale na pewno było ludzkie. Natomiast w żadnym wypadku nie da się tego porównać do pracy w firmie.

22

To może zamiast kupować kolejnych stoperów, to jemu dać miejsce za Pique?

2

@Faro młodszy, gracz podstawowej jedenastki, dłuższy kontrakt, mało podatny na kontuzje, wonderkid - jak dla mnie nic dziwnego, że jest warto więcej, niż Dembele, który dopiero się podnosi po kiepskich latach.

0

Pedri i Gavi - wow! Mega się cieszę, że ich mamy. Jakby się jeszcze udało dobrać idealnego ŚPD po Busim, to mielibyśmy bardzo mocny środek pola.

4

Pokazali charakter, bardzo cieszy przełamanie Raphinhi. Nie mniej, Lewemu należy się nagana za taką odklejkę

9

My tu potrzebujemy Gaviego na gwałt - ktoś kto wejdzie z bara, skrobnie korkami i przede wszystkim pociśnie tych piłkarzy Osasuny, bo znowu nas gniotą fizycznie i agresywnie.

22

Ludzie, to czy pierwsza żółta Lewego była zasłużona, czy nie, to w ogóle nie ma znaczenia. Skoro już ją miał, to piłkarz tej klasy i z tym doświadczeniem nie miał prawa odwalić czegoś tak bezsensownie głupiego. Bardziej zastanawiałbym się w kwestii faulu na Alonso, ale jednocześnie znowu gra Busquets, który popełnił błąd przy bramce i przy fizycznym rywalu znowu ma problemy.

Media