Gerard Piqué: Trzeba zaakceptować reakcję publiczności, ale Coutinho ma nasze pełne wsparcie

Julia Cicha

9 marca 2019, 20:47

Marca

32 komentarze

Gerard Piqué udzielił wypowiedzi dla BeIN Sports po zakończeniu spotkania Barcelony z Rayo Vallecano.

Jego gra: Minęło trochę czasu od mojego ostatniego gola, czuję się bardzo dobrze. Moja kariera trwa już wiele lat i trafiają mi się serie. Drużyna też mi pomaga. Jeśli mamy się dobrze, mniej cierpimy.

Sezon: Mamy w głowie trzy cele, ale zostało jeszcze dużo spotkań. Środowy mecz jest jak finał. Wszystko albo nic. Skupiamy się na tym.

Nieregularna gra: Myślę, że mamy za sobą serię bardzo trudnych spotkań. W teorii Rayo było łatwiejszym rywalem, ale wiemy, że trudno gra się w takich meczach.

Gwizdy w kierunku Coutinho: Philippe rozgrywa dobry sezon. Dużo kosztował klub, co wywołuje większe oczekiwania wobec jego gry. Trzeba zaakceptować reakcję publiczności, ale Coutinho ma nasze pełne wsparcie.

Real Madryt: Nikogo nie skreślamy do momentu, w którym matematycznie nie będzie miał już szans. Przeciwnicy mogą zmniejszać stratę. Lepiej zachować przewagę nad Atlético.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak można gwizdać na swojego piłkarza, nie rozumiem tego. Z takimi zachowaniami to do Madrytu, a nie na Camp Nou.

@PJ777: Chyba nie widziałeś hejterów z la rambli podających się za kibiców jeden dzban nawet napisał ,że Coutinho jest zerem ,robię screeny ich komentarzy by potem im wstawić jak zaczną się podniecać jego grą bo forma przyjdzie.

@socha: No ja wiem, ale na stadion to przychodzą jednak kibice, których na to stać, często tacy, którzy żyją w Barcelonie - jak oni mogą tak traktować kogoś, kto po ludzku ma gorszy moment. Tragicznie nas rozpieścił Guardiola, w pierwszym sezonie Ronaldinho za takie zwycięstwo byłyby same brawa i zero gwizdów.

@PJ777: No widzisz, jednak ludzie kibicujacy Barcelonie nie sa tacy super idealni jak sie tu niektórym wydaje.
« Powrót do wszystkich komentarzy